Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adr1018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adr1018

  1. Co to za dioda pierwszy raz z tym się spotkałem
  2. Tu masz wątek podobny http://www.audizine.com/forum/showthread.php/304085-AUDI-A4-B6-to-B7-RS4-Widebody-Replica-Conversion-Build-Diary
  3. W każdym b6 nadkola przednie są plastikowe a tylne z takiego jakby filcu który jest utwardzony od spodu jak plastik
  4. adr1018 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.motonews.pl/audi/news-160-pierwsze-a4-dla-adama-malysza.html Ciekawe czy jeszcze go ma ?
  5. Ja gdzieś czytałem że ten króciec jesli jest obruszany to łapie powietrze i wystarczy go klejem dwuskładnikowym oblać w koło i jest spokój ale czy to pomaga nie wiem może ktoś już to testował?
  6. Nie za bardzo bo tył jest bardziej schowany, a jeszcze et większy niż z przodu będzie dziwny ślad za tobą
  7. U mnie pali za pierwszym razem tylko dzisiaj zostawiłem na ręcznym i zamarzł i 15 km przejechałem wysiadłem a tu śmierdzi dotykam koło a tu gorące ;(
  8. Et 45 koło będzie bardzo schowane ja mam nawet et 47 i koła są schowane ale trudno takie już były i na razie muszą być
  9. adr1018 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Powinna być różnica, 19 stopni a 24 to przecież 5 stopni cieplej to powinno być odczuwalne.
  10. Czyli w modelu B6 można zimą jeździć z włączonym ECON kiedy lampka się pali ?
  11. To normalne wszystkie AWX-y tak mają. Mnie się to podoba
  12. Pewnie nie miałeś osłony na skrzynie i cofałeś i zebrałeś cały śnieg pod osłonę silnika i wyszedł zderzakiem
  13. U mnie większość jeździ bez osłony bo pourywali i nic się nie dzieje ja wychodzę z założenia że jeśli była fabrycznie to ma być. Kup zamiennik i dopasuj otwory bo z używkami to różnie jest.
  14. Spróbuj to dobrze suszarka rozgrzać i wysuszyć przeważnie pomaga jeśli nie to coś się dzieje z ryglem.
  15. Też tak się u mnie działo. Klime miałem na AUTO i na 20 stopni dopiero po niecałych 20 km dochodziło 90 stopni. Jeden kolega z forum doradził żeby ustawić nie AUTO tylko ręcznie na jedna kreskę i temperaturę 18 stopni teraz po 6 km mam 90 stopni. Wniosek taki że temperatura otoczenia niska i silnik nie zdąży zagrzać jednocześnie silnika i wnętrza samochodu a jak zmniejszymy zapotrzebowanie na temperaturę w wnętrzu to nam szybciej zagrzeje silnik. Czyli na razie z termostatem nic nie kombinuje Czyli temat możemy zamknąć
  16. Możesz ściągać kombinerkami lekko ciepłe
  17. Czemu mają się urwać, ja mam tez od mercedesa 7jx15h2 et35, daj zdjęcia tych felg
  18. Co to za naklejka powinna być na lewym słupku, dodam tyle że nie ta od ilości ciśnienia w oponach bo ona u mnie jest w klapce wlewu paliwa. Mam tylko po niej ślad a naklejki nie ma. Znalazłem na klubie zdjęcie b5 i tez jest ta naklejka tylko zerwana wymiarami pasuje do tej mojej Jeden klubowicz pisze że to naklejka serwisowa, jeśli ktoś ma tą naklejkę u siebie to proszę o foto
  19. Czyli dobrze zauważyłem że świece grzeją jednakowo czyli grzeją jednakową długość nie zależnie od temperatury i jak jest -15 to jak 2 razy podgrzeje to pali od strzała a jak raz to trochę telepie po odpaleniu
  20. No tak jak miałem włączone AUTO na klimie to się tak działo a jak ustawiłem na 18 stopni nadmuch na jedną kreskę i bez AUTO to temperatura była 90 stopni czyli dobrze kolego mówisz
  21. Podczas mrozów zauważyłem że temperatura silnika raz jest 90 stopni a gdy jadę wolno tak 50 km/h spada do 70 przez pewien czas i znowu rośnie, latem tego nie było jak miała 90 to nigdy nie spadała podczas jazdy co to może być ?
  22. W związku z coraz większymi mrozami mam pytanie dotyczące grzania świecami żarowymi. Czy grzejecie świece kilka razy i dopiero odpalacie bo są różne opinie o kilkukrotnym podgrzewaniu jedni zalecają drudzy piszą że to skraca żywotność świec. Proszę o wasze opinie
  23. Ja mam et 47 na zimówkach koła są schowane i nie wygląda to dobrze ale co zrobić już takie były jak kupowałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.