Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. U mnie też paruje prawa przeważnie biały plastik Muszę sprawdzić kompresorem
  2. Ja kupiłem z A3 i zostawiłem org.mieszek oraz kapselek z biegami z A4 Gałka oczywiście oryginalna W B8 widzę że drążek tak samo wygląda więc też powinno pasować Wygląda tak:
  3. Pisałem o krokowym lpg
  4. Widać po zdjęciach że trochę już wysłużony parownik.Zapewne brudny w środku mikser masz pomiędzy przepływomierzem a przepustnicą Tak ma być jeżeli jest kompesacja, chyba że to zasilanie. Trudno po zdjęciach ocenić, musisz "namacać palcami" co gdzie idzie Reduktor zapewne do regeneracji lub wymiany, zapewne przez 8 lat nic nie robione Ciekawe jak go sprawdzili, przecież tu nie ma czujników ciśnienia Krokowy również do wyczyszczenia, jeżeli sprawny jeszcze. Nawet po zmianie reduktora krokowego i filtrów, auto nie bedzie jeździć jak na pb. Koledze zmienialiśmy w Fabii.Auto odżyło, nie ma strzałów i nieodczuwalne przełączanie pb/lpg Wcześniej palił 12l, teraz 8l silnik 1.4MPI Zastanów się czy warto zainwestować w sekwencję Reduktor jak też krokowy mam na zbyciu z fabii w dobrym stanie
  5. Jakbyś miał bliżej to chętnie bym pomógł, ale spróbujemy na odległość Jaki masz sterownik LPG? Jaki parownik i jak dawno założona instalacja LPG Może jakieś zdjęcia z pod maski, jak to jest zamontowane
  6. Długi wąż gazowy nic nie przeszkadza.Może być winny reduktor Jak chcesz jeszcze tym autem pojeździć to zmień tą instalację na sekwencję. Zapomnisz o problemach strzelania itp. Auto odzyska swoją moc. Auto kupiłeś z LPG więc nie wydasz 2300zł na nową instalację Koszt sterownika, reduktora i listwy około 700zł + montaż, chyba że sam potrafisz to zrobić Miałem takie auto z sekwencją i na trasie palił 8l/100km
  7. Można ten termostat naprawić. Prawdopodobnie urwane przewody od grzałki w środku. Naprawiałem już kilka i działają jak należy Dodatkowo w tym przypadku brakuje pewnie oringu, i część płynu idzie na duży obieg Poczytaj to: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-238/b6-avj-termostat-cos-innego-2-post-dolu-211709/
  8. edekxp odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    1.Pewnie kat już zajechany 2.Pzepływomierz, zrobić logi i bedzie wiadomo ile mierzy 3.Sprawdzenie szczelności najlepiej kompresorem 4.Błąd może być właśnie przez nieszczelność Na początek sprawdzenie szczelności oraz zawor DV
  9. A jak z mocą? Dają radę do 200KM? Pytam na przyszłość np wymiany.Na reduktor AC nie narzekam (czarny), auto 185KM
  10. Proszę bardzo
  11. Kup emulator 40zł i po kłopocie
  12. Podkładki trzeba dać pod dolny zawias, (górny na zdjęciu)ale próbowałem tego - było za wysoko i nierówna szpara z przednim błotnikiem. Chyba że podkładki będą jak żyletka cienkie
  13. U mnie w A3 nie dało się podnieść na śrubach w słupku. Odkręciłem górną część zawiasu od drzwi i podpiłowałem płaszczyznę. Drzwi automatycznie się podniosły i lżej się zamykają Na zdjęciu dolny zawias, część po lewej
  14. Swoich nie da się naprawić?
  15. Kup AC-r01 czarny wystarczy.U mnie ponad 180KM i daje radę. Może zastanów się czy nie zmienić całego sterownika, na np staga. W słabych instalacjach często źle ustawić poprawną mieszankę.
  16. Jak nie masz kata i nie masz emulatora na 2 sondzie, lub programowo wyłączonej to błędy będą wyskakiwać po około 100km
  17. edekxp odpowiedział(a) na Couguar27 temat w 1.8T
    Druciki były w starszych typach
  18. Sprawdź skrzynkę ECU czy nie ma wody
  19. Ja mam też przyciemnione szyby. Robione to było w jakimś warsztacie z homologacją, bo mam nr. na szybach (foliach) Ogólnie nikt się nie przyczepiał nawet w PL. W Chorwacji ogólnie mało policji widać.Na trzy wyjazdy widziałem raz na plaży
  20. Ok Dziś zdemontowałem sam błotniki, lakiernik powiedział że będzie taniej i szybciej Ma sporo aut do roboty.Jeden z droższych lakierników w okolicy, ale robi dobrze Śrubek z kilogram po odkręceniu , ale w miarę szybko poszło Koszt pomalowania 2 błotników, wcześniej wypiaskowania itp 400zł
  21. E tam.U mnie nie było problemu
  22. Przełożyłem mieszek ze starej gałki.Problemów nie ma.Wszystko jest jasne jak się ma to w dłoni
  23. Pytałem lakiernika o pomalowanie tych rantów.Powiedział że to trzeba dobrze zrobić, czyli odkręcić błotnik potem wypiaskować rdzę (szczególnie od środka) i pomalować cały Koszt około 300zł za błotnik.Czy to drogo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.