Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Wow to mnie przestraszyłeś teraz. A wytarte gniazda zaworów się jakoś inaczej nie objawiają jeszcze? ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- Co do dudnienia to jest one nadal z filtra powietrza.
-
B6 DIVISION
Panowie orientujecie się czy katalog części TECDOC ma jakieś swoje części. Kupiłem ostatnio hydropopyczacze do swojej i miały być firmy INA jednak oznaczeń brak jedynie logo TecDoc:kwasny:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
A więc Panowie co nie co już wiem. Silnik nie odpalał itd ze względu że PD były nie odpowiednio ustawione, ten problem został już naprawiony. Nadal silnik dudni ale według niego wałek i szklanki wszystko jest odpowiednio złożone. Mocy nadal nie ma do 2.5 tys obrotów Miałem na vagu błąd przepływki jednak po wymianie przepływki oraz sprawdzeniu wszystkich nadal ten sam problem. Zrobiłem Logi okazuje się że Turbina nie ładuje do 2.5 tys obrotów potem jedzie normalnie. Mechanik obstawia że uszkodzona jest Turbina i silnik dlatego tak dudni. Proszę o jakieś cenne rady co ewentualnie jeszcze mogę sprawdzić. ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- Na tych szklankach które kupiłem u TOMA był nr 038 109 309 C napis po polsku popychacz zaworowy oraz jakieś rosyjskie napisy oraz logo tepdoc czy coś takiego. Zastanawiamy się z mechanikiem czy te szklanki są WGL firmy INA ponieważ na pudełku nie było żadnego napisu INA.
-
B6 DIVISION
Najlepszego Edyta:wink:
-
B6 DIVISION
Teraz Józek sprzedaje:decayed:
-
B6 DIVISION
ładnie , znaczek quatto powinien być szczebel niżej Teraz obowiązkowo grill S4 na górę
-
B6 DIVISION
Dziwne tyle przypadków gdzie wkładali przecież całe boczki z B7 jak też u mnie i wszystko śmiga:wink:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Straciłem zaufanie do tamtego typa. On sam nie wiedział co jest grane więc zapłaciłem nie całą kwotę i powiedziałem że będziemy w kontakcie.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Auto dzisiaj jedzie na inny warsztat tam otworzą i zobaczymy co powiedzą
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Nie mam pojęcia oddałem do zrobienia i dostałem takiego trupa jak teraz:kwasny:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Te co kupiłem u TOMA też całe były czarne
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Na postoju dudni głośniej niż przedtem. Jak się jeździ to głośniej pracuje niż przedtem też.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Oryginalne sa od środka czarne a po bokach taki metaliczny kolor
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Już zrobiłem 20km od tego czasu. Kurde co do ceny to nie pamiętam dokładnie a tej faktury już nie mam. Coś 48zł chyba
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Były koloru czarnego.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Szklanki kupiłem u TOMA. Kąt synchronizacji jest dobry. ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- Ina ---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- Robiłem Logi teraz bo mocy nie ma dlatego że jest jakiś problem ze sterowaniem Turbiny. I teraz już silnik nie odpala:facepalm:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Teraz to już nie mam pewności:kwasny:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
jestem po wymianie wałka i szklanek. Niestety tylko się pogorszyło. Dudni teraz jeszcze mocniej dodatkowo brak reakcji na gaz.
-
B6 DIVISION
Teraz taką jak z linka:decayed:
-
B6 DIVISION
Katalizator zamiennik AUDI A4/19TDI 100/130HP 200I (3015136838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kata przy okazji wywalisz:decayed:
-
B6 DIVISION
W jego podpisie masz jego nr:decayed:
-
B6 DIVISION
Dev nie zawsze ma czas. Zadzwon do niego na telefon. Ja zawsze do niego dzwoniłem to ci wytłumaczy wszystko ceny itd.
-
B6 DIVISION
No to DEV sprzedaje na forum i warto u niego brać. Bo jak przeliczysz samemu + fajnie odnowić zaciski to wychodzi podobnie a on ogarnia temat.
-
B6 DIVISION
Ja mam mechanizm prawej szyby ori jak by komuś szyba nie działała to zapraszam
-
B6 DIVISION
A co ciebie interesuje?