Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Ustawia się gaz aby mapy były bardzo zbliżone oraz korekcja mieszanki jak najbliżej zera.Nie ustawia się lpg na spalanie. Trzeba sprawdzić czy nie ma błędów i jaka jest korekta.Może wina jest sondy lub nieszczelności. Skasuj błędy lub odłącz na chwile akumularor zobaczysz czy pomoże
  2. Byłem w Marinie oraz Podacy, w tym roku wybieram się na wyspę Pag - dla odmiany
  3. Może serwisy wpadły na prosty pomysł usunięcia problemu olej min, i fabryka to zaakceptowała
  4. Lpg w Cro około 5 kun czyli jakieś 2.5zł, jest dużo stacji.oczywiście płatność kartą prawie na każdej stacji.
  5. Ta dolna kostka zapewne do wentylatora, a ta o którą pytasz to chyba do modułu od tego wentylatora Edit: Ty masz B8 to nie wiem czy dobrze napisałem
  6. Nie ma takich butli aby obyło się bez cięcia.W autach EU też trzeba wiercić dziurę na przewody i jak się dobrze zakonserwuje to nic nie rdzewieje
  7. Nie, możesz tylko spalić bezpiecznik
  8. Nic to nie da, czujnik jest bardziej skoplikowany niż ci się wydaje.
  9. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Mówiłem że masz nieszczelny układ i dlatego nie ma ciśnienia, bo płyn nie powinien się gotować. ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- Jaki czujnik? Przeczytaj temat od początku
  10. Zobacz jeszcze to: Klimatronik silniczki.docx - Audi A4 B6 - Auto - edekxp - Chomikuj.pl
  11. Psikanie przeważnie pomaga, czesto sa brudne potecjometry.U mnie po przeczyszczeniu 3 lata spokoju.Nie ma już dźwięku starych drzwi od szafy. Pierwsze sprawdź vagiem błędy klimy, będzie wiadomo które trzeba wyczyścić
  12. edekxp odpowiedział(a) na szklara temat w 1.8T
    Kopci na niebiesko?
  13. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Mylisz się kolego.Grzałka owszem jest ale podgrzewa ona ten żel który wysuwa bolec i otwiera termostat.Wkładając termostat do wrzątku też się otworzy bo żel też się nagrzeje.Sprawdzałem osobiście, trzeba tylko jedną czesć termistatu odkręcić. Grzałka jest do bardziej precyzyjnego otwierania termostatu. Można sprawdzić termostat podłączając 12v do tej wtyczki z prostownika lub akumulatora Co do chłodnicy to pewnie jest drożna, skoro płynu nie ubywa to pewnie zapowietrzony lub wina korka w zbiorniku- nie trzyma ciśnienia
  14. Pewnie króciec wody
  15. Słowacji od Barwinka jest raptem 130km
  16. edekxp odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    Zmień 20 stopni na np. 30, start na gorącym to co innego - możesz to zostawić
  17. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzałeś czy nie ma wycieków płynu. U kolegi też miał problem że płyn się gotował i przelewał przez zbiornik.Okazało że nieszczelny króciec w bloku silnika. Króciec uszczelniony i problem z płynem i grzaniem minął Fotki nie mam, nie pamiętam wartości rezystancji ale chyba coś około 2 kohm Potęcjometr 4,7 kohm podłaczysz do czujnika silnika i sprawdzasz np na vagu Z tego co wiem trzeba zrobić zworę a nie przerwę. Moim zdaniem zostaw czujniki itp. masz problem pewnie z nieszczelnym układem wodnym. Jak układ jest szczelny to nawet temp 105 st nie zagotuje płynu. U ciebie nie robi się ciśnienie i dlatego się gotuje i wyrzuca przez zbiornik, a wentylator się nie włączy bo nie ma 105 st.
  18. edekxp odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    Hmm nie bardzo sprawdzisz jaki, bo nie ma na czujniku modelu. Trzeba porównać temperaturę np.termometrem z odczytem i wtedy wybrać inny czujnik z menu programu, tak aby temperatury się pokrywały
  19. edekxp odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    Kup kabel i bez problemu sam sobie ustawisz to co chcesz
  20. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Temperaturę silnika sprawdzałeś vagiem?Jak ci może wode wybijać układ ma być szczelny.Może wina korka zbiornika.Termostat ma temp.100st, a wiatrak włącza się przy 105st. Można podłączyć potęcjometr do przewodów czujnika i ustawic temp 105 st i wiatrak ma ruszyć
  21. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego nie wprowadzaj w błąd. Ten niebieski to jest grzałka w termostacie a nie żaden czujnik http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-238/b6-avj-termostat-cos-innego-2-post-dolu-211709/
  22. edekxp odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Nie przyszło Ci do głowy że to może wina instalacji lpg. Może jest źle wystrojona, rozjeżdża mapę pb, dodatkowo może być nieszczelność na wkrętkach lub przewodach podciśnienia Dobrze wpisałeś nr błędu?
  23. edekxp odpowiedział(a) na VTG temat w 1.8T
    No to nie ciekawie Daj znać jak będzie coś wiadomo
  24. edekxp odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    Ciśnienie trochę trzeba zmiejszyć w takim silniku 1 bar wystarczy, dłużej pochodzi listwa. Ten gazownik chociaż robił kalibrację i korygował mapy? Zależy gdzie masz parownik zamontowany.Może czujnik nagrzewa się od słońca ale parownik wcale takiej temperatury nie ma. Trzeba podnieść temp. na np 25 stopni. Może jest wybrany nie taki rodzaj czujnika w sterowniku lpg W jednym aucie mam 15 stopni i nigdy od razu się nie przełączy, reduktor nisko zamontowany.
  25. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Pewnie klimatronik coś ma, bo skoro włączasz klimę to wiatrak ma się kręcić. Czujnik przy chłodnicy powinien robić zwarcie a nie przerwę.Czyli musiałbyś zmostkować kable a nie odpinać wtyczkę Właściwie co ci się dzieje z wentylatorem bo nie opisałeś. Nie włączą się z klimą?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.