Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Bardzo ładna sztuka :naughty:
  2. Dokładkę zderzaka oczywiście na dwururkę kupiłeś?
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś kratki s-line w jakimś nie ciekawym stanie może być popękania itd
  4. Niech go ktoś zgłosi bo sobie za wiele już pozwala ten typ
  5. za dużo na battalionie przebywasz:decayed: Ja te zdjęcie już wcześniej widziałem
  6. Ty sie pilnuj bo czaj co dzisiaj wyrezałem
  7. Jak starszy to pewnie Adam coś nowego kupił. Zawsze miał sentyment do matu:grin: Ty młody się lepiej uważaj:bicz2: Starość nie radość. Ale Adam pomimo swojego wieku jeszcze młodo wygląda:naughty: :polew::polew:
  8. Jak starszy to pewnie Adam coś nowego kupił. Zawsze miał sentyment do matu:grin:
  9. Bartkowi sie impreza w lesie spodobała. Według mnie możemy znów coś w niedziele zrobić
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    WRC nie chcesz sprzedać felg z twojej B6:naughty:
  11. Panowie wybieram się ze strony Opola do Ecu project około godziny 8.30-9.00 będzie wielki ruch w mieście bo sie zastanawiam którą trasę wybrać. <br /><br />
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest tu ktoś z wrocławia:naughty:??
  13. też wydaje mi się, że te światła drżą u mnie (też bix). Puma dostałeś do kogiela ten przekaźnik? Tak dostałem jutro montaż bo ostatnio czasu mało.
  14. I udział na Olimpiadzie w Sydney:grin:
  15. Tak kupuj na pewno będzie lepiej świecić niż normalna żarówka. Tylko że kolor 4300K
  16. Ja cały jeden dzień szukałem na allegro ale skompletowałem pojedynczo:naughty:
  17. Łączniki i wahacze myślę że lemfordera kup jak chcesz robić porządnie.
  18. Wykres musi poczekać dopiero w pn się będę umawiać.
  19. Najważniejsze że ogarnięte:wink:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    potwierdzam radyjko spoko lepiej gra niż cII ,co do płyt nie miałem jeszcze problemu z odtwarzaniem pytam chłopaki bo tak sie zastanawiam żeby sobie takie zafundować według mnie warto fajnie wygląda i dobrze gra ,dużo lepsze ma basy w porównaniu z cII który miałem wcześniej Panowie wkładajcie Rns-a a nie takie półśrodki:decayed: Noo nareszcie ktoś mówi do rzeczy http://s11.postimage.org/bgtr3j24f/concerty_wkladaja_audiofile_zasrane_en_000000.jpg <br /><br /> :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.