Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
chyba w łeb :polew::polew: Patelnia kompletnie by nie pasowała moim zdaniem
-
B6 DIVISION
Pisał by sie ktoś na gwint SS do B6/b7 Ośka? ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- cena koło 1450zł
-
B6 DIVISION
No to już przynajmniej wiesz żeby tego nie zakładać
-
B6 DIVISION
Jak dla mnie to Kupa:decayed:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
I co zadowolony z wycieraczek?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fajny modzik trzeba by u siebie wyrezać
-
B6 DIVISION
Ja już dawno nie mam czerwonych. Wrc nie masz może jakiś dekorów poniszczonych?
-
B6 DIVISION
pany ma kto jakieś dekory nie potrzebne poniszczone itd. Chętnie odkupię
-
B6 DIVISION
Same bez szybra:kwasny:
-
B6 DIVISION
Pytałem mojego zioma. Tylko do avantów ma chyba ze trzy nawet.
-
B6 DIVISION
Wyjedziesz w czwartek to dojedziesz:naughty:
-
B6 DIVISION
Do mnie jedzie a co?:decayed:
-
B6 DIVISION
Spawy puszczają i szumi ja to mam na tylniej ćwiartce:grin:
-
B6 DIVISION
Żeby tylko z jednej:polew::polew:
-
B6 DIVISION
Panowie jak myślicie co może powodować szum we wnętrzu tak powyżej 120km/h uszczelka drzwi czy jednak może opadające drzwi i wymiana zawiasów jedynie coś pomoże.
-
B6 DIVISION
Na pewno nie bose:wink:
-
B6 DIVISION
To wzmacniacz:wink:
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Panowie macie jakieś wykresy gtb17 w 1.9tdi B6 interesuje mnie jak jedzie te turbo z dołu.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Gdzie ty program za tydzien robisz?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Szkoda że Caha nie pasuje P&P bo też bym włożył
-
B6 DIVISION
Ktoś chętny na moje BIXY . Nowa soczewka z A6 C6 nie parują
-
B6 DIVISION
Panowie kto wkładał sprzęgło z BRD do AVF?
-
B6 DIVISION
PUMA moge zalatwic w dobrej cenie dwumasik+sprzegło Haha wiem wiem będę się do ciebie musiał zgłosić.
-
B6 DIVISION
Panowie wariujące obroty 5-6 bieg to ślizgające się sprzęgło?
-
B6 DIVISION
Normalna Cena:wink: