Treść opublikowana przez vikis4
-
[B5 AFB] Filtr odpowietrzenia skrzyni korbowej (odma)
Pasuje napewno! Sam na własnej skórze sprawdziłem! Coś mi się wiesza etka więc może ktoś inny ci podeśle ten nr. Co do jej wymiany: Jak założysz nowszego typu-masz spokój na AMEN!
-
[B5 AFB] Filtr odpowietrzenia skrzyni korbowej (odma)
Jeśli jesteś jeszcze przed zakupem odmy,to proponuję zaopatrzyć się od razu w odmę od B6 (taka z 5 cyckami) Masz spokój na wieki!
-
[B5 APS] Problem z ABS i ESP
Bez Vaga to niestety szukanie igły w stogu siana! Podjedz do jakiegoś warsztatu-będziesz miał wszystko czarno na białym!
-
[B5 AFB] Problem z ABS i ASR
Mi udało się bez odkręcania! Poćwicz troszeczkę-to jest do zrobienia!
-
[B5 AHU] Falowanie obrotow przy włączonym kierunkowskazie
Jeśli masz nowe to OK,jakie masz obr. biegu jałowego (oczywiście mierzone na vagu)?
-
[B5 AHU] Falowanie obrotow przy włączonym kierunkowskazie
Może masz uwalone poduszki pod silnikiem lub za niskie obr. biegu jałowego? Moim zdaniem nie powinno się tego czuć-w końcu to nie takie duże obciążenie!
-
[B5 ADP] Dziwne stuki
Prawdopodobnie zaciera lub już się zatarła sprężarka od klimy-miałem to samo tyle,że w Golfie mk IV. Jedz do jakiegoś serwisu klimatyzacji-może jeszcze ją uratują! :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Falowanie obrotow przy włączonym kierunkowskazie
Kiedy masz włączony kierunek jest to swoistego rodzaju obciążenie dla alternatora a co zatym idzie dla silnika,dlatego możesz (ale nie powinieneś)odczuwać delkiatne falowanie. Sprawdz miernikiem jakie masz ładowanie :gwizdanie:
-
[B5 AFB] Problem z ABS i ASR
I tutaj jest mały zonk! Musisz odkręcić pompę ABS zdjąć ja z gumowych zawieszeń i odsunąć delikatnie w bok-przyda się dobry zestaw kluczy,bo dojście jest fatalne...
-
[B5 1Z] Zapala się kontrolka ABS'u
Na początek VAG-prawdopodobnie nie łączy jakiś kabelek od czujnika.
-
[ALL B5] VAG COM 409 - brak polaczenia z modulem
Obawiam się,ze to nie wina kabelka tylko brak cracka :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Auto samo przyspiesza
Masz tempomat?
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
:notworthy:
-
[B5 AFB] Problem z ABS i ASR
Sam raczej tego nie naprawisz-poszukaj jakiegoś dobrego elektronika. Ja też miałem ten sam problem z tym ,że u mnie w ogóle nie było komunikacji z ABS/ASR. Koszt naprawy ~300zł
-
[B6 AWX] Siatka elastyczna wydechu - czy jest możłiwość wymiany
Nie ma z tym żadnego problemu! Musisz tylko pomierzyć dlugość i średnicę-kupisz to w prawie każdym sklepie motoryzacyjnym.
-
[B7 BKE] Po wymianie dwumasu i kpl sprzęgła SACHS występują wibracje
Być może,że jakaś poduszka skrzyni/silnika zerwała się lub jest niedoręcona.
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Fakt!!! Od tego wszystkiego mąci mi sie w bani!!! [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 22:16_________________________________________________Dzisiaj dzięki uprzejmości Fazyego :oklaski: chyba wyszło szydło z worka! Na spocie zamieniliśmy się przepływkami! Oto nowe logi mojego 003dn http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4ad36879e9a9d6b.html 011dn http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6026fb8d2a5e4541.html A tu logi Fazyego robione na tej samej przepływce! 003dn http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/59263f4a5b31b030.html 011dn http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a29e3f6071b3617.html Więc walka o nową przepływkę toczy się dalej! Dodam jeszcze,że nikt nie wie w jakim wieku jest lmm! A moja pada po 1 miechu!!!
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki FAZY za spota i podmianę!
-
Spoty Kościerzyna
Żyjemy,żyjemy!!! Dzisiaj spot o 19! Chyba nie muszę zapraszać
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
Myślę,że można cuś takiego wyrezac,ale oczywiście tylko na własną odp. Podejrzewam,że silnik zamieni się w 1.4 TDi albo jeszcze gorzej...
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Ori termostat w ASO ok. 100zł a o resztę pytaj TOM77- potwierdzona jakość! W tym Wątku masz wszystko: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Termostat do wymiany, Kąt wtrysku ok, przepływka ok,turbinka raczej do czyszczenia-możesz też rozruszać sztangę,korekcje ok,EGR-zaślepiony! Zapomniałes jeszcze 000,004 dynamiczne.
-
[B5 AFB] Silnik nie odpala
Sprawdz zaworek na filtrze paliwa-częsta usterka
-
[ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD
Polecam Kenwood-a, sam mam kvt 729 DVD i jestem bardzo zadowolony! Prosta obsługa,menu intuicyjne...
-
[B5 AFN] Dymi na zimnym silniku
Sprawdz czy autko ma katalizator,często jest tak,że po jego wycięciu na zimno lubi sobie przykopcić....