Treść opublikowana przez edekxp
-
Padnięty Przepływomierz - Co Teraz?
Nic nie trzeba adaptować. Zrobić logi i sprawdzić czy dobrze mierzy - nie zaniża
-
Reakcja na gaz, czy tak powinno byc?
Nie powinien jak instalacja jest dobra i dobrze zestrojona
-
Katalizator? Dziwny Dzwięk Odgłos Stukania W Okolicy Katalizatora A4B6
Wyciągałem środek z kata i ten wkład napewno by tak nie walił chodzi mi o kawałki. Wkład ma dwie części i owszem jedna u mnie miała trochę luzu 1cm ale nic nie stukało To jest taka miękka blaszka zrobiona w kształcie jakby plastra miodu tylko gęściej Nie bedę się spierał ale proponuje wyjąć kata i zobaczyć, nie ma dużo roboty
-
Padnięty Przepływomierz - Co Teraz?
Kup używkę i jeździj, potem zmienisz na większą
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Ryzyko napewno jest.Można stracić dowód, ale jak widzę ile jeździ aut z tymi dziennymi ledami jak z choinki, to chyba policja tak często nie sprawdza świateł. Osobiście nigdy nie miałem kontroli świateł.Gorzej jak bedzie stłuczka lub wypadek, można nawet nie dostać odszkodowania, bo światła nie fabryczne. Swego czasu miałem założone hidy w B5.Super świeciły, ale zdemontowałem po jakimś czasie - jechałem za granicę
-
Ściąga Lekko W Lewo
W dobrym warsztacie około 60zł.
-
Reakcja na gaz, czy tak powinno byc?
Kolego nikt tu nie ma czarodziejskiej kuli. Sprawdź błędy vagiem to coś się rozjaśni. Prawdopodobnie wina montażu i strojenia lpg. Co do wskaźnika to paliwo masz? Może lpg podpiera się benzyną i się skończyła
-
Katalizator? Dziwny Dzwięk Odgłos Stukania W Okolicy Katalizatora A4B6
To raczej nie katalizator. Może zrób logi bedzie wiadomo czy wg dobrze działa Moim zdaniem to coś u dołu silnika. Jak dodajesz gazu to dźwięk się zmienia?
-
A4B6 Demontaz Intercoolera
Ja ściągałem zderzak, przecież to nic strasznego a ile wygodniej 6 śrub od strony błotników i 2 główne z przodu, dodatkowo kilka wkrętów jak masz osłonę silnika (podłogę) Odkręciłeś opaski metalowe z rur gumowych?
-
Katalizator? Dziwny Dzwięk Odgłos Stukania W Okolicy Katalizatora A4B6
Wywal środek z kata, wstaw emulator silnik będzie miał lżej wypuszczać spaliny. Przy okazji zobaczysz czy klapka wg się trzyma
-
1,8t BEX wykres z hamowni
Błędy w vagu bedą jak korekcja mieszanki przekroczy 25% Jak robiłeś te regulację jak nadal jest źle Bogato do 6000obr, albo ciśnienie za duże lub wtryski na wyrost
-
Wariujace Hamulce
Sprawdź jeszcze wtyczkę przy pompie abs
-
Wariujace Hamulce
Sprawdź czujniki oraz koszyczki od abs-u, może zabrudzone
-
Wariujace Hamulce
Sprawdź szczelność podciśnienia do serva O jakiej pompie piszesz?
-
Problem Przy Hamowaniu
Może wina tłoczków.Spróbuj przesmarować i zobacz czy nie mają wżerów. Nie przychodzi mi nic do głowy skoro masz nowe tarcze i klocki
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ja myślę że nowe amory mają na pewno więcej siły przy wypychaniu tłoka i dlatego przód trochę idzie do góry
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Mam zawieszenie 1BA.Od kupna auta zauważyłem że tył trochę jest niżej niż przód. Uważałem że tak ma być. Niedawno po naprawie zawieszenia (wymiana wahaczy) kupiłem również amortyzatory nowe Sachs Jak się później okazało amortyzatory są do zawieszenia 1BR (wyższe niż 1BA) oraz klasa wagowa 10, u mnie klasa wagowa 8 Po wymianie wydaje mi się że przód jest wyżej niż był Czy amortyzatory mogą podnieść auto? Mierzyłem wysokość i z przód jest 69mm a tył 65mm, przed wymianą nie mierzyłem Trochę taka koza Myślę jakby kupić sprężyny z zawieszenia 1BE i wymienić, czy obniży się o 20mm
-
A4 B7 1.8T przegląg - ekspoloatacja
Wyświetlanie na fis niekoniecznie sie musi się pokrywać z prawdą Dodam tylko że wracałem z wakacji ponad 1200km i średnie spalanie wyszło 8.1l/100km. Oczywiście wiekszość autostrada i predkość 120-180km/h Auto z quattro 180KM załadowane porządnie. W praktyce wyszło około 10-11 litrów lpg, bo jazda na gazie
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Wyciągasz zegary i w kostce zielonej szukasz pinu 32 - liczysz Potem kawałek przewodu i łaczysz pin 32 z masą, nie pamietam na którym pinie jest masa, ale poszukaj brązowego koloru, lub miernikiem sprawdzić
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
Musisz mieć odpowiedni sprzęt oraz wiedzę edycji programu w sterowniku.Robią to takie osoby co zmieniają program. Kup sobie emulator i problem z głowy
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Zawsze jakaś korekta jest, zależy od paliwa itp. Nie kasowałeś błędów wcześniej? Pojeździj trochę i sprawdź jakie są wartości w bloku 32. Jakby nic się nie zmieniało to pewnie sonda umarła, ale miałbyś błąd Sprawdzając po logach to sonda działa i masz za bogato na lpg - skraca czasy wtrysków.
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
A co chcesz sam wyłączyć?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Takiego dużego spalania nigdy nie miałem a mam Q. Wróciłem z wakacji i średnio wyszło około 10l/100km. To auto lubi trase, bo w mieście 12…13l Ile masz w bloku 32, po przejechaniu np 20km? Ile pali pb?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak 4 to możesz zainstalować zamiast tego 64bit normalny 32bit.Bedziesz miał 3,7giga ramu.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Instalujesz początek normalnie, potem wybierasz nie uaktualnienie tylko nowa instalacja i wybierasz inny dysk. Po zainstalowaniu masz przy uruchamianiu który system chcesz wybrać Ile w ogóle masz ramu?