Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie się nie walają na pewno. Ale na jutro mogę się dowiedzieć a chcesz z B6 czy B7?
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    P-U-M-A wyprzedaje cały zgromadzony kram? Leży mi co nie co w garażu więc chętnie sprzedam
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile mogę wołać za komplet głośników BOSE w drzwi?
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak ktoś szuka sprężyn obniżających Eibach to mam na handel
  5. Auto jest u mechanika więc nawet jak bym chciał to nie sprawdzę.
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za***iste fotele miałeś naprawdę miazga:slina:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale na pewno nie u nas w Polsce. Cena samej poduszki to kwota rzędu 1300zł a taka kiera z nowa skórą za 700zł to nie jest dużo.
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Piekne te kiery sa. Mialem i robila straszne wow we wnetrzu:wink: Szkoda, ze dalej trzymaja cene:grin: No ceny trzymają i wyglądają świetnie ale mam inny pomysł więc chętnie sprzedam:wink:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy ktoś by był chętny na moją kierownicę z Audi TT cena z poduszką 1999zł ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------
  10. Właśnie widziałem zdjęcia tego. Będę to musiał jutro sprawdzić ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- No na zdjęciu też nie wyraźnie widać
  11. Już rozumiem. Postaram się to jutro sprawdzić
  12. Nareszcie ktoś trafił
  13. Opona 225/35 i będzie miazga
  14. Ja typuję Bentley-e:whistling:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przecież widać ewidentną różnice:wink:
  16. O których zaślepkach mówisz?
  17. Mechanik otwierał silnik i wszystko sprawdzał więc raczej wykluczam taki problem.
  18. Sam nie wiem teraz co robić. Poproszę mechanika aby dla pewności wyciągnął jedną szklankę i zobaczył czy od środka jest napis INA. Tak samo myślę zrobić Logi statyczne 011 BS będzie wiadomo czy gruszka która steruje Turbo otwiera się jak powinna. Możliwe że Pompa Vacum daje ciśnienie ale po prostu nie prawidłowe. Mówiłem teraz z mechanikiem który robił auto. Powiedział że nawet nie wyciągał Vacum tylko poluzował jakieś 2 śruby obrócił i wałek wyciągnął bez problemów.
  19. Nadal to samo jest po regulacji, teraz silnik po prostu odpala bez problemu. Właśnie też mam wrażenie że mechanik się przyczepił coś tego turbo. ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- Panowie wrzucam zdjęcie opakowania szklanek od TOMA które rzekomo miały być firmy INA Co wy na to jak dla mnie to nie jest firmy INA:kwasny:
  20. Dokladnie tak. vakum sprawdzona podaje prawidlowe cisnienía ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- Mechanik też więcej pomysłów nie ma co może być uszkodzone:kwasny: Powiedział że może być Turbo do wymiany bo sztanga się rusza i ciśnienia z pompy Vacum są dobre. Trochę dziwne żeby turbo po wymianie się uszkodziło. Przedtem ładowało elegancko. Oleju brało może 250ml na 10k.
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak wrzucisz 30K w auto to też dojdziesz do tego wniosku co my:decayed:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja najmłodszy smarkacz z was tutaj a powoli mnie te rezanie już przestaje rajcować
  23. Już właśnie kolega Juby_P wytłumaczył mi o co biega i dlaczego może być właśnie problem. Jutro będę rozmawiał z Mechanikiem o tym ciekawe czy to sprawdził.
  24. Panowie mam po wymianie wałka rozrządu i szklanek przestało ładować mi turbo do około 2.5 tys obrotów. Dodam że przepływka sprawdzona i wszystkie weżyki które prowadzą do turbo. O tologi kanału 11 Log (0 - 011) Log (1 - 011)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.