Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Nie ma szału na jaki się zapowiadało. 19" i inny wzór bo to nie za bardzo.
  2. A więc można powiedzieć że gotowy Stage2. Stage 2 ponieważ wtryski nie pozwalają na więcej mocy. O to wykres chłopaków z Ecu Project image upload Na wiosnę planowany Stage3 Wtryski AL + strojenie:decayed:
  3. Rzeczywiście mają takie przebarwienia dziwne. Dev pewnie będzie wiedział co z nimi
  4. To jest bardzo dobry pomysł panowie:hi:
  5. nie nie nie kaju trzymaj sie planu cały bagażnik ma być
  6. ciekawe ze u mnie od kilkunastu miechów nie spadaja:wink: gratuluje ze dałes rade sam ogarnac... zrob foto bo kolega tez ma paska i bedziemy niedługo rezac FMIC:wink: mysle ze jest tak samo jak u mnie ale moze cos w pasku mnie zaskoczy Przecież pisałeś że masz grubsze rurki od węży:facepalm: skoncz z ta emotka..... nocnik na d*pie jeszcze odbity a gdzie nie spojrze to walisz kompromitacja Kolego trochę szacunku. Nie życzę sobie aby mnie ktoś obrażał. Puma nie rozplacz sie tylko. Zachwoujesz sie jak c*paa. Brakuje tylko zebys do mamy na skarge polecial.Sami faceci na forum prawie to wiadomo,ze specyficzny ton wypowiedzi itp. BTW. Nex ladna robota:grin: Jak masz jakiś problem do mnie to napisz mi na PW a nie rób koledze off. Żeby pokazać jaki to ty męski jesteś. ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Magic nie wiem ale dla mnie to nie robi różnicy czy jedziesz lepiej ode mnie czy gorzej to zabawa. Szkoda że to wykorzystujesz dla siebie. Nex sry za off kawał dobrej roboty
  7. Daj nr konta ja coś przeleje bo pewnie samemu je też będę jadł
  8. ciekawe ze u mnie od kilkunastu miechów nie spadaja:wink: gratuluje ze dałes rade sam ogarnac... zrob foto bo kolega tez ma paska i bedziemy niedługo rezac FMIC:wink: mysle ze jest tak samo jak u mnie ale moze cos w pasku mnie zaskoczy Przecież pisałeś że masz grubsze rurki od węży:facepalm: skoncz z ta emotka..... nocnik na d*pie jeszcze odbity a gdzie nie spojrze to walisz kompromitacja Kolego trochę szacunku. Nie życzę sobie aby mnie ktoś obrażał.
  9. ciekawe ze u mnie od kilkunastu miechów nie spadaja:wink: gratuluje ze dałes rade sam ogarnac... zrob foto bo kolega tez ma paska i bedziemy niedługo rezac FMIC:wink: mysle ze jest tak samo jak u mnie ale moze cos w pasku mnie zaskoczy Przecież pisałeś że masz grubsze rurki od węży:facepalm:
  10. No to ładnie będzie sie sprawować
  11. na rurkach masz jakieś szersze zakonczenia bo bedą spadać
  12. Z tego co mi wiadomo to awx miały 5 biegó a avf miały 6 biegów
  13. A ty to kto z choinki spadłeś. Widzę że poziom wypowiedzi u ciebie jest na bardzo wielkim poziomie:facepalm:
  14. :polew:
  15. nooooo:pociesz:
  16. jesteś głupszy niż ogórek Nie obrażaj ogórka:bicz:
  17. Toś palnął
  18. Wrzuciłem do prysznica ja nie używałem ale rzeczywiście trochę ubyło:grin:
  19. Ja mam to samo gdzieś gracjan. To jest 5min fajny efekt a potem nie ma różnicy.
  20. Moja też styrana jest więc nie wiem czy kupować.
  21. A jak tam gliptone?
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ostatnio w Aso pytałem to jedna coś 43zł -10% rabatu to koło 160zł wyjdzie.
  23. np.
  24. To zrób coś innego z tymi dekorami bo na tle auta na prawde te "carbony" wypadają słabo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.