Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Spokojnie wbrew pozorom to właśnie nie porysuje lakieru. Jest guma i spokojnie zabezpiecza przed rysowaniem, zresztą to się nie przemieszcza. Przerabiałem anteny magnesówki i podkładki magnetyczne, zawsze jakiś piach się dostanie. Jak ktoś jeszcze chowa do środka antenę to na pewno będzie porysowany
  2. edekxp odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    To nie to u mnie. Dokupiłem paliwa na pół zbiornika i problem zniknął. Pewnie paliwo cofa się do baku. U ciebie albo wtryskiwacz nie trzyma lub parownik.Na samym początku problemu sprawdzałem czy to nie przez lpg Tapatalk4 ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 21:25 ---------- Problem powrócił, czyli to nie wina ilości paliwa w zbiorniku. Sprawdzając błędy zauważyłem kilka razy błąd czujnika temp.silnika - wysokie napięcie Kupiłem nowy czujnik na wszelki wypadek. Któregoś dnia przy odpalaniu włączył się wiatrak klimy i znowu błąd. Skasowałem i wiatrak się zatrzymał Co ciekawe temperatura silnika i zegarów podobnie, różnica 4 stopnie. Wymieniłem czujnik i o dziwo pomogło.Ani razu nie szarpnął od tamtej pory
  3. Michał kup sobie np Sirio Omega 27 tylko nie na magnes do tego uchwyt na klapę U mnie działa już 2 lata i jest ok. Wystaje ponad dach może 20cm i do czarnego avanta pasuje (czarny bat)
  4. Myślę że amelinium bedzie ładnie wyglądać
  5. U mnie w B6 też antena jest w szybie ale nie wiem czy są dwie.Radio nie oryg. i wszystko gra czysto
  6. edekxp odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    W B6 mamy dobrze bo linia K i L, B7 już nie ma tak prosto i tanio
  7. edekxp odpowiedział(a) na Couguar27 temat w 1.8T
    Dodam tylko że rozrusznik pasuje też z B5 1.8T i innych Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online Osłony raczej się nie odkręca, rozrusznik ma taką blachę -osłonę od rury katalizatora Wszystko widać wystarczy wczołgać się pod auto lub wjechać na kanał. Jak dobrze pamiętam to klucz 16, trzy śruby i dodatkowo nakrętka przewodu "+"
  8. edekxp odpowiedział(a) na 102031 temat w 2.0
    Najlepiej wywalić środek i tak jak benyA4 pisze wstawić emulator. U siebie mam tylko obudowę kata i emulator i zero błędów. Spróbuj poluzować śruby kata aby spaliny uciekały bokiem i wtedy się przejedź.
  9. Koło włącznika świateł w drugą stronę wzór Osobiście ładniej wygląda jakieś aluminium szczotkowane, bardziej widoczne przy ciemnej tapicerce
  10. 100zł? ale zdzierstwo. Za 150zł to ja znajomemu zmieniałem całą instalację z dream na staga + kalibracja Sam zamontuj i kup sobie interfejs za 40zł i sam ustaw mapę.Skoro nowa listwa to nie trzeba kalibrować
  11. A ty na 15 chcesz jeździć Tapatalk4
  12. Gaz jest bardziej czuły na wszelkie nieszczelności, świece oraz przewody WN. Trzeba nagrać plik w stagu w czasie jazdy i tego szarpania. Może ciśnienie spada w AC-r01 - bywają czasem wadliwe
  13. Strzały to są przy instalacji II gen.Dziwne że przy sekwencji strzela, ale wszystko możliwe. Jaką masz listwę, jak ten gazownik kalibrował, na słuch? Jeżeli są wytłuczone uszczelki i tłoczki to kalibracja nic nie da. Kup nową listwę np FastReg ustaw dobrze mapy i będzie dobrze
  14. Poczytaj dobrze tematy o tym problemie.Uszkodzony termostat na pewno ma związek z wyższym spalaniem PB ale nie oleju Problemy w czujniku poziomu odmie a przede wszystkim silnik spala olej Tapatalk4
  15. edekxp odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    U mnie jak wymieniłem filtr to piszczało pare razy przy odpalaniu.Teraz się uciszyło Tapatalk4
  16. Bład kata może świadczyć o jego końcu.U mnie co 100km był błąd a lpg ustawione dobrze.Po zamontowaniu emulatora nie widziałem już tego błędu z 5000km Tapatalk4
  17. Nooo Nawet auto umyte. Zróbcie fotki i dajcie na forum
  18. edekxp odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Filtr nie sądzę. Wymieniałem u siebie, był jeszcze oryg. z 2003 roku.Trochę brudu wyleciało. Co ma wtrysk do pompy? Możesz nawet spróbować pracę pompy bez odpalania. Kawałek przewodu i mostek na chwilę pomiędzy bezpiecznikiem pompy i sąsiednim (20A - żółte) Pompa będzie chodzić dopóki nie odłączysz przewodu, nie ma prawa nic piszczeć
  19. Na pewno kierunek w dół.Pewnie masz filtr węglowy i dlatego jest oznaczenie, ale to nie ma nic do wiatru bez wentylatora
  20. Ja niestety też będę w pracy. Ładna pogoda
  21. Oczywiście że otwarta ma być, przecież wentylator pobiera powietrze z zewnątrz. Jak włączysz opcję zamkniętego obiegu to klapa się zamyka i pobiera powietrze ze środka
  22. Kolego niemiły zapach nie jest z filtra kabinowego tylko z parownika
  23. Nie wygląda źle, porysowany jest prawdopodobnie tylko bezbarwny. W audi lakier dobrze się poleruje, oczywiście trochę wprawy. Pasta G3 i polerka i śladu nie będzie
  24. Podczas jazdy u mnie bardzo słabo wieje, prawie wcale Powietrze musi przejść przez dość gęsty filtr przeciwpyłkowy oraz zatrzymany wentylator. Filtr masz założony? Masz uszczelkę na ścianie pomiędzy silnikiem a akumulatorem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.