Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Nie ma szału na jaki się zapowiadało. 19" i inny wzór bo to nie za bardzo.
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
A więc można powiedzieć że gotowy Stage2. Stage 2 ponieważ wtryski nie pozwalają na więcej mocy. O to wykres chłopaków z Ecu Project image upload Na wiosnę planowany Stage3 Wtryski AL + strojenie:decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Rzeczywiście mają takie przebarwienia dziwne. Dev pewnie będzie wiedział co z nimi
-
Zbiórka Michałków/słodyczy dla dzieciaków z domu dziecka :)
To jest bardzo dobry pomysł panowie:hi:
-
Zbiórka Michałków/słodyczy dla dzieciaków z domu dziecka :)
nie nie nie kaju trzymaj sie planu cały bagażnik ma być
-
FMIC AVF - części
ciekawe ze u mnie od kilkunastu miechów nie spadaja:wink: gratuluje ze dałes rade sam ogarnac... zrob foto bo kolega tez ma paska i bedziemy niedługo rezac FMIC:wink: mysle ze jest tak samo jak u mnie ale moze cos w pasku mnie zaskoczy Przecież pisałeś że masz grubsze rurki od węży:facepalm: skoncz z ta emotka..... nocnik na d*pie jeszcze odbity a gdzie nie spojrze to walisz kompromitacja Kolego trochę szacunku. Nie życzę sobie aby mnie ktoś obrażał. Puma nie rozplacz sie tylko. Zachwoujesz sie jak c*paa. Brakuje tylko zebys do mamy na skarge polecial.Sami faceci na forum prawie to wiadomo,ze specyficzny ton wypowiedzi itp. BTW. Nex ladna robota:grin: Jak masz jakiś problem do mnie to napisz mi na PW a nie rób koledze off. Żeby pokazać jaki to ty męski jesteś. ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Magic nie wiem ale dla mnie to nie robi różnicy czy jedziesz lepiej ode mnie czy gorzej to zabawa. Szkoda że to wykorzystujesz dla siebie. Nex sry za off kawał dobrej roboty
-
Zbiórka Michałków/słodyczy dla dzieciaków z domu dziecka :)
Daj nr konta ja coś przeleje bo pewnie samemu je też będę jadł
-
FMIC AVF - części
ciekawe ze u mnie od kilkunastu miechów nie spadaja:wink: gratuluje ze dałes rade sam ogarnac... zrob foto bo kolega tez ma paska i bedziemy niedługo rezac FMIC:wink: mysle ze jest tak samo jak u mnie ale moze cos w pasku mnie zaskoczy Przecież pisałeś że masz grubsze rurki od węży:facepalm: skoncz z ta emotka..... nocnik na d*pie jeszcze odbity a gdzie nie spojrze to walisz kompromitacja Kolego trochę szacunku. Nie życzę sobie aby mnie ktoś obrażał.
-
FMIC AVF - części
ciekawe ze u mnie od kilkunastu miechów nie spadaja:wink: gratuluje ze dałes rade sam ogarnac... zrob foto bo kolega tez ma paska i bedziemy niedługo rezac FMIC:wink: mysle ze jest tak samo jak u mnie ale moze cos w pasku mnie zaskoczy Przecież pisałeś że masz grubsze rurki od węży:facepalm:
-
FMIC AVF - części
No to ładnie będzie sie sprawować
-
FMIC AVF - części
na rurkach masz jakieś szersze zakonczenia bo bedą spadać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie pasuje 19.00?
-
[B7 BLB] Turbina BRD
Z tego co mi wiadomo to awx miały 5 biegó a avf miały 6 biegów
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A ty to kto z choinki spadłeś. Widzę że poziom wypowiedzi u ciebie jest na bardzo wielkim poziomie:facepalm:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
nooooo:pociesz:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jesteś głupszy niż ogórek Nie obrażaj ogórka:bicz:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Toś palnął
-
[ALL B5] Audi S4
Wrzuciłem do prysznica ja nie używałem ale rzeczywiście trochę ubyło:grin:
-
[ALL B5] Audi S4
Ja mam to samo gdzieś gracjan. To jest 5min fajny efekt a potem nie ma różnicy.
-
[ALL B5] Audi S4
Moja też styrana jest więc nie wiem czy kupować.
-
[ALL B5] Audi S4
A jak tam gliptone?
-
B6 DIVISION
Jak ostatnio w Aso pytałem to jedna coś 43zł -10% rabatu to koło 160zł wyjdzie.
- [ALL B5] Audi S4
-
[ALL B5] Audi S4
To zrób coś innego z tymi dekorami bo na tle auta na prawde te "carbony" wypadają słabo.