Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chce to zobaczyć jak sam sobie łomot robisz :polew::polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:decayed::decayed::decayed:
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
Jak padnie całkiem to czuć ale jak zaczyna padać to pluje co jakiś czas zapłonem i byś nie powiedział że to cewka pada . Nie mam tej cewki bo bym ci pokazał jak to wygląda .
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
Podawałeś VIN czy tylko tak zapytałeś o akcję serwisową ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes co ty tak wolno jeździsz tryb emerycki zapodałeś czy co ???:decayed: A propo gaziarza mogę polecić ci go bo koleś ogarnięty ,reduktor wymieniony jeszcze wtryski pójdą nówki sztuki większe a może w przyszłości jakiś programik wpadnie na ponad 200 kucy :naughty:.Teraz robię testy ze spalaniem ale coś czuję ze pierwszy zbiornik nie wyjdzie dobrze bo za ciężką nogę mam :decayed: Musimy się kiedyś spróbować na jakąś ćwiartkę
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
Spróbuj kawałek drogi pod lekkie wzniesienie wkładaj 5 bieg i gaz do dechy jak zacznie szarpać to będziesz miał odpowiedz co się dzieje
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
Kiedy cewki zapłonowe były wymieniane ???bo może wypadać zapłon i takie szarpnięcia będą właśnie ,na pb nie wypada a na lpg będą szarpnięcia
-
AC 01 250km
Tylko że mój ma 190kucy i doładowanie powinno być 0,7bara a nie 0,5 Jutro podepnę vag-a i zobaczę na pb ile pompuję turbo
-
AC 01 250km
Ja nie mierzyłem tego ale nie ma różnicy miedzy lpg a pb więc sądzę że tyle samo ,jak mi powiesz na którym kanale się to sprawdza to zobaczę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jak się wyrobię to mogę podjechać ale nie gwarantuję na 100% jak coś to Prezes pisz sms
-
AC 01 250km
Reduktor założony wreszcie ,wrażenia jest lepiej niż było zobaczymy jak wyjdzie spalanie,co do wtrysków zostały na listwie bo nie ma rozdzielaczy do nich już i będzie zmana na hany niebieskie z rozdzieleniem . Teraz druga sprawa turbo nie pompuje jak powinno daje tylko 0,5 bara co może być przyczyną tego???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Szyderca:decayed::decayed:
-
AC 01 250km
Gold nie będzie za duży ???a jak wygląda temat z termiką i spadkami ciśnienia ??
-
AC 01 250km
A jeszcze jedno pytanie czy rozdzielenie wtryskiwaczy z listwy i ustawienie ich pojedyńczo (hana zielona) przyniesie jakąś poprawę??
-
AC 01 250km
Witam potrzebuję informacji na temat tego reduktora, czy ktoś ma już go założonego jak się sprawuje z turbo, czy jest spadek mocy itd . Gazownik go poleca ale chce zasięgnąć jeszcze rady użytkowników .
-
instalacje lpg. świętokrzyskie
Ja mam jechać na poprawkę instalacji u swojego BEX-A do kolesia koło Opatowa jak chcesz to masz nr 693681406 zadzwoń i zapytaj co powie .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie nasz region ,do Radomia mamy 70km .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Płomienie to na kołpakach :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale paskudna kierownica wcale nie pasująca do czarnego A4 ale do mojego koloru już by pasowała:decayed::decayed:
-
190km bex quattro czy z tym silnikiem wystepowała skrzynia 5 biegowa?
Coś ta full opcja nie taka "full" bo nawet nie ma ciemnego sufitu a jak USA to chyba inna klapę powinien mieć i blacha kwadrat był by ,a BEX to od 2003r był produkowany ,niech koleś daje vin i tyle
-
Planowana wymiana oleju, proszę o poradę.
Motul też produkuje środek do płukania silnika a olej 8100 to dobry wybór ,jak już będę 5 wymianę robił tego oleju
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No no zima idzie i q miało być próbowane :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tak do Ciebie ---------- Post dopisany 09-09-2013 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 12:21 ---------- Ale cisza zapadła :thumbdown:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tomku fajnie auto wypucowałeś :naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ta lakier dawno żadnego dobrego środka do czyszczenia nie widział:facepalm: No fajne foto :decayed: