Treść opublikowana przez vikis4
-
[ALL B6] Inny wygląd wahaczy
bobek80081 Jeśli na jednym jest napis "made in germany" a na drugim Febi to znaczy,że oba są dobrej jakości! Nie masz się czym przejmować-czasami tak jest,bo niektórzy producenci części sprzedają swoje produkty innym, a te z kolei opychają je pod swoją marką.
-
[ALL B5] Zablokowane tylnie koło
Nic nie uszkodzisz! Śmiało zwalaj zacisk-najprawdopodobniej zapieczony cylinderek!
-
[B5 ARG] Skrzynia biegów (ciężko wchodzą)
Może już tarcza klęka :gwizdanie: Sprzęgło się nie ślizga?
-
[B5 AFN] Jak wymienić wirnik zasysający powietrze do turbiny ?
- [B5 AFN] Jak wymienić wirnik zasysający powietrze do turbiny ?
Pojezdzij troszeczę i sprawdzaj stan oliwy! Nie przejmuj się na zapas!!!!!!! A co do logów,to podjedz na spota w twojej okolicy-napewno ktoś ma VAG-a.- [B5 AFN] Jak wymienić wirnik zasysający powietrze do turbiny ?
Jak gwiżdże-znaczy ,że ciągnie! Jeśli uważasz,że coś jest nie tak,to dawaj logi!- [B5 AFN] Jak wymienić wirnik zasysający powietrze do turbiny ?
Jak to 50/50??????? Jaka była twoja wina ,że jakiś PAPUDRAK spiepszył ci turbawę?????? Ja napewno bym nie odpuścił!!!! Podaj namiary na tego "mistrza" :polew: takich zazwyczaj miesza się z błotem!!!!- [B5 AKN] Zgasł podczas jazdy, nie kręcił rozrusznikiem po zacholowaniu do garażu odpalił
Drobna rada z mojej strony-NIE ODPALAJ SILNIKA! Bo można mu tylko pogorszyć! Z tego co piszesz, wnioskować można,że w najlepszym przypadku przeskoczył rozrząd na pasku,lub czego ci nie życzę-poszły tryby na wałku.... ale to tylko moje gdybanie,niczego więcej się nie dowiesz dopuki nie ściągniesz przynajmniej pokryw.- [B5 AFB] Prośba o analizę logów
Mało tego! Ta którą mam teraz (G71) Jest nowa-bez koń. "EX"-czyli normalnie zapłaciłbym za nią ok. 800zł!!! Musieli tak zrobić,bo tylko taką mieli!!! Wiszę ci porządnego BROWCA- [B5 AFB] Prośba o analizę logów
Piotruś Już ci mówię jak to jest z tymi przepływkami: Na chwile obecną mam kupioną (13.12.08) ori z ASO+ 2 letnia gwar. Na jej reklamacji byłem dokładnie 1 mies i 3 dni temu. Wskazywała wtedy max. 665mg-wymienili bez żadnego "ale" moje pierwsze logi w tym poście są robione właśnie na niej!(czyli tej po reklamacji) W piątek jade na spota i podmienie przepływkę FAZYEGO Sprawdzaliśmy u niego-była lepsza niż moja (730~750mg) zobaczymy co pokażę u mnie,postaram się też zrobić logi! Reasumując-ta przepływka jest nadal na gwar. i jeśli pojadę na kolejną reklamację,to nie wyjadę prędzej dopuki,doputy sam nie zobaczę na ich sprzęcie,że nowa nie podaje mniej niż 850mg!!!!!!!! Oczywiście o wszystkich postępach w tym wątku będe informował na bieżąco! Dzięki!- [B5 AFB] Prośba o analizę logów
Filtr wymieniam max. co 10-12 kkm i właśnie to jest dla mnie dziwne! Rozumiem krótki żywot,ale od 1 do 3-4 mies. to chyba lekka przesada- [B5 AFN] Prośba o analizę logów
Wg. logu 011 turbinka jeszcze zdrowa... 003 dynamiczny do poprawki!- [B5 AFN] Prośba o analizę logów
Nie zapomnij jeszcze o BS- [B5 AFN] Prośba o analizę logów
Niestety logi nieczytelnie! Musisz je przerobić programem CSVcnv. Tu masz linka jak to zrobić: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html- [B5 AFB] Prośba o analizę logów
Dokładnie jak pisze FAZY z tym,że założyliśmy tą przepływkę którą zakupiłem w ASO w Hamburgu i na której jezdziłem 2 mies. Maksymalną wartość jaka podała to 630~650mg-u mnie podobnie,nie zrobiłem logu,bo nie było gdzie. Wklejam logi tej przepływki robione w moim aucie 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4eacd9ca99d44466.html 008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d1cc5d8d1d3e0c6.html 010 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45f059e1d5ed1633.html 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/473330cb922dcefc.html Piotruś z ta mszą intencyjną to niezły pomysł :> (to chyba nie jest ironia?) W tej chwili jestem skłonny uwierzyć,że to wina przepływki.....wiem,wiem to mało prawdopodobne ale logi moje i dzisiejsza podmiana z FAZYM mówią jednoznacznie. Piotruś-jeszcze jedno pytanko,tak dla pewności: Czy w aucie jest coś takiego,co może uwalać lmm? Z góry wielkie dzięki- Spoty Kościerzyna
Dzięki Pany! Deszczowy,ale BYŁ!- [B5 AFB] Prośba o analizę logów
W zasadzie wszystko zaczeło się kiedy padła mi pierwsza przepływka (ta z którą kupiłem auto) wymieniłem (zawsze ori bosch i tylko z ASO) i było oki,ale tylko przez ok 6 mies. Następnie reklamacja-i znowu oki tylko,że już ok 2-3 mies. 3 przepływka (kupiona w ASO w polsce-jest to ta o której pisze na początku mojego wątku) i jest jak jest! Autko mam prawie 3 latka,sprowadzone z watykanu-jeden jedyny właściciel ks. Oscar Rizatto :> Kiedy kupiłem-na liczniku 138kkm,obecnie 220kkm.- [B5 AFB] Prośba o analizę logów
Piotruś już odpowiadam na twoje pytania: -katalizator wywalony -szczelność układu podciśniena dogłębnie sprawdzona -kolektory wyczyszczone/wymyte do białości!(wszyskie trzy) -hydraulika sprawdzona-w idealnym stanie-RĘCZE GŁOWĄ! -turbina nie wydaje żadnych podejrzanych dzwięków,luz na wałku w normie,kierownice chodzą lekko i płynnie Dodam jeszcze,że do tej pory jezdziłem z moim ori katalizatorem,ale kupiłem sobie rurę z tłumikiem drgań od innego 2.5 tdi (aby nie wycinać mojego) na próbę. Gość u którego byłem na rolkach,podobnie jak ty twierdzi,że to nie wina przepływki-jego podejrzenia padają na zle wyregulowaną sztangę-ale są na niej ori plomby!Więc nie wiem co o tym myśleć! Uff-to chyba wszystko co sprawdziłem i wykluczyłem! Bardzo dziękuje za wszystkie wypowiedzi-jak macie jeszcze jakieś pomysły piszcie!- [B6 AWX] Problem - zapala się dioda wyłączonego ESP podczas jazdy
Od podpięcia vaga!- [ALL B5] Silnik z A4 do S4
Tak na poważnie-oczywiście jeśli masz czas i kase,aby sie w to bawić- 1.8T W serii 180kucy+fajny chips (aby nie narobić sobie siary!!!)- Spoty Kościerzyna
Ja się pisze! Co o tym sądzicie?[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 10:52_________________________________________________Ejj,no co jest?! Czyżby nici z dzisiejszego spotu?- [B5 AFN] Proszę o analizę logów BS
Jak je pokaże temu "mechanikowi" i tak nie będzie wiedział o co kaman :polew:- [B5 AFN] Proszę o analizę logów BS
Grupa 004 BS- [B5 AFB] Prośba o analizę logów
Więc chyba już czas (1 mies.!!!!!!!) na ponowną reklamację!- [B5 AFB] Prośba o analizę logów
W silniku błędów brak,ale po zamontowaniu nowego N75 zauważyłem,że autko jest bardzo mułowate(nie pałowałem go na zimno) po przejechaniu ok 2km wszystko ok! Czy to normalne?[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 16:46_________________________________________________Panowie,czy to aż tek beznadziejny przypadek? - [B5 AFN] Jak wymienić wirnik zasysający powietrze do turbiny ?