Treść opublikowana przez szymongt
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
A to nie jest S-line?? Na rs4 nie wygląda Tak czy inaczej taki zderzak, taki grill i fajera trójramienna
-
BARDZO NISKA WYCENA SZKODY WLASNEJ Z AC (HDI) :((((
A jak to nie pomorze to pisz do TVN Turbo Ale z reguły opinia niezależnego rzeczoznawcy powinna pomóc.
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
No łatwo nie będzie. Ale to autko ma u mnie dożywocie więc warto sie postarać
-
[ALL] Kradzież auta, odnalezienie pociętego
NO odbywa sie tak że jest uznana szkoda całkowita i oddadzą Ci 70% wartości auta, bo reszte możesz sobie sprzedać Tak mi sie wydaje
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
o to nawet nie widziałem że taki jest a a4 b5 ale przejrzałem google i mi sie to nie widzi na b5 Chyba będzie czarna perła jednak.
-
[B5 AHU] Gleba czy wtryski, prośba o poradę
Ja bym brał moc a poczekał z glebą Wole żeby jechał niż żeby wyglądał. Takie moje skormne zdanie
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
Felgi będą ale narazie musze pomalować Ze wszystkich elementów tylko 2 nie sa porysowane Zastanawiam sie teraz nad kolorem. Bardzo mi sie podoba ten od vectry c opc ale nie wiem jak będzie sie prentował na a4 b5
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
Spróbuj odświeżyć. mi pokazuje fotki i na IE i na FF.
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
Witajcie Oto i ono Moje brzydkie kaczątko Jak narazie tylko 2 fotki, niedługo następne. Jak widać bardzo porysowane, generalnie zaniedbane tak z zewnątrz jak i w środku. Ale kupiłem od niemca za grosze rok temu. Audiolka napewno nie bita, nie malowana. WYPOSAŻENIE - Rok 2000 - 2x Szyby elektryczne - Lusterka elektryczne - Climatronic - Centralny zamek z pilotem - Soczewkowe Reflektory - LPG by BRC W PLANACH - Przemalowanie Całego samochodu ( termin czerwiec ) - Felgi 17" - Rozbudowa Car Audio (progress 50 %) - Xenon - Pakiet S line - Zegary z Fis'em - Ciemne szybki - Relingi chrom - Virus Narazie to tyle Plany sa ogromne i mam nadzieje że chociaż połowa sie uda zrealizować
-
[ALL B5] 4,2 w b5
Wszystko sie da Ale jakie to będa koszty...
-
[B5 AWT] Prycha na benzynie przez 15 sekund jak zimny
hmmm... no ok będe miał chwile to sobie po dłubie Tyle że u mnie tak jest tak jak napisałem przez ok 15 sek. W tym czasie nie zdąrzy sie przełączyć na gaz. Potem na benzynie jest dobrze.
-
[B5 AWT] Prycha na benzynie przez 15 sekund jak zimny
Właśnie na VAGu nie ma żadnych błędów. Ale jak by dostawał powietrza to by chyba cały czas tak chodził??
-
[B5 AWT] Prycha na benzynie przez 15 sekund jak zimny
Witajcie Jak w temacie. Jak odpalam po nocy stania to przez chwile po odpaleniu wszystko ok ale po chwili zaczyna mocno falować na obrotach przez ok 15 sek. Podczas jazdy nie ma wogóle siły jechać, i potrafi zgasnąć. Na postoju rzuca całym autem. A gdzieś tak po 15-20 sek wszystko wraca do normy i jest ok. Jaka może być przyczyna?? Dodam że ostatnio wymieniłem świece i cewki zapłonowe. Pozdr.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Przepis na rzewną ballade
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Fajne Fajne :> Tylko troche za smutne jak dla mnie tzn za wolne Ale rispekt za pomysł
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=a2voA0lL9Jk&feature=player_embedded#! Urban Tag Game Fajna gra http://www.youtube.com/watch?v=lB8HXgrMY0U&feature=related Głupia Blondynka !!
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
Jednak wymiana cewek pomogła :>
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
Komputer nie wykrywa kabla. Żaden komputer...
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
Napisałem że VAG mi własnie przestał działać I czy jest jakaś inna metoda żeby do tego dojść czy tylko vag?? Nie chce audiolki męczyć a na najbliższa diagnostyke mam ze 30 km i do dopiero w środe będzie otwarte.
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
Generalnie taki miałem plan decayed przypomniało mi sie że jak dziś wyciągnołem cewki ze 3 i 4 cylindra to były na górze zaśniedziałe. _________________________________________________ No i lipa. Vag mi dziś odmówił posłuszeństwa i nic nie sprawdziłem. Poprzekładałem cewki ale chodzi tak jak na początku. Więc teraz jakie jest prawdopodobieństwo że to cewki?? Świece są wymienione i chodzi tak jak chodził. Jest jeszcze coś co mogło sie zepsuć??
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
no jutro się będe tak bawił. Ciekawe czy uda mi sie jutro uda gdzieś to kupić.
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
raczej watpie niestety bo ja na codzień latam na LPG racing To sie zaczeło dziać przy normalnej jeździe na LPG
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
No ale cewki są 4 a z vaga wynika że błędy są na 2 cylindrach. Więc jak to sprawdzić czy to cewka?? Może jutro udało by mi sie gdzieś to kupic.
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
Witam. Dziś jak sobie jechałem to w pewnym momęcie zaczął mi migać check i samochód zaczął cały dygotać i stracił moc. Pojechałem na VAG'a i wykryło następujące błąd: Wypadanie zapłonu na 3 i 4 cylindrze. Jako że są właściwie już świeta mechanik nie chciał za to sie nawet brać. Tylko wspomniał że może wymiana świec pomoże. Więc pojechałem do sklepu, kupiłem, wymieniłem i nadal to samo. Jaka może być tego przyczyna?? Można z tym jeździć?? Dam rade sam to naprawić?? Bo przydał by mi sie sprawny samochód na święta. Dodam jeszcze że na gazie i na benzynie jest to samo.
-
[B5 AHL] Sonda lambada a LPG
No ale masz inna instalacje tego wnioskuje.. Gazownik jest ok już mi w 3 samochadach gaz zakładał i jak dotąd bez problemów było. Chyba musze poprostu podjechać do zakładu który ma lepszy sprzęt.