Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Chce to zobaczyć jak sam sobie łomot robisz :polew::polew:
  2. :decayed::decayed::decayed:
  3. Jak padnie całkiem to czuć ale jak zaczyna padać to pluje co jakiś czas zapłonem i byś nie powiedział że to cewka pada . Nie mam tej cewki bo bym ci pokazał jak to wygląda .
  4. Podawałeś VIN czy tylko tak zapytałeś o akcję serwisową ???
  5. Prezes co ty tak wolno jeździsz tryb emerycki zapodałeś czy co ???:decayed: A propo gaziarza mogę polecić ci go bo koleś ogarnięty ,reduktor wymieniony jeszcze wtryski pójdą nówki sztuki większe a może w przyszłości jakiś programik wpadnie na ponad 200 kucy :naughty:.Teraz robię testy ze spalaniem ale coś czuję ze pierwszy zbiornik nie wyjdzie dobrze bo za ciężką nogę mam :decayed: Musimy się kiedyś spróbować na jakąś ćwiartkę
  6. Spróbuj kawałek drogi pod lekkie wzniesienie wkładaj 5 bieg i gaz do dechy jak zacznie szarpać to będziesz miał odpowiedz co się dzieje
  7. Kiedy cewki zapłonowe były wymieniane ???bo może wypadać zapłon i takie szarpnięcia będą właśnie ,na pb nie wypada a na lpg będą szarpnięcia
  8. Tylko że mój ma 190kucy i doładowanie powinno być 0,7bara a nie 0,5 Jutro podepnę vag-a i zobaczę na pb ile pompuję turbo
  9. Ja nie mierzyłem tego ale nie ma różnicy miedzy lpg a pb więc sądzę że tyle samo ,jak mi powiesz na którym kanale się to sprawdza to zobaczę
  10. jak się wyrobię to mogę podjechać ale nie gwarantuję na 100% jak coś to Prezes pisz sms
  11. Reduktor założony wreszcie ,wrażenia jest lepiej niż było zobaczymy jak wyjdzie spalanie,co do wtrysków zostały na listwie bo nie ma rozdzielaczy do nich już i będzie zmana na hany niebieskie z rozdzieleniem . Teraz druga sprawa turbo nie pompuje jak powinno daje tylko 0,5 bara co może być przyczyną tego???
  12. Szyderca:decayed::decayed:
  13. Gold nie będzie za duży ???a jak wygląda temat z termiką i spadkami ciśnienia ??
  14. A jeszcze jedno pytanie czy rozdzielenie wtryskiwaczy z listwy i ustawienie ich pojedyńczo (hana zielona) przyniesie jakąś poprawę??
  15. Witam potrzebuję informacji na temat tego reduktora, czy ktoś ma już go założonego jak się sprawuje z turbo, czy jest spadek mocy itd . Gazownik go poleca ale chce zasięgnąć jeszcze rady użytkowników .
  16. Ja mam jechać na poprawkę instalacji u swojego BEX-A do kolesia koło Opatowa jak chcesz to masz nr 693681406 zadzwoń i zapytaj co powie .
  17. Nie nasz region ,do Radomia mamy 70km .
  18. Płomienie to na kołpakach :polew:
  19. Ale paskudna kierownica wcale nie pasująca do czarnego A4 ale do mojego koloru już by pasowała:decayed::decayed:
  20. Coś ta full opcja nie taka "full" bo nawet nie ma ciemnego sufitu a jak USA to chyba inna klapę powinien mieć i blacha kwadrat był by ,a BEX to od 2003r był produkowany ,niech koleś daje vin i tyle
  21. Motul też produkuje środek do płukania silnika a olej 8100 to dobry wybór ,jak już będę 5 wymianę robił tego oleju
  22. No no zima idzie i q miało być próbowane :decayed:
  23. Tak do Ciebie ---------- Post dopisany 09-09-2013 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 12:21 ---------- Ale cisza zapadła :thumbdown:
  24. Tomku fajnie auto wypucowałeś :naughty:
  25. Ta lakier dawno żadnego dobrego środka do czyszczenia nie widział:facepalm: No fajne foto :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.