Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matyj89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matyj89

  1. Wymieniłeś i jest lepiej?
  2. Witam, zmieniłem fotele ze zwyklych na kubełki i maja grzanie i pompowanie. Szybkie pytanie, czy do pompowania wystarczy jak podam samo zasilanie?
  3. A kontrolka na złączu świeci?
  4. Kabel zasilający obd +12v
  5. Dzięki, chyba jestem trochę przewrazliwiony ...
  6. Witam. Po podpięciu vcdsa wyskakuje na liczniku napis ESP fault owner,'s manual. W błędach nic nie ma a napis wyskakuje tylko po podłączeniu kabla. Przy opalaniu itp. Nic nie wyskakuje. Macie jakieś pomysły? Dzięki i pozdrawiam.
  7. Dziękuję, bardzo?
  8. Witam. Mam pytanie, gdzie znajduje sie bezpiecznik od złącza obd o ile jest? Lub gdzie zrobić przerwe w przewodach zeby zrobić zabezpieczenie antykradzieżowe tak żeby po podlaczeniu komputera nie łączył sie z autem?
  9. matyj89 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Chciałbym dodać do tyłu czujniki parkowania. Wiadomo że potrzebuje wiazke z czujnikami, kodowanie ale co jeszcze? Wystarczy podpiąć je do modułu czy trzeba dodatkowy?
  10. Witam. Zrobilem podświetlenia w drzwiach i w schowku, pozostały mi na nogi. Mam dwie oryginalne lampki na przód i zostały mi dwie białe z podswietlenia z drzwi. Da rade wrzucić te z drzwi np na tył, lub dać do nich ledowe żarówki?
  11. Polecicie sprawdzonego sprzedawce nowych pomp wys. ciśnienia?
  12. Witam. Przesledzilem caly watek i wykrecilem u siebie sitko przy pompie. I jest pare opiłkow. Wykrece jeszcze czujnik przy listwie i zobacze. I co sadzicie o tym? Zabierac sie za pompe? 268kkm 2008r 3tys km w Polsce
  13. Witam. Nie chce zakładać nowego tematu wiec sie tu podłącze? Audi b8 08r bede wymieniał olej w skrzyni i polecili mi 2 z normą VW G 052 911. Jest to Fusch lub renavol który bardziej polecicie? Nie chce oryginał aso.
  14. A program od nich smiga? Masz na szynie?
  15. matyj89 odpowiedział(a) na jaguś temat w 2.0TDI
    lekko go brało na kantach lecz był z 2015 roku wiec wywnioskowałem że mógł mieć 40-50 tyś km a czy pompa była wymieniona z nowym czy używanym gniazdem nie mam pojęcia. Za 40tyś znowu tam zajrzę.
  16. matyj89 odpowiedział(a) na jaguś temat w 2.0TDI
    Ostatnio wymienialem u siebie 2008rok 265tys km. Był włożony juz 10 cm
  17. Miałem tak zrobione, przy montażu rozrzadu. Nie potrzebnie ruszalem
  18. Nie był całkowicie bo jeden lewarek opadł... musialem obniżyć całe zawieszenie aby wyciagnac miske olejowa.
  19. Nie wiedziałem. A z tyłu sanek tez jest regulacja?
  20. Był podlewarowany lecz z jednej strony nie do konca
  21. Właśnie nie mam dostępu do vcds. Niegdzie indziej w delphi nie moge znaleźć opisu typu sunchronizacja itp...
  22. Witam. Jestem świeżo po wymianie rozrzadu. Pozyczylem złącze diagnostyczne Delphi w celu ustawienia kąta wtrysku. Przestawiam fasolki na walku a kąt sie nic nie zmienia. Jedynie gdy dojade do granicy to silnik nie chce zapalić i wywala bład. Sprawdzam na kanale 44. Już sam nie wiem co robie źle, czy program nie odpowiedni?
  23. Witam. Robiłem u siebie ostatnio rozrzad i przy okazji sciągałem miske olejową a co za tym idzie luzowałem całe sanki zawieszenia. Teraz po wszystkim kierownica podczas jazdy na wprost jest lekko skręcona w prawo. I tu moje pytanie, czy wystarczy jechac ustawić geometrie, zbierzność czy bedzie potrzeba ustawiania sanek?
  24. matyj89 odpowiedział(a) na Lastk temat w 2.0TDI
    Jak kolego poradziłes sobie z wyciagnieciem tej miski?
  25. Też tak zrobiłem 2 razy i nie wytrzymalo proby czasu... na szrocie kupilem z potencjometrem za 50zl i chula

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.