Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widzę szybka już nówka sztuka jest :)a hologram to podgrzewają i się odkleja
-
[B6 ALT] TERMOSTAT odpowietrzanie !!!
ja dziś też wymieniałem płyn w autku i z tym odpowietrzaniem nie szło mi tak sprawnie jak myslałem ,najpierw weszło mi 3l plynu i dopiero powoli z czasem udało mi sie pozbyc powietrza z układu weszło 5l płynu a dmuchawa na poczatku tylko zimnym powietrzem dmuchala dopiero pa kilku minytach i paru wlaczeniach klimy zaczelo dmuchac cieplym powietrzem ,mam nadzieje ze jutro nie zapowietrzy mi sie jak koledze
-
[B5 ADP] Rano pali za drugim razem
kolego co do szrpania moze ci sie wtryski przypiekaja? a parzyles sprzewody czy nie maja przebicia? ja wczoraj w swoim adp wymienialem jeden przewód bo miał przebicie a przy okazji urwala mi sie czesc kopulki i musialem wymienic ,po tym zabiegu samochod zaczal jezdzic jak trzeba i nie szarpie mi juz silnikiem
-
[ALL B6] płyn G12 czy jest jakiś wybór
ja kupowałem w sklepie i płaciłem 34 za 1,5l oczywiscie za G12 a borygo bym nie polecał
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
ładnie się auto prezentuj a fela kapitalna
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
nie wymieniaj szyby na kilinskiego bo ja tam wymieniałem i kolesie mi oba błotniki porysowali a i ceny tez nie za niskie maja ,koles w starachowcach dobry w te klocki jest i ma w miare dobre ceny , na spota w bałtowie nie dotarłem bo po 11 skonczyły mi sie zajecia
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
na basenie też nie poszalejemy bez formy ja bym od siłowni zaczął na początek [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 22:29_________________________________________________i co jeszcze kto umie pływać a kto topić sie :> :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
w koszulce 3 dni po siłowni niezła jazda :polew:
-
[B6 BEX] Czy musowo trzeba rozbierać przedni pas do wymiany parska rozrządu?
cała sprawa się tyczy tego że auto jak go kupiłem to miało zaliczonego dzwona i musiałem kupić przedni pas a że koleś mi zrobił wała i nie dał pasa orgilnalnego tylko zamiennik który nie jest idealny nie chciałbym go ruszać i dla tego chciałem zasięgnąć informacji czy by dało rade zmienić pasek bez zdejmowania pasa ,dodam że to pierwsza wymiana będzie autko ma przejechane 145tyś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
popieram troche ćwiczeń zawsze się przyda
-
[B5 ADP] Szarpie przy zmianie biegów i lekkim dodawaniem gazu
ja miałem u siebie też takie szarpanie i wariowały mi wolne obroty i kumpel zrobił mi wagiem kalibracje przepustnicy ,od tego czasu wydaje mi się że ustało szarpanie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja dziś nie dam tez rady być ,mam dziś robotę jako szofer ojca
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no panowie chwalic sie co mikołaj wam przyniósł ????? może same rózgi tylko :polew:
-
[ALL B5] 1.8 vs 1.8 T-opinie na temat silników.
w temacie 1.8T ja mam ten motorek ze 190kucami i do tego gaz wsadzony ,spisuje sie dobrze spalanie w granicy 11L na mocy nie widze ubytku a frajda z jazdy jest wielka :>
-
[B6 BEX] Czy musowo trzeba rozbierać przedni pas do wymiany parska rozrządu?
wiem ze w nie ktorych modelach sie da bo mam tez b5 adp i tam wymiana jest bez zdejmowania pasa bo jest na tyle miejsca zeby sie dalo wszystko odkrecic
-
[B6 BEX] Czy musowo trzeba rozbierać przedni pas do wymiany parska rozrządu?
witam potrzebuje info odnosnie czy musze rozkrecac przedni pas do wymiany paska rozrzadu w moim autku [b6 bex] 1.8T 190 kucykow . prosze o porady pozdrawiam
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jak byś mógł to zapytaj o koszta wymiany rozrządu czyli części + robocizna [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 21:23_________________________________________________silnik 1.8 T bex ,a i czy da się wymienić bez rozbierania pasa przedniego[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 21:25_________________________________________________dzięki krawcu za załatwienie mojej sprawy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
krawcu jedziesz jutro do kielc ????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
mam akurat wtedy szkołę wiec i tak będę w bałtowie to podjadę zobaczę co i jak
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
o to że 13 grudnia robią wypad do bałtowa na spota ,maja być jakieś wybory i imprezka go godzin wieczornych
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jaka impreza była udana widzę ,a ja akurat wczoraj nie mogłem być a panie Fotografie czemu tylko jedna fotka?????
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Witam . miałem wszystko cicho ale musiałem zdjąć tylny zderzak i od tego czasu się zaczęło, skrzypi mi coś teraz zwłaszcza na nierównościach ,muszę chyba oba boczki zdjąć i spróbować przesmarować bo już mam dość tego
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No Panowie widze ze sie sporo dzialo wczoraj po moim odjezdzie :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
co to za akcja sie dziala po moim odjezdzie ?????max co z ta policja sie dzialo?????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no to spoko jak autko smiga na nowo, ja jutro nie dam rady na vaga sie wybrac