Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Nie ma problemu. ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- Tylko raczej nie ma kiedy bo na razie nikt spota nie planuje.
  2. Jak miałeś tam prakty to pewnie coś umiesz samemu zrobić. Czemu samemu nie porobisz coś przy silniku?
  3. załóż 18stki wtedy zrobimy kreskę Tomasz obiecałeś że następnym razem będzie rewanż. To nie tak hop ciup po 3 dniach mając auto ścigać się 18 tki na nowy sezon więc musisz poczekać Chyba ty musisz poczekać:grin:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wieczorem mi napisz PW to przeszukam archiwum na GG to ci znajde to dokladnie.
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    90 stopni grubość wewnętrzna chyba 55mm ale dokladnie ci nie powiem na allegro znajdziesz bez problemu.
  6. Spuść z krzyża marudo lazienka zakmnieta i trzyma cisnienie:decayed: :polew::polew:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie cieknie. Jestem zadowolony bardzo.
  8. No właśnie, bo w avatarze masz B6 na Holenderskich blachach To B5 :polew::polew:
  9. Nie to nie moje. Jak to mi ktoś napisał na forum wczoraj to mi tatuś kupił
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam takie coś ale skompletowałem to taniej ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- Panowie gdzie kupić turbo najpewniej?
  11. Spuść z krzyża marudo Pozakładali se gwinty i teraz szpanują
  12. Przyznaj się że sama się urwała od tej gleby. Kto to widział takie niskie auto. Będziesz chciał jechać do lasu na grzyby to nie wjedziesz:facepalm:
  13. Z Ciebie taki Król jak Król Julian:polew: Dobrze księciu spotów lublinieckich:decayed:
  14. No właśnie DUDS słyszałem że daleko nie masz. Ja jako organizator, Bóg, Kierownik, Szef, Mentor, Król, Angela Merkel spotów lublinieckich Zapraszam:polew::polew:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na kubos83 temat w Układ Jezdny
    No to ja ci teraz napisze tak. Burak to jesteś ty obrażasz osobę którą kompletnie nie znasz. W aucie większość napraw wykonuje samemu. Zapraszam do mojego wątku tam wszystko opisane. Co do Ojca niestety zmarł mi 7 lat temu. Zostałem sam z mamą i młodszą siostrą. Auto kupiłem samemu ponieważ od 5 lat w wolnym czasie pracowałem i oszczędzałem. Oczywiście że całości samemu nie dał bym rade zarobić ale to co pożyczyłem już dawno oddałem. Następnym razem zastanów się co piszesz bo się możesz znów nieźle przejechać. A co do zawieszenia. Jestem tego zdania że gwint najlepszy bo jeździłem 2 samochodami w każdym miałem różnie skonfigurowane zawieszenia. Ale na żadnym się tak dobrze nie jeździło jak na gwincie firmy KW Amen ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- Wampirze czekam na twą odpowiedź ale widzę że ci łyso. Sry za off
  16. ja też odpadam moje nie chce odpalić w sumie myślałem PUMA że zabiore się z tobą bo u mnie pada deszcz a w deszczu nie pojadę moim autem:decayed: No to lipa Michał. Będziemy musieli zostać w domu:doh:
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na kubos83 temat w Układ Jezdny
    niższe auto-to niższy środek ciężkości, co dodatnio wpływa na sterowność auta, w połączeniu ze sztywniejszymi stabilizatorami, szerszymi oponami dobrej jakości-masz nieporównywalnie więcej możliwości,wyprowadzenia auta z zakrętu przy większej prędkości, niż przy seryjnym zestawie Do niektórych to nie przemawia. A inni znów wolą sobie samemu zestroić zawias:polew::polew:
  18. ja też odpadam moje nie chce odpalić
  19. kierowca fiata będzie miał chnet glebę ale wieczną pod trawą A to fiat nie twój:facepalm: wybacz:decayed:
  20. Zajeb*** ten fiat po prawej. Jeszcze tylko koło i gleba i będzie kox:slina:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na kubos83 temat w Układ Jezdny
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Megs jest średni jest wiele więcej sensownych produktów w tej kasie. Kosmetykaaut.pl Czytaj tam wszystko się dowiesz
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam chromów w aucie to ci nie powiem:decayed: Tak na serio to nie wiem nigdy mi takie coś potrzebne nie było.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.