Treść opublikowana przez edekxp
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
wąż podciśnienia:facepalm: reduktor:facepalm: Jedź do tego co montował, ma zrobić dobrze a jak nie to niech zabiera i oddaje kasę. Nie rozumiem po co jeździsz po innych "specach" Masz nową instalkę i masz gwarancję na montaż
-
Tablet jako radio w aucie i nie tylko
Aby temat nie umarł. Znalazłem pierwszego kandydata na montaż do audi Tablet SnakeLAB TAB S-705 II 3G - dane tabletu pc, podstawowe parametry, instrukcja obsługi Z ważnych opcji posiada; GPS, Bluetooth Radio FM Moduł 3G Ekran IPS Można z niego zadzwonić Cena 400zł
-
mam radio , nie mam pilota
Mam podobne radio Canva z pilotem, ale nie wiem czy pilot by działał. Można by wtedy zaprogramować uniwersalny pilot taki
-
Problem z ori radiem Gamma
Mam takie radio na zbyciu, jakby coś.Oczywiście sprawne z kodem
-
Wakacje w Chorwacji
Szukałeś oczywiście tu? Adriatic.hr - Letni wypoczynek Chorwacja. Apartamenty prywatne, pokoje i hotele
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Oczywiście tak ma być, klima na ECON i wtedy wiatrak stoi. Włączając klimę wiatrak też się włącza
-
Auto czasami gaśnie na lpg przy redukcji do 2, na benzynie nie gasnie..Pomocy
Po pierwsze nie ma tu wróżek Nie wiadomo co masz pod maską zamontowane Domyślam się tylko że masz instalkę II generacji
-
Czerwone lampki w drzwiach - problem
Fis:
-
Oswietlenie tablicy
Zmiana biegunów dioda to nie żarówka. Obróć led (żarówkę) zamieniając + z -
-
Czerwone lampki w drzwiach - problem
A na fisie masz otwarte drzwi? Może być pęknięty przewód przy zawiasie lub micro w zamku
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
Poczytaj tu: Drukuj stronę - Demontaz instalacji LPG a co do gratów parownik do zmiany,wtryski ujdą, sterownik pewnie też może być, ale nie znam go i nie wiem czy ma np.obcję zubożania na zimnym. W Alt czesto stosowana, osobiście wolałbym staga. Pewnie gość montuje tylko Tech
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
Za tą cenę powinien być stag 300 isa2 i reduktor ac-r01. Coś mi się wydaje że wężyki od wtrysków nie równej długości.Na 4 cylinder najdłuższy- musiałbyś to namacać Tapatalk4
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
Jak dobrze widze to parownik do 130km ale praktycznie obsłuży 100km, chyba że to Artic, ale wątpie. Parownik to srebrne pod zbiorniczkiem. Podciśnienie wzięte z jednego cylindra, a nie za przepustnicą - masakra:facepalm: Mógłbyś jeszcze zdjąć osłonę i zrobić lepsze zdjęcie. Wkrętki powinny być np tak zrobione: Reduktor bym wymienił na np. Zavoli S lub AC-r01 Swoją drogą ile zapłaciłeś za tą instalację? Tapatalk4
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
Przyczyn może być kilka Nieszczelność lub parownik jakiś lipny upuszcza ciśnienie bo może jest ze 2 bary, za niska temp przełaczania na lpg. Zakładałeś u niego gaz to niech poprawia a skoro nie umie to niech oddaje kasę i zabiera te graty.Jeszcze mu powiedz że musi odkupić kolektor, bo nie chcesz mieć zaślepianych dziur.Krótka piłka Tapatalk4
-
problem z wyswietlaczem w obudowie kompa
Nie czegoś takiego jak batetia na procesorze. Może chodzi ci o batetię biosu Zdejmij przednią obudowę kompa i dostaniesz się do wyświetlacza Tapatalk4
-
problem z wyswietlaczem w obudowie kompa
Odkręć swój wyświetlacz i zobaczysz O jakiej ty baterii piszesz na procesorze?
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Termostat ma pełne otwarcie przy 100st Czujnik oryginał? Sprawdzałeś temperatury silnik - zegary?
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Fajna obcja, ale ten wyświetlacz mógłby być ciekawszy. Ciekawszą obcją tego UKP była by np. łaczność przez bluetooth do tego aplikacja na androida i tablet zamiast radia http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/tablet-radio-aucie-304221/
-
Mułowaty do 2500 obrotów
Vagiem ciśnienia nie sprawdzisz, trzeba podłączyć manometr i obserwować ciśnienie w czasie jazdy. Co do logów to poczytaj tu: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/
-
Mułowaty do 2500 obrotów
To ma pstrykać. Regulator ciśnienia masz na listwie paliwa, ale objaw słabego ciśnienia to miałbyś na wyższych obrotach. Może lepiej zrób logi. 1.6 przecież nie bedzie rakietą przy obrotach 2000. Masz tak caly czas? czy wcześniej było lepiej? Może jeździłeś tdi i porównujesz go do swego
-
Audi A4 B6 2002r 1.9tdi AWX po ok. 2 dniach nie odpala, obciążenie akumulatora?
czy nie ma jakiś błędów w silniku
-
Audi A4 B6 2002r 1.9tdi AWX po ok. 2 dniach nie odpala, obciążenie akumulatora?
Nad akumulatorem
-
Wysokość pedałów
Zapomniałem dopisać wcześniej. Wysokość pedała hamulca da się wyregulować taką nakrętką. Ustawiłem na równo i powiem wam że jest gorzej, tzn pedały są równo ale trzeba jakby wyżej podnosić nogę zmieniając pedał gaz-hamulec. Miałem to ustawić jak było ale jakoś brak czasu i trochę trzeba się pogimnastykować. Widocznie tak ma być ustawione
-
Audi A4 B6 2002r 1.9tdi AWX po ok. 2 dniach nie odpala, obciążenie akumulatora?
Sprawdź vagiem, skoro kręci dobrze to na 100% nie wina akumulatora czy rozrusznika. Na TDI się nie znam dlatego wolalem kupić PB, bo tu wiadomo albo brak paliwa albo iskry. W dieslu może być słabe paliwo,zapowietrzony uklad i jeszcze wiele innych usterek. Immo ci się nie świeci?
-
Problemy z LPG
Może masz jakąś nieszczelność i dlatego takie objawy.Najlepiej sprawdza się kompresorem.Ciśnienie podaje się przed przepustnicą Tapatalk4