Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andegrand

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andegrand

  1. ja 4 miesiące bez papierosa i sie skonczyło ku....... ale od 1 maja powracam w szeregi niepalacych chyba
  2. mialem to samo i napinacz klimatyzacji był do wymiany
  3. powinieneś zalać 5W40, chocby ze względu na turbo patrzyłeś na opakowanie, czy ten olej spełnia normę 502.00/505.00 ????? wiem ale mialem nalane chell 15w40 i tak odrazu na 5? na forum pisali na pisali zmienic na 10 a nastepna wymiana na 5
  4. ja 3 dni temu kupilem motula za 112 zl z przesyłką 10w40 zrobilem 50 km i narazie wszystko zobaczymy co sie bedzie działo dalej :>
  5. witam mam pytanie czy ten podłokietnik bedzie pasowal do do audi a4 b5 bo jakis dziwny i bedzie trzeba przełozyc podłaczenie vaga http://www.allegro.pl/item994779413_podlokietnik_audi_a4_b5.html
  6. wszystko ok ale zdjecia niedostepne
  7. czyli zartowales ze jak Nina bedzie to Ty tez? nie zartowalem , jak bedzie to sie zwolnie z pracy
  8. 15 bede w pracy
  9. kolega z forum poleca MOTUL 6100 SYNERGIE 10w40 dzis kupie ten motul
  10. WITAM mam wlany 15w40 i proponowano mi zmienic na 10w40 i obserwowac silnik jak pracuje ,czy sa wycieki itp jak bedzie ok to po 10tkm zmienic na 5w40 i mam takie pytanie jaki olej wlac 10w40 w sklepie polecal mi valvoline PROSZE O JAKIES MADRE PORADY !!! <nazwa link itp > ??
  11. chce kupic jakis 10w40 jaki polecacie ??????
  12. jak napisalem nie znam sie na olejach chce zmienic czy ten olej moze, byc proste pytanie prosta odp kropka!!
  13. http://www.moto.allegro.pl/item976896562_olej_valvoline_10w40_5l_maxlife_promocja_cenowa.html bedzie dobry :?: pytam bo jestem ZIELONY W OLEJACH teraz mam shell 15w40 chce go szybko zmienic
  14. na 60 litrach 1050 km mi wystarczy :>
  15. szybko i prosto !!!!! mam shell 15W40 1 mechanik radzi pozostac a 2 zmienic na 10 w40 co wybrac ???? BEZ ROZPISYWANIA SIE I ....nia !!! :bicz3:
  16. Jak nina bedzie to ja też :> :> :>
  17. jestem zaaaaaaaaaaaaa
  18. udany udany
  19. Tak dojechałem :> Miałem pijanego pasażera prawie cała droge spał trasa przejechana na mapie tak sie naj...... ze dopiero za kierownice wsiadłem w Toruniu 100km od domu
  20. ja zatankowalem za 230 zl zrobilem 360 km i mam 2 mm nad środkowa kreska czy to dobry wynik ???? niektórzy robią po 900 ,1000 na zbiorniku ?????
  21. Ja jade w czwartek wieczorem bo mam sprawe na trasie do załatwienia
  22. dzieki kupie ten motul
  23. http://www.allegro.pl/item955466881_valvoline_maxlife_10w40_5l_olej_silnikowy.html cos takiego? czy moze byc http://www.allegro.pl/item962530432_liqui_moly_mos2_leichtlauf_10w40_4l_oilcenter_pl.html ktory ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.