Treść opublikowana przez edekxp
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Raczej czujnik dobry. Ssanie włącza się na zimnym?
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Temperaturę dobrze pokazuje vcds. Termostat jest na 100st Sprawdź ile pokazuje na zimnym silniku
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Ciężka sprawa, chyba że ułamana rączka zablokowała blokadę z lewej strony. Chyba że "języczek" masz cały z klamką Można spróbować wyciągnąć bolce z zawiasów
-
Cieknie delikatnie olej na katalizator
Miałem podobnie w A3 1,8. Wymieniona uszczelka na erling, jakiś czas było sucho, potem lipa Miałem już kupować drugą, ale potraktowałem po całości silikonem na wys.temp. O dziwo pomogło, sucho już prawie rok
-
Mokre wtryski po instalacji
Kolego, przecież to wina odmy a nie wtrysków, zresztą jak mogą być mokre cewki. Zrób porządek z tą odmą bo będziesz miał nie tylko mokre wtryski ale cały silnik od góry
-
Problemy z LPG
Dał byś zdjęcia z pod maski, jak to wszystko zaistalowane. Może wężyki za długie od wtrysków
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Po wymianie tulei pojeździsz może 6 miesięcy albo mniej i znowu będziesz wymieniał. Wymienia się całe wahacze dobrej firmy i spokój na lata
-
A4 B6 1.8 T Q AVJ Instlacja gazowa
U mnie w poprzednim B5 1.6 wytrzymały 50tys.ale nie byłem zadowolony. Na zimnym często zaklejały się itp.Już leprze fast regi Tapatalk4
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jakie tuleje? Wymienia się wahacz i po problemie
-
prosze o ocene błedów
Ja się zastanawiam nad czasami wtrysków. Skoro lambda ma ubogo to powinny czasy trochę wzrastać, a tu jakby prawie stały w miejscu - tak mi się wydaje
-
prosze o ocene błedów
Tam ma być tylko podciśnienie do tego jest zaworek zwrotny. Może masz go uszkodzonego. Przewód od serwa jest podłączony do trójnika gumowego i tu opaska powinna być. Jeżeli ci tu dmuchało to coś jest nie tak z zaworkiem lub ezektorem Zobacz jak u mnie jest Opaski już nie oryginalne Tapatalk4
-
prosze o ocene błedów
Prawdopodobnie jest to rurka od serwa.Tam nie ma opaski ale ma być szczelne Tapatalk4
-
prosze o ocene błedów
Te uszczelki są skręcane na jakiś klej.Z czasem klej sie kruszy i jest nieszczelność.U siebie uszczelniłem silikonem, trzeba uważać przy odkręcaniu Tapatalk4
-
prosze o ocene błedów
Wszystko wygląda na ok.Auto ma 150KM. Turbo dobrze wstaje, korekta też ok, oczywiście moim zdaniem Ooo ty masz BFB to przepływ za mały Tapatalk4
-
[B6 AWX] Brak oswietlenia kabiny oraz lampek w tylnych drzwiach.
W bagażniku też lubią pękać przewody w gumowej osłonie przy zawiasie. Czy jak otworzysz bagażnik lub te drzwi co nie zapalają oświetlenia, to masz informacje na fisie?
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
U mnie wystarcza Nawet porównując logi pb i lpg, to na lpg jest lepiej Mnożnik na końcu mapy lpg mam około 0,8, więc reduktor daje radę Ciśnienie 1.2bara za parownikiem
-
[B6 AWX] Brak oswietlenia kabiny oraz lampek w tylnych drzwiach.
Podświetlenie włącznika to co innego, przecież to świeci cały czas z światłami
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Nie masz tego?
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Rurka nr 9 (często zabita), trójnik nr 5, oraz kolanko nr 2, dodatkowo zawór - nie ma go na rysunku.Znajduje się pomiedzy 17 a 13
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Ta rura to odma - odpowietrzenie komory silnika Skoro masz zabite to wyczyść to czym prędzej. póki co nie ma mrozów, ale jak będą i ci zamarznie to może olej wywalić jakimś uszczelnieniem Wyczyść całą drogę tą rurkę, zawór, później taką metalową za silnikiem oraz kolanko odmy
-
Regeneracja włącznika świateł
Troche symbole ci się poprzesuwały ale jest OK. Napewno lepiej wygląda niż było Tapatalk4
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
Pytałem o cenę to pozostaje bez zmian. Liczniki przeważnie cofają handlarze, jeżeli bedzie jakaś baza danych to łatwo sprawdzić czy przebieg wiarygodny. Ja mam u siebie ponad 240tys. i nawet nie pomyślałem aby cofać. Tapatalk4
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
Zawsze jakieś utrudnienie, ale tak jak ktoś wspomniał w tym artykule, można było wpisywać przebieg obok pieczątki przeglądu. Dodatkowe papiery, jakby wszystko wozić to byłoby trochę. -dowód rejestracyjny (wiadomo) -OC (wiadomo) -homologacja na lpg -homologacja na CB -zaświadczenie o przebiegu (od teraz)
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
Dziś pojechałem zrobić przegląd auta, bo zapomniałem 31.12. Okazuje się że od dziś czyli 2 stycznia oprócz pieczątki w dowodzie dostaniemy zaświadczenie od diagnosty z wpisanym przebiegiem. Przeglądu nie zrobiłem bo czekają na aktualizację programu. Jutro pojadę. Czyżby wzieli się częściowo za problem cofania liczników. Razem z dowodem musimy wozić te zaświadczenie. Tapatalk4
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
Ty nie musisz znać sie na lpg.Auto ma pracować jak na benzynie. W bloku 32 sprawdzaj adaptację powinno być bliskie zeru Zrobić logi na benzynie a potem na gazie. Aby to dobrze jeździło trzeba wymienić reduktor plus drobne poprawki i dobrze wystroić. Zapłaciłeś za komplet i powinno być ok.Rozumiem sytuację bo czesto gazownicy wszystkie rozumy pozjadali. Sam kiedyś zakładałem lpg w A3,ale mówiłem co ma być zamontowane.Owszem było to co chciałem ale poprawiać trzeba było po nich. W najgorszym przypadku kupisz sam parownik i wymienisz, a ten zamontowany sprzedaż.Stracisz około 100zł. Tapatalk4