Treść opublikowana przez vikis4
- Spoty Kościerzyna
- Spoty Kościerzyna
-
[B5 1Z] Naciąg paska wieloklinowego
Nic nie robisz-pasek naciąga się sam! A jeśli piszczy,to albo jest zużyty albo wina leży (najczęściej) po stronie rolki tego napinacza
-
Spoty Kościerzyna
.......Mega ospojlerowane A4 Dobre :polew: Panowie dzięki za udanego SPOTA
-
[B5 AKN] Ciężko zapala na ciepłym silniku
Możesz mieć "lekko przyspieszony",ale to już może być powodem tego,że autko ci gorzej pali! Proponuję jeszcze raz podpiąć vaga i sprawdzić Kąt! (grupa 04 BS na Late nie powinno być więcej niż 4* i mniej niż 0* a idealnie 2*)Sprawdz najpierw to,a potem wyciągniemy kulę i będziemy wróżyć dalej
-
[B5 AKN] Ciężko zapala na ciepłym silniku
Jaki masz kąt wtrysku????
-
[B5 AFB] Wyciek oleju z lewej pokrywy zaworów koło wtryskiwaczy
Ja też miałem ten sam problem! W ASO zaśpiewali 400 zł za całą pokrywkę z informacją,że nie ma osobno tych uszczelek! Ja zakupiłem inną pokrywę z powypadka o przebiegu 60kkm! Sam ją zdejmowałem! Jak narazie jest oki! Szukaj może dostaniesz same uszczelki.
-
[ALL B5] Zwariowany centralny zamek
Moduł comfort -może być zawilgocony. Podłącz VAG a napewno wywali ci jakiś błąd
-
Spoty Kościerzyna
Ja niestety nie będe- zawsze coś!!!!!!
-
Spoty Kościerzyna
Panowie co taka cisza??? Czyżby spot miał się nie odbyć? :gwizdanie:
-
[ALL] Którą antenkę wybrać ?
Jeśli koniecznie chcesz magnes moja propozycja to president
-
[ALL B5] Jak podłączyć radio Blaupunkta i antenę ?
Dokładnie tak! Najpierw podłącz antenke bez separatora i zobacz jak zbiera,ale coś czuje,że szybko sie przekonasz do jego zakupu!
-
[ALL B5] Jak podłączyć radio Blaupunkta i antenę ?
W większych miastach nie ma problemu z odiorem stacji ,ale jak masz z 50 km do przekaznika to już są problemy! A jak ci łapie poza miastem?
-
[ALL B5] Jak podłączyć radio Blaupunkta i antenę ?
Separator jest wbudowany w ori radyjka-może w jakieś inne też,ale sie jeszcze nie spotkałem. A gdzie masz antenkę w tylnej szybie?
-
[ALL B5] Zapchana odma a wyciek oleju ?
Dokładnie jak pisze FAZY Odma z B6 pasuje idealnie-choć spotkałem się na naszym forum z takimi co twierdzili inaczej! Montujesz nowy typ odmy i masz problem z głowy,który napewno nie powr.
-
[ALL B5] Jak podłączyć radio Blaupunkta i antenę ?
Ale to nie wszystko! Ja walczyłem z tym problemem prawie 2 lata! Sprzęt za 2 koła a radyjko nie sciągało!!! Jeśli zakładasz radyjko inne niż ori to potrzebujesz jeszcze separatora antenowego-do kupienia na allegro za 18 zł. To nie jest to samo co wzmacniacz antenowy!!! Podaje on osobe napięcie na antenę!
-
[B5 AFN] Brak mocy, notlauf - jedno pytanie
Nic się nie stanie-jak najbardziej możesz spróbować go przegonić,ale raczej to nic nie da.
-
[B5 AFN] Brak mocy, notlauf - jedno pytanie
Tak w ogóle to radzę zacząć od naprawy gniazda-bo bez VAG-a w tym temacie niewiele zdziałasz teraz i w przyszłości,zwłaszcza,że to "nowy nabytek"
-
[B5 AFN] Brak mocy, notlauf - jedno pytanie
Niestety tylko VAG!
-
[B5 AFN] Brak mocy, notlauf - jedno pytanie
To zależy czy masz przeładowanie czy niedoładowanie. Może to być winą,ale obstawiam zapiekające się kierownice AFN-y tak mają! Oczywiście sprawdz jeszcze stan wszystkich wężyków do podciśnień.
-
[ALL B6] Problem z odbiorem stacji radiowych
Jeśli masz radio nie ori to napewno musisz zakupić tzw. separator antenowy (koszt na allegro 18zł) sam przerabiałem ten temat i po zamontowaniu tego cudeńka aż miło posłuchać radia!
-
[B5 AFN] Brak mocy, notlauf - jedno pytanie
Zawsze możesz spróbować rozruszać kierownice w turbawce-klucz 14 i jazda co najmniej 100 razy! Sprawdzić szczelność gruszki i działanie N75.
-
Spoty Kościerzyna
Jasne,że jest ZAPRASZAMY!
-
Spoty Kościerzyna
Jeśli było więcej niz jedno autko-spot można uznać za udany Również wielkie dzięki FAZY
- Spoty Kościerzyna