Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Dobre spalanie Mam również zbiornik 67l, ale gazu wchodzi na pusty 60l Pełen zbiornik przed granicą Węgier - całe Węgry i trochę Chorwacji większość autostrada (130-160km/h) trochę korków Budapeszt- zrobiłem 550km, czyli 10,9l Auto załadowane na maxa 1.8TQ 180km
  2. edekxp odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Cewki muszą mieć datę taką samą jak auto, jeżeli nowsze to nie wymienią.
  3. A co się robi jak wciśniesz tek przycisk? też wyłącza się klimatronik?
  4. Hana też dobra tylko jak już to czerwona do tego silnika.zielona może zalewać na wolnych obrotach
  5. Prawdopodobnie filtr oparów paliwa. Trzeba go przenieść w inne miejsce wygląda tak: a europejski tak: europejski jest zamontowany pod błotnikiem prawym
  6. Zrobić logi i zobaczyć czy wszystko ok Dobry olej i filtry
  7. Za niewiele większą kwotę bedziesz miał barracudy Listwa BARRACUDA 1-cyl hana Wtryskiwacz (4224529801) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zmień gazownika, a najlepiej to sam zamontuj 250zł za valteki LISTWA BR TYP VALTEK 3ohm 4 CYL STAG KME ESGI (4225016120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  8. Przecież wystarczy sprawdzić szczelność np kompresorem i będzie wiadomo czy jest sprawny tez zaworek. Wtryski trochę słabe do tego motoru, ale nie powinno być takiego problemu jaki opisujesz. Może ciśnienie z reduktora nie jest stabilne i dlatego takie cyrki. Możesz się przejechać i nagrać plik osc. ze staga. Masz często błędy w stagu? pewnie wtryskiwacze całkowicie otwarte Jeszcze jedna uwaga Dlaczego takie długie czasy wtrysków, auto po programie? jeżeli nie to coś nie tak, masz zapętlanie wtrysków tym bardziej że mnożnik jest powyżej 1 przy 24ms Max czas BFB bez programu około 17ms Zapętlanie przy 6000obr jeżeli czas większy niż 20ms Proponuję zmiana wtrysków na hany zielone lub barakudy, ewentualnie na 100% rozwiercenie dysz w tych niebieskich FastRegach Pierwsza sprawa to skasuj błędy vagiem i zrób logi na pb, bo coś mi się wydaję że pompa paliwa już słaba, dlatego takie długie czasy
  9. Ja kiedyś też sprawdzałem turbinę z odpiętym N75 Napompowało 2100 mbara i oczywiście tryb awaryjny
  10. Filtr fazy lotnej na przewodzie czerwonym (przewód niskiego ciśnienia) filtr fazy ciekłej przy zaworze gazowym Zobacz to GTgaz - Samochodowe Instalacje Gazowe Grzegorz Trzos
  11. Możesz jeździć ale co zrobisz z wężami od wody Lepiej kup nowy parownik i sam zamontuj nic trudnego.Za montaż 150-200zł to trochę sporo.
  12. Ja jednak wolałem pomalować.Te zamienniki pewnie widziały ocynk jak konserwy.Chyba że ktoś już ma dziury w swoich to warto się zastanowić. U mnie nie było tragedii po odkręceniu błotników.Trochę rudej od środka rantu oraz na dole przy zderzaku. Błotniki pomalowane i założone.
  13. Nie normalne, ma być wszystko szczelne jak bedzie dziurawa membrana to albo druga , albo drugi parownik
  14. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    szakal222 trzeba było awanta kupić 150 konnym nie jeździłem ale jest spora różnica pomiędzy serią 163km. Myśle że spalanie też bedzie mniejsze bo silnik mocniejszy i mu lżej
  15. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie turbo się trzyma a nie wiem czy poprzedni właściciel regenerował. Ogólnie jestem zadowolony z auta.Usterki to takie drobiazgi, cewki termostat czujnik temp.DV przepływka.Reszta to filtry i olej. Moc prawie 190km + quattro a spalanie na trasie 10-11 lpg
  16. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie prawie 250tys i dwumas się trzyma Na castrolu po przejechaniu 2500km dolałem 1l. Zmieniłem na Motula 8100, ta sama trasa (wakacje), kupiłem 1L oczywiście na dolewkę i co, nic nie dolałem Oczywiście nie robione żadne remonty itp
  17. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja kiedyś się bałem silnika z turbiną i miałem zamiar kupić 2.0, a tu takie koszty Ile masz nalatane że już dwumas do wymiany był? Nie bierze Ci oleju.Zmień na inny Castrola już nigdy nie kupię, chyba że do smarowania łańcucha
  18. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Zobacz: CZUJNIK TEMPERATURY ORYGINAŁ OE 059919501A AUDI VW (4231600031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. U gajosa 100zł sklep.gajos.com.pl
  19. edekxp odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    To z zieloną zawleczką Nr 32
  20. Właśnie o to chodziło Nawet jak się pojawi co 2000km to lepiej niż 200km
  21. Pod kolektorem ssącym
  22. edekxp odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    Nie wszystkie miały.Trzeba dokupić, w B6 taka sama Zawsze ta osłona trochę chroni spływ wody na akumulator
  23. edekxp odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    Tak Masz osłonę akumulatora?
  24. Tak wygląda nowy:
  25. edekxp odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    Zależy gdzie jest montowany akumulator. W audi tak właśnie wymyślili że woda z przedniej szyby spływa w tą przegrodę, gdzie stoi akumulator i jest skrzynka z ECU. Jak są drożne kanały odpływowe to nic się nie dzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.