Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Jak wyłączyć na FIS w Audi A4 B6 komunikat "otwarta maska"
czujnik masz w zamku od maski a kable masz puszczone między wentylatorami po obwodzie jednego z nich i później jest to łączone wtyczkami
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tylko mała ryska była na lewym boku wiec można brać :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja też koło 20 będę ,max prośba o wzięcie vaga na spota[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 14:03_________________________________________________Koniec trybu emeryta !!! :>auto odzyskało chęć do jazdy
-
[ALL B6] Nie działa samopoziomowanie
obstawiam że padł czujnik od poziomowania ,sprawdź vagiem który czy ten na przednim wahaczu czy tylnym
-
[ALL B5] Roleta przeciwsłoneczna
Roleta prosta a wymiarów nie podam bo auto sprzedałem
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
Zmień gazownika ,za regulacje to 30zł przeważnie biorą a ten się ceni i marnie robi
-
[B6 ALT] Nowa instalacja BRC SEQUENT 24 - niekomfortowy problem
Co do wielkości butli to ja też mam 53l i max weszło mi 40l
-
[B6 ALT] Dziwne kontrolki, zdjecia
u mnie jak mi się akumulator kończył to też różne właśnie takie cuda się działy z kontrolkami
-
[ALL B5] Jak sprawdzić oznaczenie silnika?
na wlepce w kole zapasowym masz symbol i na silniku ,może być pod osłoną od rozrządu ale nie jestem pewien
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja za niedzielą jestem bo piątek muszę chłodnice od klimy wyciągnąć
-
[B6 AVJ] Padające cewki zapłonowe
Może to nie wina cewki tylko instalki lpg tak przynajmniej u mnie było .że na lpg wypadał zapłon a na benzynie było ok[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 21:55_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bex_wypadanie_zaplonu_na_lpg-t135286.0.html tu są moje przejścia z cewkami
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
Można wymienić bez rozbierania błotnika i wyciągania zbiorniczka? jak masz szczupła rękę to można nić nie rozbierając
-
[ALL B5] Wiązka przewodów elektrycznych
Nie jestem pewien na 100% ale chyba z prawej , zdejm tylna kanapę i będziesz wiedział na 100%
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
Ja stawiam na padniętą pompkę ,u siebie miałem tak samo że działała i nagle cisza i płyn nie leci wymiana na nową i po temacie było.
-
[B6 ALT] Problem z instalacją
u mnie jest ustawiona temp. na 35st przy przełączaniu się na lpg
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja będę po 19 jak coś
-
[ALL] Przepalona żarówka podświetlenia Tabl rejestr.
ta stara wywarz może wyjdzie a jak by pękła to nowa w aso 35zł bo kupowałem, miałem ten sam problem w moim b6
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
grilla nie było , graliśmy tylko w siatkę ,23tys to niech sobie rower kupi a nie audi!!!!!!!!!!!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Co taka cisza tu się zrobiła ???
-
[B6 BEX] Wypadanie zapłonu na lpg
wymiana filtrów była robiona według zaleceń gazownika bez jakiegoś zaniedbywania czyli co 10kkm
-
[B5 ADP] Jak się przełączy na lpg chodzi ok
Może wtryski stanęły ? dolewałeś kiedyś jakiegoś środka do pb żeby się przemyły?
-
[B6 BEX] Wypadanie zapłonu na lpg
Witam klubowiczów Chciałbym się podzielić moimi przejściami ,sprawa wydawała się prosta że gazownik stwierdził padnięta cewka i do wymiany bo auto nie pali na jeden cylinder (2),dodam że na pB auto jeździło dobrze, ale wracając do tematu po założeniu cewki i ustawieniu gazu auto śmiga ,w drodze powrotnej do domu wszystko ok a wieczorem wyjazd a objawy szarpania powróciły wiec na drugi dzień do gaziarza no i komp podpięty pokazało że następna cewka padnięta ,wiec zakup drugiej założenie a tu lipa bo nic się nie zmieniło szukanie dalej co jest okazało się że wtrysk od gazu tak się zatkał że nie dawał ciśnienia ,wtryski oczyszczone ponowna adaptacja i autko jeździ :> ,wtryski mam magic jet i auto na nich ma przejechane 18kkm a gazownik powiedział że tak wyglądaj jakby 100kkm miały przejechane, a co najlepsze że tankowałem się zawsze na statoilu i teraz zmieniam stacje na inna . Pozdrawiam Łukasz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
O której spot??? 19-20??????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dobry do maskowania się w krzakach :polew:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 11:06_________________________________________________https://ssl.allegro.pl/item1002394678_bmw_stolik_do_salonu_lawa_silnik_v12_meble_z_aut.html już wiem gdzie najlepiej spisuje się BMW :polew:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 19:37_________________________________________________Marcin auto dla Ciebie kupuj obowiązkowo http://moto.allegro.pl/item1032601050_audi_s4_2_7_biturbo_quattro_265_cv_99_r_pilne.html
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jeden bieg wystarczy a jak nie to ręcznie , ja też już moje auto uruchomiłem i wyjaśniła się przyczyna szarpań na lpg były winne 2 cewki zapłonowe ,po wymianie ustąpiło , ale żeby nie było nudno to prawdopodobnie gaz z klimy jakimś cudem dał dęba i nie mam chłodzenia