Treść opublikowana przez vikis4
-
[B5 ADR] Czujnik uderzeniowy
Pod fotelem-jest tam wycięcie w wykładzinie-tam go szukaj. Mam taki sensor-pisz na PW
-
[ALL B6] Gdzie jest sensor poduszek bocznych ?
Nie wiem jak B6 ale w A6 C5 jest pod fotelem
-
[B5 AFB] Niepokojące dźwięki, stukanie i ocieranie w trakcie pracy silnika
Kolego najpierw wrzuć foty tego co mechanior wyłowił! Nie sądze,że to się rozleciało samo od siebie-ktoś pewnie tam wcześniej grzebał nie poskładał jak się należy (wymiana uszczelki pod górną miską) Jaki autko ma przebieg?
-
Spoty Kościerzyna
Widzę,że temat lotniska otwarty Na następnym spocie może ustalimy już konkretnie kiedy,pozbieramy chętnych i do dzieła!
-
Spoty Kościerzyna
Łoł! Niezle się rozkręciło! Szkoda,że nie mogłem być ;( Ale spotykamy się za tydzień!
-
Spoty Kościerzyna
Jak się udał spocik? Dużo autek?
-
Spoty Kościerzyna
Kurcze ja niestety nie zawitam Moja druga połówka ma urodzinki! Ale za 2 tyg. będe napewno! Po spocie napiszcie kto się pojawił!
-
[B5 AKN] Ogromny wyciek
Gdzie jest najbrdziej nakapane?-oczywiście na postoju! Prawa czy lewa strona silnika?
-
[B5 ARJ] Od czego są te kable ?
Pstryknij fote wtyczki, i napisz z jakiego miejsca wychodzą bo jest tam "mały nieład"
-
[B5 AKN] Ogromny wyciek
Z własnego doświadczenia: To już mój drugi V6 więc wiem co piszę! -Górna miska olejowa -uszczelki pod pokrywami zaworów -chłodnica oleju -i najlepsze: Pokrywa z przodu silnika w której jest osadzony simer wału korbowego To są miejsca w krórych najczęściej pojawiają się wycieki-oczywiście może leciec z innego miejsca! A co do twojego mechanika to koledzy wyżej się już wypowiedzieli [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 16:26_________________________________________________Aha zmień prefix rodzaj napędu RWD w A4?
-
[B5 AFB] Zniknął FIS
FIS masz dokładany czy ori? Jeżeli dokładany to mogło gdzieś zrobić zwarcie-bez wyciągania zegarów pewnie się nie obejdzie...
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu kierownic turbiny wciąż tryb awaryny
Sprawdz dokładnie gruszkę-podepnij kawałek wężyka i zaciągnij ustami-w ten sposób wykluczysz ewentualną nieszczelność. Jak wszystko będzie oki to następny na placu boju pozostaje N 75. Mam nadzieje,że turbinke dobrze złozyłeś?
-
Spoty Kościerzyna
Wielkie dzięki za rozkręcenie "biznesu" ! Mam nadzieje,że za tydzien ktoś jeszcze dołączy :gwizdanie: Do zobaczyska!
-
Spoty Kościerzyna
Super! W końcu jakaś inwencja! Bo do trójmiasta troszke daleko..... :gwizdanie:
-
[ALL] Jaki siedzi głośnik w ori subwooferze??
Nie wiem czy warto kombinować z przekładaniem glośników- poszukaj lepiej całego suba na allegro,można dostać za "grosze"
-
[B5 AFB] Nie można uruchomić silnika, nie działa rozrusznik, świecą się kontrolki
Na mój gust masz solidnie padnięty akumulator-to,że go ładowałeś mogło nic nie dać ponieważ może mieć (a raczej napewno ma) zwarcie! Wymień ako na próbe i zobacz jaka będzie reakcja!
-
[B5 AFB] Głośniki Nokia-jak podłączyć?
Dzięki! Już podłączyłem.
-
[INNE 1Z] Chwilowy zanik ciśnienia oleju ?
Właśnie sprawdziłem ciśnienie: na zimnym silniku,wolne obroty 4,3-5, Ciepły wolne obroty 1,5 przy 2500 obr. ponad 4! Więc wnioskuje,że z motorem jest wszystko ok! Ale podczas próby po przekroczeniu 2000 obr. zapaliła się kontrolka ciśnienia-słyszałem,że to normaly objaw (czujnik odłączony) ponieważ czujnik oleju (w tym silniku jest jeden) bierze odczyty z czujnika prędkości obrotowej wału. Podejrzewam usterke elektryczną. Jeśli kotoś ma jakieś pomysły to piszcie-będe wdzięczny za każde info!
-
[INNE 1Z] Chwilowy zanik ciśnienia oleju ?
Miałem wczoraj taki przypadek: VW golf 1.9 90 ps. przy spokojnej jezdzie około 2200 obr zapaliła się kontrolka smarowania-dosłownie od razu zgasiłem silnik,sprawdziłem olej wszystko oki (wymieniony około 800km temu!) Ponownie odpaliłem autko-wszystko super,ruszam i po przekroczeniu 2000 znowu to samo! Jechałem tak z 50m i stanołem-kontrolka zgasła. Sprawdziłem czujnik miernikiem i wydaje się być ok! Od tej pory to się nie powt. Jutro podpinam zegar i sprawdze jakie jest ciśnienie. Dodam,że autko pracuje normalnie-nie klepie ,nie kopci,moc jest. Co to było??? Proszę o jakieś rady/spostrzeżenia.
-
[B5 AFN] co tak piszczy
Pasek wielorowkowy-sprawdzić napinacz i jego zużycie.
-
[B5 AFB] Głośniki Nokia-jak podłączyć?
Przekopałem całą szukajke i nie znalazłem konkretnej odp. Chodzi o to,że w tylnej półce nie miałem żadnych głośników a co za tym idzie instalacji też! Na forum są tylko opisy kostek przy radiu, a mi chodzi o kostkę przy wzmacniaczu.
-
[B5 AFB] Głośniki Nokia-jak podłączyć?
Zamontowałem sobie w tylnej półce ori głośniczki nokii-jeden z nich posiada wzmacniacz,ale nie mam kostki.Czy ktoś ma może opis pinów tego wzmacniacza?
-
[B5 AFN] Prędkościomierz. Troche inny przypadek:/
Impulsator
-
[B5 AKN] Wymiana termostatu
Zrobi się ,ale osobiście nie polecam i proszę uznać,że w ogóle tego nie napisałem! Dokładnie tak jak pisze kolega Piotruś Zablokować napinacz i dojście jest ok!
-
[ALL B5] Co to za wtyczka?
Raczej napewno alarm,a zwłaszcza ,że ci nie działa więc może brakować jakiegoś sterownika/syrenki itp.