Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
najpierw moją musi fele umalować
-
[B5 AWM] Instalacja Stag czy warto???
I tu się zgodę z kolegą "NOKIA62" bo ma słuszną racje
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Robi wrażenie i super wygląda
-
[B5 AWM] Instalacja Stag czy warto???
ja mam u siebie zamontowany STAG 4 i śmiga autko bez problemowo
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
hehe dobre ciekawe czy jest opcja dachowania :polew:
-
[B5 AMB] Problem po chipie z gazem-pomocy
Porażka z tymi gazownikami mam nadzieję że wszystko skończy się bez problemowo dla Ciebie kolego
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
dźwięk V6 i cztery łapy daje frajdę z jazdy :> to co zapisy na jazdę żółta strzała na następnym spocie ??????
-
[ALL B6] Spalona żarówka oświetlenia rejestracji
w B6 jednolite jest szkiełko z mocowaniem żarówki a czy jest takie samo w B7 to nie wiem, a żarówka to jest tzw paluszek
-
[B5 AMB] Problem po chipie z gazem-pomocy
usterka usunięta czy nadal auto u gazownika???
-
[B5 AMB] Problem po chipie z gazem-pomocy
Popieram zmień gazownika i to czym szybciej tym lepiej bo tamci nie znają na temacie i szukają na oooooślep co może być
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
nowy aku i od razu nie to samo zapalanie ,dzięki Jacek za pomoc [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 20:27_________________________________________________no jak się dasz złapać :> :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to jest slalom gigant ale nie dają za niego medali
-
[B5 ADR] Jaka Przyczyna niesprawnych spryskiwaczy?
w b5 nie trzeba rozkręcać nadkola, pompkę jest widać jak się otworzy maskę ,zamiennik kosztuje 30zł a wymiana jest bardzo prosta bo się ją wyciąga do góry tylko i odpina wtyczkę
-
[ALL B6] Wyposażenie auta
Co do kurtyn to oznaczenie jest jedno a kurtyna jest przez całą długość samochodu przynajmniej u mnie taka jest i ja traktuje to jako jedną poduszkę
-
[ALL B6] Wyposażenie auta
nie usprawiedliwiając nikogo może to wynikać z nie wiedzy sprzedającego ,a kupiłeś od jakiegoś handlarza czy od prywatnej osoby???
-
[ALL B5] Ściąga mi w prawo
sprawdź na odwrotnym bieżniku co się będzie działo
-
[ALL B5] Ściąga mi w prawo
zamiana kuł z lewego na prawe i odwrotnie a pózniej przejedz się i zobacz czy coś się zmieniło bo właśnie może być wina opony [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 17:57_________________________________________________hehe mamy te same rady i w tym samym czasie kolego tyger :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
dudiemu zapniemy przyczepę 2t na haka i będą szanse wyrównane
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no no przydadzą się na nasze ciężkie starcia halowe :>
-
[ALL B6] Przełacznik świateł
Ten przełącznik jest strasznie wycierający i denerwujący wzrok, ja też mam podrapany i to bardzo ale tak jak kolega napisał 200 to spora sumka za wymianę na nie podrapany
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja też dziś nie dam rady być [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:05_________________________________________________Co taka się cisza zrobiła na forum ???
-
[B6 AVF] Czy warto zakupic 1.8T
ja mam BEX-A z instalacja lpg zrobiłem już na instalacji 13tyś i jestem zadowolony bardzo co do spalania to zależnie od humoru bo i 10 spali ale jak dostanie buta no to wiadomo coś za coś , ogólnie mogę polecić ten motorek
-
[ALL B5] Tuleje drążka stabilizatora-ile szt.?
Drążek stabilizatora jest mocowany po bokach na dwóch łącznikach które też mogą stukać na dołach a te tuleje co mówisz to są z gumy i one się wycierają ,jest ich też dwie sztuki ,nr Ci nie podam bo niestety nie mam etki , co do samej wymiany to jest to prosta czynność a zwłaszcza gdy posiadasz kanał
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi lot był piękny nie ma co a jak na kogoś co dawno z piłką nie latał to i tak masz niezła kondyche
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jutro nie będzie mnie na spocie ,jadę w tereny poznańskie