Treść opublikowana przez edekxp
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Ja bym wywalił tego kata. Po co ci on potrzebny Czy przypadkiem po jego założeniu nie masz tego problemu? Masz drugą sondę? U mnie jest jakby co kat oryginał Tylko pusty w środku. Nie potrzebowałem kupować żadnych rur, a sonda jest za emulatorem
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Jedna rzecz wyeliminowana trzeba szukać dalej. Co do lutowania kabli od sondy to nic takiego nie słyszałem. Z resztą to są zwykłe kable a nie jakieś ekranowane itp. Co właściwie lutowałeś? Może masz podpiętą sondę do lpg? Tu jest sonda szerokopasmowa i jej się nie podłącza do instalacji gazowych, gdyż mogą być zakłócenia.
-
Odpalanie na zimnym ok -10 problem
To jest prawidłowy stan. Przecież po zamontowaniu lpg wtryski pb są łączone szeregowo przez sterownik lpg. W zależności na którym paliwie jeździsz wtryski są rozłączane lub nie. Benzyna - sterownik lpg łaczy wejście z ECU pb z wtryskami Gaz - sterownik odłącza zasilanie wtryskiwaczy pb, a z ECU pobiera czas wtysku Przy wypięciu sterownika lpg jest przerwa ECU - wtryski pb i auto nie odpali. W niektóre instalacje lpg np.Stag 300 ISA2, posiada gniazda oraz wtyczki bosch pod wtryskiwacze pb. Nie jest przecinana instalacja samochodu i gdyby coś się działo z lpg, można wtedy podłączyć oryginalne wtyczki do wtryskiwaczy pb. Oczywiście wtedy auto odpali normalnie na benzynie
-
1,8t BEX wykres z hamowni
A to trochę kłopot. Może lpg wykańcza głowice - uboga mieszanka.Miałeś dobrze ustawione lpg? Od samego początku lpg masz problem z silnikiem Ogólnie te motory są wytrzymałe ale czasem coś pada przez lpg Prawdopodobnie znowu coś z głowicą bo bierze płyn lub tylko uszczelka
-
1,8t BEX wykres z hamowni
Skoro robiłeś w warsztacie Boscha to masz gwarancję. Jedź do nich niech sprawdzają
-
Spryskiwacze xenonów
Trzeba sprawdzić w którymś bloku czy manetka daje sygnał ciągły jak sie pociągnie do siebie
-
Reduktor w Audi A4 B6 1.8T puszcza gaz przy przełączeniu na LPG
W kilku zdaniach nie da się opisać. Ja bym podłączył dwa interfejsy vag i lpg i sprawdzał korekty oraz korygował mapę lpg
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Przecież turbo nie jest zależne ani od wtrysków ani od korekty Ma zadanie ciśnienie i tyle ma napompować. Zerowałeś korekty i pojeździłeś na pb. Może winna instalacja lpg.Zakręć zawór w butli i wypuść albo wypal resztę z przewodów. Tak aby nie było w przewodach lpg nic.Potem jazda na pb
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Auto masz po programie i to mocnym Przepływka ok, czasy wtrysków jak na taki program to krótkie więc pewnie wtryski wymienione Może za duże Zawsze tak miałeś korektę? Sam robiłeś program czy takie auto kupiłeś? Moim zdaniem trzeba ten program poprawić bo turbo nie daje rady tyle nadmuchać, chyba że turbina już słaba. Turbo standardowe? Masz lpg?
-
Reduktor w Audi A4 B6 1.8T puszcza gaz przy przełączeniu na LPG
Mówiłem że gazownik się nie zna i nie umie ustawić mapy.Wymiana listwy nie pomoże. Kup sobie interfejs lpg i sam ustawisz mapy. Tak jak pisałem pewnie masz za małe ciśnienie lub małe dysze i jest zapętlanie przy 5000obr.Dotrysk benzyny tu nie pomoże A logi wrzucaj tu http://vaglog.rtnet.pl/
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Można sobie młotkiem gumowym pomóc, czasem ciężko wchodzi. W boczku jest taka listwa plastikowa która musi wejść w rowek w drzwiach
-
Wysokość sprzęgła
Pompa nic nie ma do tego. Masz pompkę przy pedale i wysprzęglik przy skrzyni Jak odpowietrzałeś?
-
jakie skrzynie do 1.8t BFB 163km ? przekładka multi na manual
6 biegów chyba tylko BEX, ale podobno pasują U mnie jest Q 5 biegów ETT
-
Popielniczka ?
Jakby kolega nie wiedział dlaczego trzeba kupić to dlatego bo popielniczki po prostu nie ma. AUDI A4 B6 04r - POPIELNICZKA | AUDI \ A4 B6 2001-2004 | Adamex - części używane do samochodów motocykli i quadów AUDI A4 B7 POPIELNICZKA TYLNA (4349940551) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Malowanie listew obrysowych chromem
Też wolałbym sam to zrobić, ale to nie jest farba i bedzie lipnie wyglądać Zadałem im pytanie o cenę dla przykładu pomalowania listew drzwiowych te tylko przy szybach Myślę że odpiszą
-
Malowanie listew obrysowych chromem
Znalazłem firmę co robi to na plastiku.Trzeba zadzwonić i zapytać o cenę Przedsibiorstwo Badawczo-Produkcyjne VacMet Sp. z o.o.
-
Malowanie listew obrysowych chromem
Ten chrom w sprayu to tylko ładnie wygląda na zatyczce puszki. Jak pomalujesz to będzie bardziej jak srebrzanka. Sam też się zastanawiam u siebie czym to poprawić. Z plastikiem chyba nie jest tak prosto Może tu CHROMTECH - Chromowanie na każdej powierzchni Zobacz to: Nowy rewolucyjny system chromowania - video w cda.pl chromowanie natryskowe nowość w Polsce - YouTube
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
A może radio 2 din i dograć AM, posiada WinCe 6.0
-
Wymiana wyświetlacza FIS
W B6 jest dużo łatwiej bo wyświetlacz nie jest lutowany i są w mniejszych pieniądzach
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Teraz ceny tabletów równają się nawigacjom Moim zdaniem każdy tablet z gps da sobie radę bez problemu aby tylko miał dobry odbiornik gps. Porównywałem swoją nawigację z telefonem android Oba urządzenia wgrana autoamapa. W telefonie na początku dłużej szuka sygnału z satelity, reszta działa tak samo. No może menu trochę inne
- Wymiana wyświetlacza FIS
-
Spryskiwacze xenonów
A może masz za mało płynu
-
problem z czujnikiem poziowania xenonów
Może coś z zasilaniem modułu Gdzie odciołeś, przy zawieszeniu czy przy module? Może kable gdzieś poprzecierane
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Sprawdź szczelność od filtra do kolektora Zrób logi 02,115 ,118 Zależy o jakim świszczeniu piszesz, czy wirnik nie ociera o obudowę. Czy świst to taki podobny do gwizdu Możesz sam sprawdzić, zdjąć wąż i sprawdzić luzy na wirniku
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Masz jakieś logi. Możliwe że któryś wtrysk leje, albo ta sonda pokazuje głupoty. Daj logi będzie coś wiadomo