Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Wcześniej się trochę dowiadywałem i wywalenie sondy w ECU śpiewali około 400zł Programu nie potrzebuję bo mam więc został emulator za 30zł
  2. Ja mam zewnętrzny ale 3.5" więc zasilanie i tak musi być, podpinałem 2,5" ale 250Gb i działał bez problemu. Może z większymi dyskami jest większe zapotrzebowanie na prąd, bo z usb jednego max 500mA. U mnie jest dwa wejscia usb to podłącza się takim kablem na 2xusb. Ogólnie to raczej lepiej swoje zasilanie, bo nie obciąża wejscia w tv
  3. Tu nie ma żadnej pompki.Sprawdź okablowanie przy zawiasach.Żarówki sprawne? Jak kable sprawne nie połamane to trzeba zdjąć tapicerkę i posprawdzać kostki przy zamkach. Jak nadal lipa to trzeba zamek wyciągać i poprawiać zimne luty ewentualnie wymienić micro wyłącznik Najlepiej podłącz vaga Tapatalk4
  4. Może coś nie łączy.Trzeba sprawdzić np przy bezpiecznikach czy masz cały czas 12v czy może zanika. Tapatalk4
  5. Wejscie to ja w swoim też mam, ale to jest do kodowanych naziemnych. Wiadomo że ich nie ma i modułów również, jak bedą to zapewne tv ich nie obsłuży
  6. U mnie około 3-4km, ale dwa skrzyżowania po drodze i temperatura na dworze +9st. Klimatronik na auto, samochód parę godzin na dworze i nagrzane w środku przez słońce. Co innego jak jest -10 Może trzeba by pisać po jakim czasie w minutach osiąga 90st i jaka temp. na dworze
  7. Cyfrowy Polsat Musisz sprawdzić czy twój Tv to obsługuje.Masz tuner DVB-S2 w tv?
  8. Tu sobie zobacz: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-238/b6-avj-termostat-cos-innego-2-post-dolu-211709/ Oring powinien być pod napisem 15ohm
  9. Czyli masz baterię i to padniętą Tapatalk4
  10. edekxp odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Przepustnica czysta na lpg takiego szarpania nie ma Tapatalk4
  11. U mnie BFB 90 stopni osiąga po około 3 kilometrach klimatronik na 21stopni.Sprawdź czy zanim osiągnie 90st masz górny wąż gorący.Częsta usterka termostatu to brak oringu - koszt 50gr. Tapatalk4
  12. W tym zegarku może też być bateria nie zawsze jest, czasem zasilanie bierze z zasilacza 5v.Po właczeniu dostaje dodatkowe napiecie na podświetlenie Tapatalk4
  13. edekxp odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Podmieniłem dwa wtryski ale szarpanie było, może to już nie szarpanie a nierówna praca przy dodawaniu gazu - nie zawsze. Taki objaw jakby cewka wadliwa.Teraz jak zrobiło się cieplej już tego nie ma. Myślę że to może filtr paliwa blokuje, może ma wodę w środku. Po Nowym Roku go wymienię. Wesołych Świąt
  14. Zenit jeszcze nie jest taki najgorszy. Jak chcesz zmienić centralkę to razem z instalacją np stag 4 , stag 200 a wtryski Fast Regi bedą dobre do 1.8
  15. Jak chcesz jeszcze trochę pojeździć tym autem to zastanów się nad zmianą na sekwencję. koszt około 650zł + montaż, auto odżyje i zapomnisz że masz lpg II gen.tylko do aut z jednopunktowym wtryskiem Sondę i tak zamontuj bo silnik nawet na benzynie źle pracuje
  16. Bez przesady koledzy hany to do 1.8T a nie do 1.6 Przecież różnicy i tak nie odczuje, a hany też bywają wadliwe czasem nawet od nowości Kup Fast Regi i będzie dobrze
  17. Ale zdzierstwo Jakbyś miał trochę pojęcia kupujesz np to: A111 AC Stag 4 Eco Alaska Tomasetto IT01 4-cylindry 136KM JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg, lub A2 AC STAG 200 4 Alaska 136KM Valtek sekwencja JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg, montujesz sam i masz tanio i dobrze koszt 640zł wszystko nowe Co do instalacji co podał @darko owszem dobra ale do 1.6 trochę na górkę 1.6 to proste silniki reduktor AC-r01 jest u mnie 1.8TQ 180KM
  18. Ja myślę że wtryski są za wolne do twojego auta, i dlatego takie cyrki się działy. Wstawiając większe wtryski można to trochę wyeliminować, ale mapa musi być nisko lub ciśnienie mniejsze. Próbowałeś przejechać się na trzecim biegu do odcinki? Nic się nie dzieje? Jeżeli gazownik zmienił tylko wtryski a mapy nie ruszał to na pewno więcej spali, oraz mieszanka będzie bogata
  19. Bez podłączenia do PC nic nie wiadomo. Może ciśnienie klęka, może za niska temp. przełączania, może wtryski wyrobione
  20. Tylko wciśnięte, pierwszy raz zawsze z oporem wychodzą. Można w śrubokręcie wypiłować wgłębienie w kształcie "U" potem założyć i stukać młotkiem w śrubokręt Dawno już naprawiałem zawias, ale coś sobie przypominam że chyba też wierciłem otwór z drugiej strony. Potem gwoździem lub czymś podobnym można wybić
  21. edekxp odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Pewnie gazownik twierdzi że z lpg jest wszystko ok i szukaj pan winy w silniku, świecach, cewkach sondach itp. Pewnie korekta długoterminowa poza zakresem Jedź do gazownika lub sam to poustawiaj jeżeli masz kabelek. Napisz co masz zamontowane Tapatalk4
  22. Właśnie o tym też pisałem.Miernik lipa Tapatalk4
  23. Może nie jest idealnie ale ja bym nic nie ruszał. Ewentualnie wykręć regulator i zobacz jak wyglądają szczotki Tapatalk4
  24. Powinno być tak że skoro auto chodzi idealnie na pb, a po montażu lpg coś się sypie to powinien za to płacić gazownik.Może wtedy by się nauczyli Tapatalk4
  25. Ja zmywałem akrylowym rozpuszczalnikiem Tapatalk4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.