Treść opublikowana przez Andrzej K
-
[B6 AVF] GJA multitronik naprawa sterownika - VAG błąd 17090
Szachala znam równie dobrze jak Ciebie - poprzez posty na tym forum . Historia jego problemów z wymianą multitronica na skrzynię manualną: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alt_przeprogramowanie_komputera_z_automata_na_manuala-t105457.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_alt_przekodowanie_sterownika_silnika_w_a4_b6_20_alt_na_manuala-t107257.0.html;msg1246244#msg1246244 ;( Pozdrawiam Andrzej
-
[B6 AVF] GJA multitronik naprawa sterownika - VAG błąd 17090
Nawet przez Sserwis? Myślałem że po kompleksowej naprawie multitronica w tej chwalonej przez wielu (jeśli się nie mylę, to także przez Ciebie) firmie mamy spokój na co najmniej 200 tys. km. Może napiszesz coś więcej? Obawiam się, że swap na manuala to nie taka tania i prosta sprawa jak się w pierwszej chwili wydaje . Jak dobrze poszukasz to znajdziesz na forum wątek o problemach z wymianą multitronica na manuala. Minął już chyba miesiąc od czasu gdy jeden z naszych kolegów dokonał takiej wymiany i do dziś nie może uporać się z oprogramowaniem sterownika silnika i uruchomieniem samochodu. I nikt z forum nie potrafi mu pomóc.
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
A nie lepiej dokupić oryginalny? Pozdrawiam Andrzej
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
1939 Lagonda V12 Rapide
-
[ALL B7] Pytanie o multitronic
Bez wciskania przycisku na lewarku?
-
Ile można zapłacić za zadbaną B7 2,0TDI w DE?
Lepiej nie da się tego ująć .
-
Ile można zapłacić za zadbaną B7 2,0TDI w DE?
Nie napisałeś czy to ma być sedan czy kombi, skrzynia ręczna czy automat. Jeżeli chcesz kupić B7 2,0tdi 2006r. w doskonałym stanie technicznym z przebiegiem do 120000km z udokumentowaną bezwypadkową przeszłością, to jeżeli dobrze poszukasz to zapłacisz w DE niezbyt dużo ponad 15000E.
-
[B5 ARG] Jak sprawdzić czy mam immo i alarm?
Też miałem na początku ten problem, zwłaszcza że poprzednie kilka lat jeździłem samochodem w którym alarm miał funkcję samouzbrajania. Wychodziłem z samochodu i jeżeli go nie zamknąłem to po 40s robił to sam. Przy takim alarmie należy tylko pamiętać, by pierwszą czynnością po wyjęciu kluczyka ze stacyjki było włożenie go do kieszeni .
-
Moja Laguna GT 2.0T 205KM
Głupia sprawa, ale jak się dobrze wczytać w nasze forum, to raczej powinno unikać się niektórych aut na "A" .
-
[B5 ARG] Jak sprawdzić czy mam immo i alarm?
Po co Ci to? Dobrze wychowane samochody robią to po cichu . A tak na poważnie, to w każdej instrukcji alarmu jest ostrzeżenie o zakazie stosowania na terenie UE dźwiękowego potwierdzania otwarcia/zamknięcia samochodu.
-
Stuki w nawiewach spod deski rozdzielczej w A4 B7
W miarę możliwości spróbuj podejrzeć co będą z tym robić, a później nie zapomnij o tym napisać .
-
Stuki w nawiewach spod deski rozdzielczej w A4 B7
Nie pomogę ale może przynajmniej Cię pocieszę . W egzemplarzu, którym jeżdżę (A4B7 BPW Avant) jest identycznie .
-
[ALL B7] Jak usunąć PLAK z deski i wszystkich elementów ?
Zdziwisz się, będzie czysta .
-
[ALL B7] pytanie o Audi Concert II
W A4B7 Avant sub jest chyba w prawym?
-
[B6 AYM] Na komputerze świeci się OLDRUCK i motor abstellen olstand prufen
Nie wiem jak jest zrealizowany napęd pompy oleju w silniku BRE, ale na Twoim miejscu nie próbowałbym odpalać silnika przed upewnieniem się, że nie nastąpiła awaria napędu pompy.
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
Możesz jeszcze dopisać gdzie wymieniasz olej? Twój serwis wydaje się być godnym polecenia :>. Pozdrawiam Andrzej
-
[ALL B7] Serwis ASB Palka
Witam! Na głównej stronie forum zauważyłem reklamę serwisu skrzyń automatycznych http://www.asbpalka.eu. Czy ktoś z forum korzystał już z ich usług? Zbliża się termin wymiany oleju w moim multitronicu (120000km) i zaczynam szukać serwisu, któremu mógłbym powierzyć swój samochód, a do nich miałbym blisko. Jednak odległość do serwisu w tym przypadku jest rzeczą mało istotną . Skrzynia do tej pory spisuje się znakomicie i chciałbym aby tak pozostało . Pozdrawiam Andrzej
-
[ALL B7] FIS - do czego to potrzebne?
Wybierz: "EINSTELLEN" -> "Sprache" -> zmień na English Podaję Ci to z pamięci, więc istnieje (nikła) możliwość że jest trochę inaczej . EDIT: Fotograf87 mnie ubiegł, ale napisaliśmy to samo, więc chyba sobie poradzisz .
-
[ALL] Zapytanie modul bluetooth
Musisz sparować telefon z samochodem, wtedy za każdym razem gdy wsiądziesz do samochodu mając telefon przy sobie, będziesz mógł korzystać z dobrodziejstwa zestawu głośnomówiącego. Gdybyś miał jakieś wątpliwości lub problemy użyj forumowej wyszukiwarki. Sam w ten sposób rozpracowałem swój zestaw głośnomówiący :>. Pozdrawiam Andrzej
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Ja również polecam Larka 35.5! Bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Nie wymaga odblokowywania w celu zainstalowania preferowanego przez nas oprogramowania :> .
-
[B7 BKE] CD do małej navi w bagażniku
I jak Ci poszło z tą nawigacją? Masz mapę Polski i polskiego lektora? Też chciałbym to mieć u siebie
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Bardzo złe rozwiązanie; przednie koła będą miały bardzo dobrą przyczepność, samochód będzie dobrze przyśpieszał i hamował na prostej drodze. Uśpi to Twoją czujność i za którymś razem za szybko wejdziesz w zakręt, tylne koła zaczną wyjeżdżać na zewnątrz zakrętu i ... zaczną się kłopoty. Pewnie dobrze jeździsz i będziesz miał na tyle miejsca, że sobie poradzisz, ale ja...
-
Czym zmyć silikon?
Witam! TYTAN REMOVER - Środek do usuwania silikonów http://www2.selena.pl/cms/?__page_id=43 . Używałem sam do usunięcia silikonu z szyb kabiny prysznicowej. Jak pisze na opakowaniu; "Na powierzchniach lakierowanych i malowanych farbami rozpuszczalnikowymi oraz tworzywach sztucznych i tekstyliach należy przeprowadzić test odporności". Kupiłem ten specyfik na Allegro. W ostateczności (nie za bardzo chce mi się bawić z pakowaniem i wysyłką) do kupienia u mnie. Kupiłem dwa opakowania, a zużyłem jedno. Pozdrawiam Andrzej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Mam na imię Andrzej. Mieszkam w Jaworznie, woj. śląskie. Nie jestem i nigdy nie byłem posiadaczem pojazdu marki Audi ani też innego produktu grupy VW. Ale może już czas to zmienić?