Treść opublikowana przez edekxp
-
Ile pali Wam gazu?
Dobre spalanie Mam również zbiornik 67l, ale gazu wchodzi na pusty 60l Pełen zbiornik przed granicą Węgier - całe Węgry i trochę Chorwacji większość autostrada (130-160km/h) trochę korków Budapeszt- zrobiłem 550km, czyli 10,9l Auto załadowane na maxa 1.8TQ 180km
-
Cewki zapłonowe wymiana
Cewki muszą mieć datę taką samą jak auto, jeżeli nowsze to nie wymienią.
-
Róznice panela klimatronik
A co się robi jak wciśniesz tek przycisk? też wyłącza się klimatronik?
-
Wtryski magic jet silver do wymiany. Jakie kupić do 2.0 ALT?
Hana też dobra tylko jak już to czerwona do tego silnika.zielona może zalewać na wolnych obrotach
-
Zbiornik toroidalny w koło, a co z zapasem?
Prawdopodobnie filtr oparów paliwa. Trzeba go przenieść w inne miejsce wygląda tak: a europejski tak: europejski jest zamontowany pod błotnikiem prawym
-
A4 B7 1.8T przegląg - ekspoloatacja
Zrobić logi i zobaczyć czy wszystko ok Dobry olej i filtry
-
Wtryski magic jet silver do wymiany. Jakie kupić do 2.0 ALT?
Za niewiele większą kwotę bedziesz miał barracudy Listwa BARRACUDA 1-cyl hana Wtryskiwacz (4224529801) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zmień gazownika, a najlepiej to sam zamontuj 250zł za valteki LISTWA BR TYP VALTEK 3ohm 4 CYL STAG KME ESGI (4225016120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Przecież wystarczy sprawdzić szczelność np kompresorem i będzie wiadomo czy jest sprawny tez zaworek. Wtryski trochę słabe do tego motoru, ale nie powinno być takiego problemu jaki opisujesz. Może ciśnienie z reduktora nie jest stabilne i dlatego takie cyrki. Możesz się przejechać i nagrać plik osc. ze staga. Masz często błędy w stagu? pewnie wtryskiwacze całkowicie otwarte Jeszcze jedna uwaga Dlaczego takie długie czasy wtrysków, auto po programie? jeżeli nie to coś nie tak, masz zapętlanie wtrysków tym bardziej że mnożnik jest powyżej 1 przy 24ms Max czas BFB bez programu około 17ms Zapętlanie przy 6000obr jeżeli czas większy niż 20ms Proponuję zmiana wtrysków na hany zielone lub barakudy, ewentualnie na 100% rozwiercenie dysz w tych niebieskich FastRegach Pierwsza sprawa to skasuj błędy vagiem i zrób logi na pb, bo coś mi się wydaję że pompa paliwa już słaba, dlatego takie długie czasy
-
1.8T Prośba o ocenę logów
Ja kiedyś też sprawdzałem turbinę z odpiętym N75 Napompowało 2100 mbara i oczywiście tryb awaryjny
-
zimny - ciężko odpala na benzynie
Filtr fazy lotnej na przewodzie czerwonym (przewód niskiego ciśnienia) filtr fazy ciekłej przy zaworze gazowym Zobacz to GTgaz - Samochodowe Instalacje Gazowe Grzegorz Trzos
-
zimny - ciężko odpala na benzynie
Możesz jeździć ale co zrobisz z wężami od wody Lepiej kup nowy parownik i sam zamontuj nic trudnego.Za montaż 150-200zł to trochę sporo.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Ja jednak wolałem pomalować.Te zamienniki pewnie widziały ocynk jak konserwy.Chyba że ktoś już ma dziury w swoich to warto się zastanowić. U mnie nie było tragedii po odkręceniu błotników.Trochę rudej od środka rantu oraz na dole przy zderzaku. Błotniki pomalowane i założone.
-
zimny - ciężko odpala na benzynie
Nie normalne, ma być wszystko szczelne jak bedzie dziurawa membrana to albo druga , albo drugi parownik
-
wentylator
szakal222 trzeba było awanta kupić 150 konnym nie jeździłem ale jest spora różnica pomiędzy serią 163km. Myśle że spalanie też bedzie mniejsze bo silnik mocniejszy i mu lżej
-
wentylator
U mnie turbo się trzyma a nie wiem czy poprzedni właściciel regenerował. Ogólnie jestem zadowolony z auta.Usterki to takie drobiazgi, cewki termostat czujnik temp.DV przepływka.Reszta to filtry i olej. Moc prawie 190km + quattro a spalanie na trasie 10-11 lpg
-
wentylator
U mnie prawie 250tys i dwumas się trzyma Na castrolu po przejechaniu 2500km dolałem 1l. Zmieniłem na Motula 8100, ta sama trasa (wakacje), kupiłem 1L oczywiście na dolewkę i co, nic nie dolałem Oczywiście nie robione żadne remonty itp
-
wentylator
Ja kiedyś się bałem silnika z turbiną i miałem zamiar kupić 2.0, a tu takie koszty Ile masz nalatane że już dwumas do wymiany był? Nie bierze Ci oleju.Zmień na inny Castrola już nigdy nie kupię, chyba że do smarowania łańcucha
-
wentylator
Zobacz: CZUJNIK TEMPERATURY ORYGINAŁ OE 059919501A AUDI VW (4231600031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. U gajosa 100zł sklep.gajos.com.pl
-
wentylator
To z zieloną zawleczką Nr 32
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Właśnie o to chodziło Nawet jak się pojawi co 2000km to lepiej niż 200km
-
zimny - ciężko odpala na benzynie
Pod kolektorem ssącym
-
woda pod maska
Nie wszystkie miały.Trzeba dokupić, w B6 taka sama Zawsze ta osłona trochę chroni spływ wody na akumulator
-
woda pod maska
Tak Masz osłonę akumulatora?
-
zimny - ciężko odpala na benzynie
Tak wygląda nowy:
-
woda pod maska
Zależy gdzie jest montowany akumulator. W audi tak właśnie wymyślili że woda z przedniej szyby spływa w tą przegrodę, gdzie stoi akumulator i jest skrzynka z ECU. Jak są drożne kanały odpływowe to nic się nie dzieje