Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Jak go wyciągniesz z tapicerki to się domyślisz jak rozebrać. Tam są takie zatrzaski
  2. Zainstaluj sobie 7 32bit na drugiej partycji i nie bedzie problemu. Dysk masz pewnie i tak spory to 10G nie zrobi problemu. Z etką też są problemy na 64bit
  3. Ciekawe czym sprawdzili sondę, chyba że mają vaga, bo na pewno ten ich sterownik nie odczyta sondy szerokopasmowej. Jeżeli na pb jest dobrze to ewidentnie wina lpg. Źle zestrojone lub wina montażu
  4. a jak z wiatrem na PAGu ? Wiatraki czasem się nie kręcą Ogólnie brak wiatru, przeciągu nawet nie da się zrobić w apartamencie. Plaże są duże w porównaniu z rejonem Trogir. Długa płycizna i często piasek na dnie. Brak jeżowców Dużo cieplejsza woda
  5. My jesteśmy na Pagu.Prawie przez całą drogę lał deszcz 1280 km.Dojechaliśmy na miejsce pogoda się wyklarowała, czasem są chmurki ale ogólnie upał. Dziś Novalja woda bardzo ciepła.
  6. Sonda pewnie nie podłączona do lpg a odczyty nieważne
  7. Gdzie ty to odczytałeś w vagu? Sondę masz szerokopasmową. Ile masz w bloku 32 silnika? Prawdopodobnie zapętlanie wtrysków lpg i dlatego masz wypadanie zapłonów
  8. Nawigacja i bez problemu dasz radę.
  9. Ja chciałbym zapytać o amortyzatory przód A4 B6 Jaka firma i cena
  10. Myślałem że chcesz kupić Mogę zabrać na spota, lapka też?
  11. Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji plus Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
  12. Ja nie włączałem dmuchawy. Włączając ją płyn będzie się rozprowadzał po wszystkich kratkach itp.Może zalać radio lub klimatronik, ale niekoniecznie
  13. Napewno mieszek da się oddzielić
  14. edekxp odpowiedział(a) na szklara temat w 1.8T
    Jak sprzęgło bierze u góry to się powoli kończy, czyli rozprzęgla ale może się ślizgać
  15. Czasem zawieszenie sprawne bez luzów a stuka. Miałem tak u siebie i kilka rzeczy wymieniłem (wahacz dolny, drążek, końcówkę) i nadal stukało. Okazało się że to amortyzator.Założyłem na próbę używany i nastała cisza. Po prawie trzech latach znowu czasem coś stuknie chyba właśnie ten amortyzator
  16. edekxp odpowiedział(a) na r.kuderawiec temat w 1.8T
    Może silnik 1.6, a co jak dwie sondy to już nie kupisz?
  17. edekxp odpowiedział(a) na arkady89 temat w 1.8T
    Na zdjęciu masz widoczne gumowe uszczelki - czerwone. Powietrze ma przechodzić dmuchając z prawej strony Z lewej jak dmuchniesz to (jak dobrze pamiętam) ma wychodzić tym skośnym, ale jak go zatkasz to ma być wszystko szczelne
  18. edekxp odpowiedział(a) na Goldeq temat w Audi A4 B5
    Jak wyczyścisz na równo to i tak trzeba pomalować felgi. Aluminium musi być zabezpieczone
  19. Jak dobrze pamiętam bez zdjęcia zderzaka się nie obędzie.Reszta to prosto.
  20. Ja kupiłem od A3 NOWA ORYGINALNA GAŁKA AUDI A3 S-LINE S3 CHROM HIT! (4315200737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wyglada tak:
  21. edekxp odpowiedział(a) na Goldeq temat w Audi A4 B5
    Mówisz o felgach aluminiowych?
  22. Stanowczo za duża temperatura powietrza.Może trzeba zajrzeć do IC. Ja u siebie dodatkowo wyciąłem kawałek nadkola i wstawiłem kratkę, dla lepszego przepływu powietrza. Sprawdź czy masz kierownicę powietrza z przodu
  23. No właśnie
  24. A słyszeliście aby butla z gazem sama wybuchła? Ona jest na duże wyższe ciśnienie niż pompowane. Co ciekawe sam kiedyś myślałem że jak zawór odbija to już jest pełno i nic wiecej nie wejdzie. Na zagranicznych niektórych stacjach tankowałem, to gość nie wyłączał pompy gazu po odbiciu zaworu. Trzymał ile się dało, aż pompa już nie dała rady pchać i nic się nie stało tym bardziej że byłem w cieplejszym kraju gdzie 30stopni to normalka w cieniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.