Treść opublikowana przez edekxp
-
nie moge otworzyc auta z kluczyka i pilota-postep na nowej pompce to samo
No to wina jest w pompce centralnego Coś z układem elektronicznym bo silnik działa podczas zamykania. Musisz szukać drugiej.
-
nie moge otworzyc auta z kluczyka i pilota-postep na nowej pompce to samo
A podczas otwierania również pracuje pompka. Szczelność przewodów powietrznych sprawdzałeś,
-
Dodatkowy przycisk na kokpicie
A poco Ci taki włącznik , co chcesz nim włączać, wyłączać? U siebie mam rozgałęźnik gn.zapalniczki+USB w schowku i włącza się na pierwszej pozycji kluczyka stacyjki, wyłącza po wyjęciu kluczyka
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Masz to na lpg i pb? Najlepiej jakbyś miał nową cewkę lub pożyczył od kogoś i wtedy podmieniał. Jeszcze jedno, sprawdzałeś skrzynkę ECU, czy nie ma wody?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja przyjadę jak jeszcze ktoś będzie Tapatalk4
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kto planuje jutro przyjechać na spot? Już poprawiłem. Nie można się pomylić po piwie? Tapatalk4
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Możesz spróbować zaślepić te przewody lub zacisnąć. Wyciągałeś przepustnicę aby sprawdzić wzrokowo czy coś nie jest pęknięte? Zawsze masz na tym samym tłoku płyn? Jeżeli tak to trochę dziwne że zawory zawsze tak się ustawią po zgaszeniu silnika. Piszesz o bloku i ja bym nad tym się zastanowił, niekoniecznie płyn bedzie płynął do oleju. Jeżeli pęknięcie będzie u góry bliżej uszczelki głowicy więc płyn może się dostać na górę tłoka. Nie chcę aby to się sprawdziło, ale nie słyszałem aby przez przepustnicę lał się płyn do tłoka. Miałbyś zapewne płyn w kolektorze ssącym oraz na wszystkich tłokach Ogólnie nie wesoła usterka Kolektor ssący ASN ma wyżej rury ssące niż przepustnica, więc myślę że tędy płyn nie leci. Archiwalne: Kolektor Ssący / Wtryski 3.0 ASN V6 Audi A4 A6 Gdynia ? Tablica.pl
-
Prośba o pomoc w wyborze instalacji
Było już nie raz omawiane, poszukaj na forum Mam u siebie Stag300 ISA2, AC-r01,hana zielona auto po wirusie 180KM Q-BOX-a też chwalą
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
Ja DV nie ruszałem Olej trochę bulgocze Trochę masz ubogo, więc jakaś nieszczelność. Korekta powinna być jak najbliżej "0" Przez taką korektę (10%) na pewno nie miałbyś "checka" Jakie błędy? U mnie przy sprawdzaniu szczelności powietrze nawet uchodziło przy wtryskach pb (gniazda takie plastikowe)
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Można podejrzeć (32 minuta)
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
Ja mam wytoczony krążek (chyba 67mm) i w nim złączkę pneumatyczną.
- Błąd czujnika n75
-
Po wymianie pompy paliwa wskazówka poziomu paliwa cały czas idzie do góry.
Jaka przyczyna? Tapatalk4
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Proszę o wycenę filtr paliwa Mann WK720/5 lub inny zamiennik
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Jestem też tego zdania.Myśle że audi napewno lepiej bedzie sprzedać niż skode.Kura bedzie zawsze kurą Tapatalk4
-
temperatura cieczy
Mierzy temp dużego obiegu i m.in. włącza wentylator chłodnicy Dlaczego się o niego pytasz, najważniejszy czujnik temp. to ten przy bloku silnika
-
Odpalanie na zimnym ok -10 problem
U mnie podobnie tylko odpala normalnie, ale z ruszeniem problem bo szarpie albo zgaśnie. Potem jest już ok. Muszę też wymienić ten filtr paliwa
-
Po wymianie pompy paliwa wskazówka poziomu paliwa cały czas idzie do góry.
Coś pewnie z pływakiem, może nie opada. Możesz jeszcze sprawdzić rezystancję vagiem oraz ilość litrów Trzeba jeszcze raz pływak wyciągnąć
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Odgrzeję temat. Póki co filtra paliwa nie wymieniłem bo pogoda zniechęca do dłubania. Obserwowałem te szarpania i jest to jakby na zimnym silniku lub może ogólnie wszystko zimne. Jest taki objaw jakby brakowało paliwa. Auto albo mocno szarpnie i pojedzie lub zgaśnie. Moim zdaniem jakby przepływ paliwa coś blokowało. Co ciekawe raz szarpnie lub dwa i potem już jest wszystko dobrze. Dzieje się to po dłuższym postoju na mrozie min 8 godzin. Po np 3 godz. (silnik zimny) tego nie ma Zrobiłem jeszcze test, odpaliłem auto (temp -10st) silnik pracował na wolnych obrotach aż przełączył się na lpg. Auto idzie jak trzeba, więc ewidentnie wina braku paliwa. Wymienię filtr paliwa, bo chyba nic innego nie może być. Jaki polecacie? Mann WK 720/5 czy Filtron PP836/7
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
U ciebie trzeba wyczyścić potęcjometry w silnikach z błędami i zrobić nastawy podstawowe. Miałem tak u siebie teraz zero błędów i cisza Tapatalk4
-
Nie łączy się żaden VAG-COM, VCDS i inne. Pomocy.
Trzeba by po schemacie odpinać kolejne linie K, i znajdziesz
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Jeżeli odgłos jest "skrzypiących starych drzwi szafy" to można nasmarować połączenia ruchome. Jak dźwięk jest takiego "pykania" - to raczej normalne
-
Pytanie do znawców komputerów :)
Jaka jest wartośc rynkowa tego laptopa sprawnego, bo jeżeli około 500-600zł, to naprawa niezbyt opłacalna. Wymiana mostu około 400-450zł, pewnie most AMD, a laptop może HP. Dysk sobie zostaw tylko kup obudowę zewnętrzną, resztę posprzedawać na części. No chyba że się mylę i laptop wart dużo więcej
-
problem z monitorem
Często wysychają kondensatory w zasilaczu. Miałem podobnie w Samsung-u, z czasem było trudniej go włączyć. Powymieniałem kondensatory i działa jak nowy
-
Skąd wziąć dodatowy plus?
Kabel czerwony cienki pod obudową kierownicy W bezpiecznikach tego nie znajdziesz Załączanie 12v na pierwszy stopień, wyłączane po wyjęciu kluczyka