Treść opublikowana przez edekxp
-
Błędy w ukladzie klimatyzacji
1. 1232 - Zawór regulacji kompresora klimatyzacji N280 2. 825 - Podgrzewane siedzenie kierowcy I AGA Z8
-
dziwne skrzeczenie przy skręcie kół
W aucie kolegi było podobne odgłosy pompy i płyn był. Okazało się że przewód od zbiornika nie był drożny i pompa miała za mało oleju. Nie wiem jakim cudem się zapchał ale tak było, może wina oleju. Po przeczyszczeniu i wlaniu nowego płynu cichutko Auto to Golf 4, płyn taki Może pomoże wymiana płynu, jak nie to pompa
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chudineze robił, ale czy wrzuci?
-
FIS - naprawa/wymiana
Może trzeba szukać licznik z anglika,może ten AUDI A4 B6 B7 LICZNIK ZEGARY ANGLIK (4290837156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
dziwne skrzeczenie przy skręcie kół
Lub za mało płynu wspomagania
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja mogę zabrać jak Ci koniecznie trzeba
-
17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat. Prośba o pomoc
To nie jest żaden czujnik tylko grzałka. Prawdopodobnie uszkodzone przewody i dlatego błąd Trzeba naprawić lub kupić nowy termostat Poczytaj to http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-238/b6-avj-termostat-cos-innego-2-post-dolu-211709/
-
Podpięcie do komputera w innym miejscu
Zobacz to Wire diagram - pin out - ECU connectors - AudiWorld Forums
-
Błąd przy wymianie kierownicy
Zobacz to: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/
-
Wakacje w Chorwacji
Ja dopiero 23 mam być na miejscu Jedziesz promem czy nie, ja tylko po drogach, przed Zadarem w prawo
-
Przednie lampy Sonar Daylight - prośba o opinię
Miałem Depo przez 5 lat w B5 - nic się nie działo
-
Wakacje w Chorwacji
Nie bardzo rozumiem. Nic nie zjeżdżam jadę cały czas przez Kosice do granicy Węgier drogą 68 Słowacja 130km Węgry 470km Może pokaż trasę w google jak Ty jedziesz ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- Dlaczego przez Margecany? Tak jest bliżej bez autostrady oczywiście https://www.google.pl/maps/dir/49.553612,21.682694/48.509251,21.227805/@48.5790941,21.2208794,12z/data=!4m16!4m15!1m11!3m4!1m2!1d21.431888!2d49.452975!3s0x473c2da5bd9a423f:0xbc6ec162702c42e2!3m4!1m2!1d21.2466303!2d48.8848013!3s0x473eef3defcb2825:0xd311b562d880065f!4e1!1m1!4e1!3e0?hl=en
-
Rozrząd przy ilu pierwsza wymiana
U mnie w książce serwisowej wymiana rozrządu była przy 177tys. auto miało jak dobrze pamiętam 7 lat
-
Wakacje w Chorwacji
Mówisz o tej drodze?? https://www.google.pl/maps/@49.401346,21.422006,3a,75y,23.89h,63.19t/data=!3m4!1e1!3m2!1s-gbQcIeMsWKXEZyQT-AWuQ!2e0 To droga od granicy przez góry Potem droga nr 77 chyba nie lepsza niż od Barwinka, chyba że Cię źle zrozumiałem https://www.google.pl/maps/@49.393094,21.436578,3a,75y,129.04h,52.19t/data=!3m4!1e1!3m2!1sOD1iaVfu_PGhdCpIRENpfg!2e0 Edit: To nie ta droga którą podałem Ta jest od strony Polski: https://www.google.pl/maps/@49.405334,21.406908,3a,75y,241.23h,75.61t/data=!3m4!1e1!3m2!1sMI5v87MpSUj29cQMW_nefQ!2e0 Z Dukli do Svidnika przez Barwinek 35 km przez Krempna 57 km Czy się opłaca?
-
zimny - ciężko odpala na benzynie
Brak odpowietrzenia baku,Trzeba sprawdzić przewody
-
zimny - ciężko odpala na benzynie
Zalewa ci silnik gazem.Może reduktor puszcza gaz do kolektora.Zakręć gaz i odpal auto aby wypalić resztę.Potem spróbuj czy odpali na pb
-
Wakacje w Chorwacji
Kremna i Ożenna to po polskiej stronie chyba? Ja jadę z okolic Zamościa, przez Janów Lub.,Rzeszów,Dykla do Barwinka potem Svidnik,Presov,Kosice
-
pytanko moze ktos juz cos takiego robil
Z ledami się nie da Tarcza zegarów jest malowana na czerwono od spodu W A3 takie coś się uda, nawet zrobiłem auto z 97 roku Było: Jest:
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
Ja kupowałem na Reymonta tu: https://www.google.pl/maps/@50.73279,23.250182,3a,15.1y,24.35h,85.79t/data=!3m4!1e1!3m2!1sIe0xXdhuHddo2HUbHfnVwQ!2e0?hl=pl
-
Nakrętka wpadła do kanału olejowego
Może wystarczy spuścić olej i otworem włożyć magnes i szukać nakrętki. Osobiście wolałbym to wyciągnąć, jakoś niepewnie by się jeździło
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Może komuś się przyda zamontować gniazdo zapalniczki z tyłu http://a4-klub.pl/wnetrze-99/gniazdo-zapalniczki-tylu-b6-330796/
-
pytanko moze ktos juz cos takiego robil
Najlepiej zmień licznik na taki po lifcie http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/
-
Wymiana tunelu
Można tunel pomalować Zapytaj kolegi elmo814 malował cały tuner tylko soul Ja malowałem na razie plastik pod popielniczką z tyłu. Były przetarcia, nic nie widać. Oczywiście spray dorabiany w kolor swing mat. Wcześniej malowałem rączkę kierowcy i pasażera, zapalniczkę, klamkę schowka, ramkę lewarka,popielniczkę i kilka drobiazgów Wygląda jak oryginał i się nie wyciera
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
Z uwagi potrzeby czasem podłączenia telefonu lub laptopa do zasilania z gniazda zapalniczki zrobiłem gniazdo z tyłu. Wygodniej podłączyć jakieś urządzenie pasażerom z tyłu. Podłączyłem przewody do przewodów oryginalnej zapalniczki z przodu: czerwony + brązowy - Następnie przewód przełożony w tunelu obok ręcznego. Po wyjęciu popielniczki wyjąłem ten plastik (jest na zatrzaskach) i zrobiłem otwór na gniazdo Gniazdo kupiłem w sklepie elektronicznym takie: Innych nie mieli.Zamontowując je takie to trochę niezbyt estetycznie by wyglądało. Postanowiłem trochę zmodernizować.Przyciąłem brzegi i oszlifowałem na okrągło. Dodatkowo mając dorabiany kiedyś spray w kolorze tapicerki (swing) pomalowałem gniazdo oraz ten plastik z otworem Podłączenie przewodów do gniazda Końcowy wygląd: Może opis komuś się przyda
-
2.0 alt
Pewnie bedzie dobry ale polecam zakupić od viakena http://viaken.pl/pl/interfejs-lpg-usb-bazowy.html