Treść opublikowana przez edekxp
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Nawet najtańszy HID będzie o niebo lepiej świecić niż zwykła żarówka H7
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
No raczej bo by miał ponad 240KM, skoro nowa
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Jeżeli to tylko sklejone po wierzchu to długo nie wytrzyma. Ja skleiłem poksipolem ale wzmocniłem to wkrętem metalowym i trzyma ponad rok
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Ja wiem że nie ma z tyłu Co ma płyn do tego a jest max? Nie ma kabelków w ogóle
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Nie no co Ty Z tyłu nie ma czujników, ale przed wymianą czasem ale bardzo rzadko zaświecała się kontrolka klocków (przód) Teraz prawie świeci cały czas Chyba wyciągnę zegary i zrobię masę na 32 pinie
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Ma ktoś może zdjęcie kabla co wychodzi z nadkola. U mnie nie ma kabli, albo ktoś schował i zmostkował. Wymieniłem klocki z tyłu i teraz prawie cały czas świeci kontrolka. Cuda na kiju , a może to ma coś wspólnego z płynem w zbiorniczku. Zauważyłem że jak nie świeci i wpadnę w jakiś dół do już mam ją na fisie Dodam że vagiem nie da się wyłączyć, by najmniej taką instrukcją jak podałem wcześniej. Zmienia się wskazanie paliwa czy coś.
-
Brak mocy powyzej 2-3 tys
Jak masz oryginalny to wywal z niego wszystko (trochę trzeba się pomęczyć) i zamontuj go U mnie nie zrobiło się głośniej tylko bardziej słychać turbinę
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
U mnie też gałka zmieniona Mieszek przełożyłem ze starej przed: Mieszek podniesiony - sprawdzałem jak się trzyma gałka Gałka już trochę wysłużona po:
-
strzały w wydech 1.8
U siebie mam 20 stopni i nic nie strzela, może czujnik masz walnięty
-
[B6 AWX] Wymiana pompo wtryskiwaczy, problemy ze spalaniem i temperaturą silnika.
Nie, bo niby jak, u Ciebie jest zwykły mechaniczny. W 1.8T i 2.0 są mechaniczno - elektryczne ale i tu nie będzie błędu jak się nie domyka, chyba że grzałka przepalona
-
[B6 AWX] Wymiana pompo wtryskiwaczy, problemy ze spalaniem i temperaturą silnika.
To jest normalne przy uszkodzonym termostacie. Puszcza płyn na duży obieg (chłodnicę) i jadąc chłodzisz to i dlatego jest 70st.
-
Problem z LPG - chceck engine po dłuższym staniu w korkach - szarpanie brak mocy
A mówiem że może listwa.Zmień filtr gazu na jakiś porządny.Takie listwy jak valtek czy nawet AC W01 to zwykłe elektrozawory.Pomyśl w przyszłości na zmianę na hana lub baracuda. A jeszcze jedno, pewnie twoja listwa jest w pozycji leżącej
-
[B6 AWX] Wymiana pompo wtryskiwaczy, problemy ze spalaniem i temperaturą silnika.
Skoro silnik osiąga tylko 70st to proponuje zajrzeć do termostatu. Silnik nie zagrzany pali zawsze więcej
-
Zmiana tylnej popielniczk tunelu środkowegoi na gniazdo 12V
Pewnie chodzi o taką nr 8E0 926 071 A, tylko pewnie inna litera jako kolor GNIAZDO 12V WTYCZKA BAGAŻNIKA AUDI A4 8E0 B6 B7 (3863525361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wymiana tylnego łożyska
Tarcze w B5 są razem z pastą Były bębny w B5?
-
Zmiana tylnej popielniczk tunelu środkowegoi na gniazdo 12V
U mnie popielniczka służy za śmietniczkę na papierki:wink: Pomyślę też u siebie nad tym gniazdem ale raczej w tunelu gdzieś z tyłu. Przy wyjazdach w wakacje pewnie się przyda dla dzieci z tyłu Gniazdo np takie:
-
wysokie obroty
Najlepiej kompresorem ale trzeba dorobić krążek do rury za przepływką.Na początek posprawdzaj węże podciśnienia, odmę ezektor
-
wysokie obroty
Sprawdź szczelność dolotu.Pewnie lewiznę zaciąga.
-
[Avant B6] problem ze schowkami
W 2 przypadku podłuż coś pod wykładzinę bagażnika tam gdzie jest to wycięcie na pokrywę.U siebie mam piankę i się trzyma
-
Zmiana tylnej popielniczk tunelu środkowegoi na gniazdo 12V
Dlaczego chcesz popielniczkę likwidować, a części to raczej innej nie ma.Można kupić gnazdo zapalniczki i wywiercić otwór gdzieś w tunelu.Robiłem coś podobnego w A3.Gniazdo jeszcze ma gumową zatyczkę.Zamknięte jak nie potrzebne
-
wysokie obroty
Może przepustnica lub potęcjometr przy pedale gazu. Cały czas masz takie duże obroty na luzie?
- wysokie obroty
-
Nie otwiera tylnej klapy (AVANT)
Pewnie magiczna blaszka w silniku pomoże
-
Buczy przy porannym odpaleniu
U mnie też na początku piszczało może kilka razy przy odpalaniu .Teraz cisza, filtr Mann. Może zostaw i samo ucichnie
-
Radio nieorginalne a wzmacniacz antenowy
Nie wiem jaki u mnie nr i chyba vagiem nie da się sprawdzić.Trzeba demontować cały bok tapicerki aby się dowiedzieć