Treść opublikowana przez edekxp
-
2.0 alt
Ustawia się gaz aby mapy były bardzo zbliżone oraz korekcja mieszanki jak najbliżej zera.Nie ustawia się lpg na spalanie. Trzeba sprawdzić czy nie ma błędów i jaka jest korekta.Może wina jest sondy lub nieszczelności. Skasuj błędy lub odłącz na chwile akumularor zobaczysz czy pomoże
-
Wakacje w Chorwacji
Byłem w Marinie oraz Podacy, w tym roku wybieram się na wyspę Pag - dla odmiany
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Może serwisy wpadły na prosty pomysł usunięcia problemu olej min, i fabryka to zaakceptowała
-
Wakacje w Chorwacji
Lpg w Cro około 5 kun czyli jakieś 2.5zł, jest dużo stacji.oczywiście płatność kartą prawie na każdej stacji.
-
Gdzie podłączyć światła dzienne? - plus po stacyjce
Ta dolna kostka zapewne do wentylatora, a ta o którą pytasz to chyba do modułu od tego wentylatora Edit: Ty masz B8 to nie wiem czy dobrze napisałem
-
Zbiornik toroidalny w koło, a co z zapasem?
Nie ma takich butli aby obyło się bez cięcia.W autach EU też trzeba wiercić dziurę na przewody i jak się dobrze zakonserwuje to nic nie rdzewieje
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Nie, możesz tylko spalić bezpiecznik
-
Wyciek czynnika przez czujnik ciśnienia w chłodnicy klimatyzacji?
Nic to nie da, czujnik jest bardziej skoplikowany niż ci się wydaje.
-
wentylator
Mówiłem że masz nieszczelny układ i dlatego nie ma ciśnienia, bo płyn nie powinien się gotować. ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- Jaki czujnik? Przeczytaj temat od początku
-
Dwa problemy z audi A4 B6!!!POMOCY!!!
Zobacz jeszcze to: Klimatronik silniczki.docx - Audi A4 B6 - Auto - edekxp - Chomikuj.pl
-
Dwa problemy z audi A4 B6!!!POMOCY!!!
Psikanie przeważnie pomaga, czesto sa brudne potecjometry.U mnie po przeczyszczeniu 3 lata spokoju.Nie ma już dźwięku starych drzwi od szafy. Pierwsze sprawdź vagiem błędy klimy, będzie wiadomo które trzeba wyczyścić
- Ubytek oleju ...
-
wentylator
Mylisz się kolego.Grzałka owszem jest ale podgrzewa ona ten żel który wysuwa bolec i otwiera termostat.Wkładając termostat do wrzątku też się otworzy bo żel też się nagrzeje.Sprawdzałem osobiście, trzeba tylko jedną czesć termistatu odkręcić. Grzałka jest do bardziej precyzyjnego otwierania termostatu. Można sprawdzić termostat podłączając 12v do tej wtyczki z prostownika lub akumulatora Co do chłodnicy to pewnie jest drożna, skoro płynu nie ubywa to pewnie zapowietrzony lub wina korka w zbiorniku- nie trzyma ciśnienia
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Pewnie króciec wody
-
Wakacje w Chorwacji
Słowacji od Barwinka jest raptem 130km
-
1.8 125KM Problem z odpalaniem
Zmień 20 stopni na np. 30, start na gorącym to co innego - możesz to zostawić
-
wentylator
Sprawdzałeś czy nie ma wycieków płynu. U kolegi też miał problem że płyn się gotował i przelewał przez zbiornik.Okazało że nieszczelny króciec w bloku silnika. Króciec uszczelniony i problem z płynem i grzaniem minął Fotki nie mam, nie pamiętam wartości rezystancji ale chyba coś około 2 kohm Potęcjometr 4,7 kohm podłaczysz do czujnika silnika i sprawdzasz np na vagu Z tego co wiem trzeba zrobić zworę a nie przerwę. Moim zdaniem zostaw czujniki itp. masz problem pewnie z nieszczelnym układem wodnym. Jak układ jest szczelny to nawet temp 105 st nie zagotuje płynu. U ciebie nie robi się ciśnienie i dlatego się gotuje i wyrzuca przez zbiornik, a wentylator się nie włączy bo nie ma 105 st.
-
1.8 125KM Problem z odpalaniem
Hmm nie bardzo sprawdzisz jaki, bo nie ma na czujniku modelu. Trzeba porównać temperaturę np.termometrem z odczytem i wtedy wybrać inny czujnik z menu programu, tak aby temperatury się pokrywały
-
1.8 125KM Problem z odpalaniem
Kup kabel i bez problemu sam sobie ustawisz to co chcesz
-
wentylator
Temperaturę silnika sprawdzałeś vagiem?Jak ci może wode wybijać układ ma być szczelny.Może wina korka zbiornika.Termostat ma temp.100st, a wiatrak włącza się przy 105st. Można podłączyć potęcjometr do przewodów czujnika i ustawic temp 105 st i wiatrak ma ruszyć
-
wentylator
Kolego nie wprowadzaj w błąd. Ten niebieski to jest grzałka w termostacie a nie żaden czujnik http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-238/b6-avj-termostat-cos-innego-2-post-dolu-211709/
-
Falowanie obrotów
Nie przyszło Ci do głowy że to może wina instalacji lpg. Może jest źle wystrojona, rozjeżdża mapę pb, dodatkowo może być nieszczelność na wkrętkach lub przewodach podciśnienia Dobrze wpisałeś nr błędu?
-
Wypadanie zapłonu 4 cylindra.
No to nie ciekawie Daj znać jak będzie coś wiadomo
-
1.8 125KM Problem z odpalaniem
Ciśnienie trochę trzeba zmiejszyć w takim silniku 1 bar wystarczy, dłużej pochodzi listwa. Ten gazownik chociaż robił kalibrację i korygował mapy? Zależy gdzie masz parownik zamontowany.Może czujnik nagrzewa się od słońca ale parownik wcale takiej temperatury nie ma. Trzeba podnieść temp. na np 25 stopni. Może jest wybrany nie taki rodzaj czujnika w sterowniku lpg W jednym aucie mam 15 stopni i nigdy od razu się nie przełączy, reduktor nisko zamontowany.
-
wentylator
Pewnie klimatronik coś ma, bo skoro włączasz klimę to wiatrak ma się kręcić. Czujnik przy chłodnicy powinien robić zwarcie a nie przerwę.Czyli musiałbyś zmostkować kable a nie odpinać wtyczkę Właściwie co ci się dzieje z wentylatorem bo nie opisałeś. Nie włączą się z klimą?