Treść opublikowana przez edekxp
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Spokojnie wbrew pozorom to właśnie nie porysuje lakieru. Jest guma i spokojnie zabezpiecza przed rysowaniem, zresztą to się nie przemieszcza. Przerabiałem anteny magnesówki i podkładki magnetyczne, zawsze jakiś piach się dostanie. Jak ktoś jeszcze chowa do środka antenę to na pewno będzie porysowany
-
Buczy przy porannym odpaleniu
To nie to u mnie. Dokupiłem paliwa na pół zbiornika i problem zniknął. Pewnie paliwo cofa się do baku. U ciebie albo wtryskiwacz nie trzyma lub parownik.Na samym początku problemu sprawdzałem czy to nie przez lpg Tapatalk4 ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 21:25 ---------- Problem powrócił, czyli to nie wina ilości paliwa w zbiorniku. Sprawdzając błędy zauważyłem kilka razy błąd czujnika temp.silnika - wysokie napięcie Kupiłem nowy czujnik na wszelki wypadek. Któregoś dnia przy odpalaniu włączył się wiatrak klimy i znowu błąd. Skasowałem i wiatrak się zatrzymał Co ciekawe temperatura silnika i zegarów podobnie, różnica 4 stopnie. Wymieniłem czujnik i o dziwo pomogło.Ani razu nie szarpnął od tamtej pory
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Michał kup sobie np Sirio Omega 27 tylko nie na magnes do tego uchwyt na klapę U mnie działa już 2 lata i jest ok. Wystaje ponad dach może 20cm i do czarnego avanta pasuje (czarny bat)
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Myślę że amelinium bedzie ładnie wyglądać
-
Radio nieorginalne a wzmacniacz antenowy
U mnie w B6 też antena jest w szybie ale nie wiem czy są dwie.Radio nie oryg. i wszystko gra czysto
-
Kontrolka EPC
W B6 mamy dobrze bo linia K i L, B7 już nie ma tak prosto i tanio
-
Rozrusznik 1.8T Avj
Dodam tylko że rozrusznik pasuje też z B5 1.8T i innych Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online Osłony raczej się nie odkręca, rozrusznik ma taką blachę -osłonę od rury katalizatora Wszystko widać wystarczy wczołgać się pod auto lub wjechać na kanał. Jak dobrze pamiętam to klucz 16, trzy śruby i dodatkowo nakrętka przewodu "+"
-
Brak mocy powyzej 2-3 tys
Najlepiej wywalić środek i tak jak benyA4 pisze wstawić emulator. U siebie mam tylko obudowę kata i emulator i zero błędów. Spróbuj poluzować śruby kata aby spaliny uciekały bokiem i wtedy się przejedź.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Koło włącznika świateł w drugą stronę wzór Osobiście ładniej wygląda jakieś aluminium szczotkowane, bardziej widoczne przy ciemnej tapicerce
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jeszcze cena do negocjacji
-
strzały w wydech 1.8
100zł? ale zdzierstwo. Za 150zł to ja znajomemu zmieniałem całą instalację z dream na staga + kalibracja Sam zamontuj i kup sobie interfejs za 40zł i sam ustaw mapę.Skoro nowa listwa to nie trzeba kalibrować
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A ty na 15 chcesz jeździć Tapatalk4
-
[1.8 '98] Szarpie na pełnym gazie
Gaz jest bardziej czuły na wszelkie nieszczelności, świece oraz przewody WN. Trzeba nagrać plik w stagu w czasie jazdy i tego szarpania. Może ciśnienie spada w AC-r01 - bywają czasem wadliwe
-
strzały w wydech 1.8
Strzały to są przy instalacji II gen.Dziwne że przy sekwencji strzela, ale wszystko możliwe. Jaką masz listwę, jak ten gazownik kalibrował, na słuch? Jeżeli są wytłuczone uszczelki i tłoczki to kalibracja nic nie da. Kup nową listwę np FastReg ustaw dobrze mapy i będzie dobrze
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Poczytaj dobrze tematy o tym problemie.Uszkodzony termostat na pewno ma związek z wyższym spalaniem PB ale nie oleju Problemy w czujniku poziomu odmie a przede wszystkim silnik spala olej Tapatalk4
-
Pompa paliwa
U mnie jak wymieniłem filtr to piszczało pare razy przy odpalaniu.Teraz się uciszyło Tapatalk4
-
Problem z LPG - chceck engine po dłuższym staniu w korkach - szarpanie brak mocy
Bład kata może świadczyć o jego końcu.U mnie co 100km był błąd a lpg ustawione dobrze.Po zamontowaniu emulatora nie widziałem już tego błędu z 5000km Tapatalk4
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nooo Nawet auto umyte. Zróbcie fotki i dajcie na forum
-
Pompa paliwa
Filtr nie sądzę. Wymieniałem u siebie, był jeszcze oryg. z 2003 roku.Trochę brudu wyleciało. Co ma wtrysk do pompy? Możesz nawet spróbować pracę pompy bez odpalania. Kawałek przewodu i mostek na chwilę pomiędzy bezpiecznikiem pompy i sąsiednim (20A - żółte) Pompa będzie chodzić dopóki nie odłączysz przewodu, nie ma prawa nic piszczeć
-
Nawiew bez klimy wieje
Na pewno kierunek w dół.Pewnie masz filtr węglowy i dlatego jest oznaczenie, ale to nie ma nic do wiatru bez wentylatora
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja niestety też będę w pracy. Ładna pogoda
-
Nawiew bez klimy wieje
Oczywiście że otwarta ma być, przecież wentylator pobiera powietrze z zewnątrz. Jak włączysz opcję zamkniętego obiegu to klapa się zamyka i pobiera powietrze ze środka
-
Nieprzyjemny zapach w trybie ECON
Kolego niemiły zapach nie jest z filtra kabinowego tylko z parownika
-
Czy da się to wypolerować by nie było śladu?
Nie wygląda źle, porysowany jest prawdopodobnie tylko bezbarwny. W audi lakier dobrze się poleruje, oczywiście trochę wprawy. Pasta G3 i polerka i śladu nie będzie
-
Nawiew bez klimy wieje
Podczas jazdy u mnie bardzo słabo wieje, prawie wcale Powietrze musi przejść przez dość gęsty filtr przeciwpyłkowy oraz zatrzymany wentylator. Filtr masz założony? Masz uszczelkę na ścianie pomiędzy silnikiem a akumulatorem?