Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. edekxp odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Raczej czujnik dobry. Ssanie włącza się na zimnym?
  2. edekxp odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Temperaturę dobrze pokazuje vcds. Termostat jest na 100st Sprawdź ile pokazuje na zimnym silniku
  3. Ciężka sprawa, chyba że ułamana rączka zablokowała blokadę z lewej strony. Chyba że "języczek" masz cały z klamką Można spróbować wyciągnąć bolce z zawiasów
  4. Miałem podobnie w A3 1,8. Wymieniona uszczelka na erling, jakiś czas było sucho, potem lipa Miałem już kupować drugą, ale potraktowałem po całości silikonem na wys.temp. O dziwo pomogło, sucho już prawie rok
  5. Kolego, przecież to wina odmy a nie wtrysków, zresztą jak mogą być mokre cewki. Zrób porządek z tą odmą bo będziesz miał nie tylko mokre wtryski ale cały silnik od góry
  6. Dał byś zdjęcia z pod maski, jak to wszystko zaistalowane. Może wężyki za długie od wtrysków
  7. Po wymianie tulei pojeździsz może 6 miesięcy albo mniej i znowu będziesz wymieniał. Wymienia się całe wahacze dobrej firmy i spokój na lata
  8. U mnie w poprzednim B5 1.6 wytrzymały 50tys.ale nie byłem zadowolony. Na zimnym często zaklejały się itp.Już leprze fast regi Tapatalk4
  9. Jakie tuleje? Wymienia się wahacz i po problemie
  10. Ja się zastanawiam nad czasami wtrysków. Skoro lambda ma ubogo to powinny czasy trochę wzrastać, a tu jakby prawie stały w miejscu - tak mi się wydaje
  11. Tam ma być tylko podciśnienie do tego jest zaworek zwrotny. Może masz go uszkodzonego. Przewód od serwa jest podłączony do trójnika gumowego i tu opaska powinna być. Jeżeli ci tu dmuchało to coś jest nie tak z zaworkiem lub ezektorem Zobacz jak u mnie jest Opaski już nie oryginalne Tapatalk4
  12. Prawdopodobnie jest to rurka od serwa.Tam nie ma opaski ale ma być szczelne Tapatalk4
  13. Te uszczelki są skręcane na jakiś klej.Z czasem klej sie kruszy i jest nieszczelność.U siebie uszczelniłem silikonem, trzeba uważać przy odkręcaniu Tapatalk4
  14. Wszystko wygląda na ok.Auto ma 150KM. Turbo dobrze wstaje, korekta też ok, oczywiście moim zdaniem Ooo ty masz BFB to przepływ za mały Tapatalk4
  15. W bagażniku też lubią pękać przewody w gumowej osłonie przy zawiasie. Czy jak otworzysz bagażnik lub te drzwi co nie zapalają oświetlenia, to masz informacje na fisie?
  16. U mnie wystarcza Nawet porównując logi pb i lpg, to na lpg jest lepiej Mnożnik na końcu mapy lpg mam około 0,8, więc reduktor daje radę Ciśnienie 1.2bara za parownikiem
  17. Podświetlenie włącznika to co innego, przecież to świeci cały czas z światłami
  18. edekxp odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Nie masz tego?
  19. edekxp odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Rurka nr 9 (często zabita), trójnik nr 5, oraz kolanko nr 2, dodatkowo zawór - nie ma go na rysunku.Znajduje się pomiedzy 17 a 13
  20. edekxp odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Ta rura to odma - odpowietrzenie komory silnika Skoro masz zabite to wyczyść to czym prędzej. póki co nie ma mrozów, ale jak będą i ci zamarznie to może olej wywalić jakimś uszczelnieniem Wyczyść całą drogę tą rurkę, zawór, później taką metalową za silnikiem oraz kolanko odmy
  21. Troche symbole ci się poprzesuwały ale jest OK. Napewno lepiej wygląda niż było Tapatalk4
  22. Pytałem o cenę to pozostaje bez zmian. Liczniki przeważnie cofają handlarze, jeżeli bedzie jakaś baza danych to łatwo sprawdzić czy przebieg wiarygodny. Ja mam u siebie ponad 240tys. i nawet nie pomyślałem aby cofać. Tapatalk4
  23. Zawsze jakieś utrudnienie, ale tak jak ktoś wspomniał w tym artykule, można było wpisywać przebieg obok pieczątki przeglądu. Dodatkowe papiery, jakby wszystko wozić to byłoby trochę. -dowód rejestracyjny (wiadomo) -OC (wiadomo) -homologacja na lpg -homologacja na CB -zaświadczenie o przebiegu (od teraz)
  24. Dziś pojechałem zrobić przegląd auta, bo zapomniałem 31.12. Okazuje się że od dziś czyli 2 stycznia oprócz pieczątki w dowodzie dostaniemy zaświadczenie od diagnosty z wpisanym przebiegiem. Przeglądu nie zrobiłem bo czekają na aktualizację programu. Jutro pojadę. Czyżby wzieli się częściowo za problem cofania liczników. Razem z dowodem musimy wozić te zaświadczenie. Tapatalk4
  25. Ty nie musisz znać sie na lpg.Auto ma pracować jak na benzynie. W bloku 32 sprawdzaj adaptację powinno być bliskie zeru Zrobić logi na benzynie a potem na gazie. Aby to dobrze jeździło trzeba wymienić reduktor plus drobne poprawki i dobrze wystroić. Zapłaciłeś za komplet i powinno być ok.Rozumiem sytuację bo czesto gazownicy wszystkie rozumy pozjadali. Sam kiedyś zakładałem lpg w A3,ale mówiłem co ma być zamontowane.Owszem było to co chciałem ale poprawiać trzeba było po nich. W najgorszym przypadku kupisz sam parownik i wymienisz, a ten zamontowany sprzedaż.Stracisz około 100zł. Tapatalk4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.