Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie ma problemu. ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- Tylko raczej nie ma kiedy bo na razie nikt spota nie planuje.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jak miałeś tam prakty to pewnie coś umiesz samemu zrobić. Czemu samemu nie porobisz coś przy silniku?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
załóż 18stki wtedy zrobimy kreskę Tomasz obiecałeś że następnym razem będzie rewanż. To nie tak hop ciup po 3 dniach mając auto ścigać się 18 tki na nowy sezon więc musisz poczekać Chyba ty musisz poczekać:grin:
-
B6 DIVISION
Wieczorem mi napisz PW to przeszukam archiwum na GG to ci znajde to dokladnie.
-
B6 DIVISION
90 stopni grubość wewnętrzna chyba 55mm ale dokladnie ci nie powiem na allegro znajdziesz bez problemu.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Spuść z krzyża marudo lazienka zakmnieta i trzyma cisnienie:decayed: :polew::polew:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
:polew:
-
B6 DIVISION
Nic nie cieknie. Jestem zadowolony bardzo.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Dokładnie:grin:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
No właśnie, bo w avatarze masz B6 na Holenderskich blachach To B5 :polew::polew:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Nie to nie moje. Jak to mi ktoś napisał na forum wczoraj to mi tatuś kupił
-
B6 DIVISION
Ja mam takie coś ale skompletowałem to taniej ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- Panowie gdzie kupić turbo najpewniej?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Spuść z krzyża marudo Pozakładali se gwinty i teraz szpanują
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Przyznaj się że sama się urwała od tej gleby. Kto to widział takie niskie auto. Będziesz chciał jechać do lasu na grzyby to nie wjedziesz:facepalm:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Z Ciebie taki Król jak Król Julian:polew: Dobrze księciu spotów lublinieckich:decayed:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
No właśnie DUDS słyszałem że daleko nie masz. Ja jako organizator, Bóg, Kierownik, Szef, Mentor, Król, Angela Merkel spotów lublinieckich Zapraszam:polew::polew:
-
Obniżenie
No to ja ci teraz napisze tak. Burak to jesteś ty obrażasz osobę którą kompletnie nie znasz. W aucie większość napraw wykonuje samemu. Zapraszam do mojego wątku tam wszystko opisane. Co do Ojca niestety zmarł mi 7 lat temu. Zostałem sam z mamą i młodszą siostrą. Auto kupiłem samemu ponieważ od 5 lat w wolnym czasie pracowałem i oszczędzałem. Oczywiście że całości samemu nie dał bym rade zarobić ale to co pożyczyłem już dawno oddałem. Następnym razem zastanów się co piszesz bo się możesz znów nieźle przejechać. A co do zawieszenia. Jestem tego zdania że gwint najlepszy bo jeździłem 2 samochodami w każdym miałem różnie skonfigurowane zawieszenia. Ale na żadnym się tak dobrze nie jeździło jak na gwincie firmy KW Amen ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- Wampirze czekam na twą odpowiedź ale widzę że ci łyso. Sry za off
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja też odpadam moje nie chce odpalić w sumie myślałem PUMA że zabiore się z tobą bo u mnie pada deszcz a w deszczu nie pojadę moim autem:decayed: No to lipa Michał. Będziemy musieli zostać w domu:doh:
-
Obniżenie
niższe auto-to niższy środek ciężkości, co dodatnio wpływa na sterowność auta, w połączeniu ze sztywniejszymi stabilizatorami, szerszymi oponami dobrej jakości-masz nieporównywalnie więcej możliwości,wyprowadzenia auta z zakrętu przy większej prędkości, niż przy seryjnym zestawie Do niektórych to nie przemawia. A inni znów wolą sobie samemu zestroić zawias:polew::polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja też odpadam moje nie chce odpalić
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
kierowca fiata będzie miał chnet glebę ale wieczną pod trawą A to fiat nie twój:facepalm: wybacz:decayed:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Zajeb*** ten fiat po prawej. Jeszcze tylko koło i gleba i będzie kox:slina:
-
Obniżenie
- B6 DIVISION
Megs jest średni jest wiele więcej sensownych produktów w tej kasie. Kosmetykaaut.pl Czytaj tam wszystko się dowiesz- B6 DIVISION
Nie mam chromów w aucie to ci nie powiem:decayed: Tak na serio to nie wiem nigdy mi takie coś potrzebne nie było. - B6 DIVISION