Treść opublikowana przez edekxp
-
Nieprzyjemny zapach w trybie ECON
Tak wina w brudnym parowniku.Po zdemontowaniu schowka pasażera można dostać się do niego przez otwór. Zaślepiony gumowym korkiem. Miałem podobnie tylko w lecie. Płukanie roztworem domestosa, potem roztworem tabletki do zmywarki. Potem wypłukałem wodą pod ciśnieniem i spokój
-
Schemat pinów podnośników szyb
Oczywiście plus składane lusterka, które mało nie kosztują
-
Regeneracja przyciskow sterowania szybami 4x elektryk
Już są zamienniki przełączników szyb.4 szyby z blokadą 48zł. Zastanawiam się nad tym bo blokadę tylnych szyb już dwa razy naprawiałem PANEL PRZEŁĄCZNIK SZYB Audi A4 B6 B7 00-07 NOWY (4005271850) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. W przypadku @dawidrybnik kupić np od A6 (chyba to samo) na cztery szyby i można w obu drzwiach wymienić same plastiki Chyba że ma symbole jak u mnie bo nie widać na zdjęciach PRZEŁĄCZNIK OPUSZCZANIA SZYB SZYBY Audi A6 97-04 (3997676379) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
Wszystko jest ok. Może świeca albo cewka troszkę winna, ale z mułem nie ma nic wspólnego.Auto waży 1.5tony albo wiecej. Jak ty biegi zmieniasz przy 1500 obr? to nie diesel Tapatalk4
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Ciemny carbon do wywalenia
-
Pompa paliwa
Ile Cię kosztowała ta oryginalna?
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
No tą przesłonę co gość zakłada i podłącza pod światła długie Tapatalk4
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Gdzie można kupić takie "elektryczne" przesłony soczewek? Rozumie że po tej wymianie mamy bi-xenon
-
[A6 4B AYM] Wytarte przyciski w radiu i klimatroniku
Ja kupowałem uniwersalny spray matowy, różnicy nie widać Pomalowane mam boczne "+" i "-" oraz cały panel klimatronika (ramkę bez przycisków) Wszystko się trzyma, teraz środkowe + - się wyciera (nie było malowane)
-
2.4 czy może 1.8T
Mam 1.8TQ i w Chorwacji byłem już trzy razy.Na silnik nie narzekam Oczywiście paliwo lpg. Spalanie na trasie około 10l/100km
-
Problem z LPG - chceck engine po dłuższym staniu w korkach - szarpanie brak mocy
Pojeździj na pb, i sprawdź czy też będą te błędy.(wcześniej wykasuj) Jeżeli nie to cewki pewnie dobre, tylko wina wtrysków lpg albo zła kalibracja instalacji Masz ubogą mieszankę, czyli mało gazu dużo powietrza. Zrób tym porządek bo szkoda głowicy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Może lepiej samemu poszukać usterki z pomocą forum. Masę akumulatora sprawdzałeś?
-
Prośba o pomoc w wyborze instalacji
U mnie jest 67l i podłoga równa, nawet trochę luzu jeszcze
-
Prośba o pomoc w wyborze instalacji
Wszystko zależy od montażu i strojenia Tapatalk4
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
002, 020, 033, 115 i 118. Przy 2000obr już powinno być czuć. Może masz jakąś nieszczelność i turbina późno wstaje
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Hmm u mnie odpala od strzała, ale myślę że może w listwie jest jeszcze ciśnienie paliwa. U mnie regulator ciśnienia jest w filtrze paliwa (wymieniony - nówka Mann) Odpala załącza się ssanie i chodzi równo, jak zacznę dodawać gazu to jakby brakowało paliwa, obroty spadają czasem zgaśnie przy ruszaniu. Dokupię pb zobaczę czy coś pomoże. Może trzeba zmierzyć ciśnienie paliwa w czasie takiego odpalania.
-
Rozbieranie uchwytu drzwi, popielniczki (oklejanie)
Nie zapomnij o przyciskach klimatronika to lipnie wygladają
-
Buczy przy porannym odpaleniu
No właśnie myślałem o pompie, bo filtr wymieniony, wtryski podmieniane i dalej szarpie.Czy da się ten zawór wymienić czy trzeba pompę - wkład? Może wstawić taki metalowy na przewód przy listwie. Tapatalk4
-
Rozbieranie uchwytu drzwi, popielniczki (oklejanie)
Nie ma namiarów.Gość dorabiał sam na podstawie koloru zaślepki za rączką Tapatalk4
-
wycieraczki bosch czy valeo???
Masz rację z tymi uchwytami. Ja swoje ramiona przerobiłem na zwykły uchwyt "U" i kupuje pióra po 12zł/szt i nie narzekam. Tapatalk4
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Skoro obroty falują to albo przepustnica brudna albo nieszczelność Tapatalk4
-
Dodatkowy przycisk na kokpicie
Tu nie chodzi o jakieś spadki mocy, tylko radio i inne odbiorniki często są podłaczone pod przekaźnik X. Przekaźnik ten odcina prąd w chwili kręcenia rozrusznikiem. Mam radio z DVD i strasznie mnie to wkurzało, bo po odpaleniu radio się wyłaczalo i muzyka zaczynała się od początku. Jest taki przewód cienki czerwony pod obudową kierownicy. Dołączyłem do niego przekażnik aby go bardzo nie obciążać, gdyż mam podłaczone; radio, CB oraz rozdzielacz gniazdka zapalniczki. Teraz jest zaje.... Nie muszę pamiętać aby radio wyłączyć, bo miałem też podłączone pod stały plus. Ogólnie mam zrobione jakby automatykę. Przekręcam kluczyk radio i CB się włącza, odpalam auto oczywiście nadal gra.Po odpaleniu światła same się właczają. Po zgaszeniu światła gasną, po wyjęciu kluczyka radio i CB również gaśnie. Nie używam nawet przełacznika świateł, chyba że do halogenów.
-
Rozbieranie uchwytu drzwi, popielniczki (oklejanie)
Wątpię aby udało ci się idealnie okleić folią rączkę, szczególnie tu gdzie są przyciski szyb. Ja dorobiłem w mieszalni lakier swing mat, farbę z rączek zdarłem i pomalowałem. To jasne to odbicie lampy tylko Tym jednym sprayem, pomalowałem takie elementy; Rączka kierowcy i pasażera, zaślepka za rączką, klamka schowka, ramka lewarka,popielniczka, kratki ogrzewania przy nogach, uchwyt podłogi bagażnika (avant) i jeszcze około połowę zostało z 400ml Mam to już ponad rok i nic się nie starło
-
nie moge otworzyc auta z kluczyka i pilota-postep na nowej pompce to samo
Z pilota pisał że też nie działa
-
Buczy przy porannym odpaleniu
To że dzieje się na obu paliwach to może być problem z montażem wężyków lpg. Tak jak łukasz13 wspomniał Sprawdź wkrętki w kolektorze czy się nie poluzowały. Świece możesz spróbować zamienić miejscami, czasem wina jest uszczelki pod pokrywą zaworów - świece w oleju