Treść opublikowana przez edekxp
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Moim zdaniem nie ma sensu. Inne siłowniki z centralnych zamków nie mają rzadnych blaszek i działają bardzo długo. Ciekawe może nawet ten silniczek jest taki sam z innego siłownika. U siebie też dawno zamontowałem tą blaszkę i działa do dziś. Jest tylko powolne wracanie silownika, trzeba po otwarciu poczekać 3sekundy do nastepnego otwierania Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
-
Pytanie do elektronikow; Jaki potencjometr do oswietlenia led??
Owszem aby policzyć dokładnie jaki opornik jest potrzebny to trzeba znać prąd diody opornik 400ohm do 1kohm przy 12v dioda świeci tak samo jasno - oczywiście zwykłe diody prawa i środkowa
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
Sprawdzałeś tą osłonę dokładnie, może się wykrzywiła, albo w śniegu cofałeś i zaczepiłeś. Niepotrzebnie sprężyny wymieniłeś , stare pewnie jeszcze są dobre W A3 osłona pod silnikiem składa się z trzech części pierwsza to duża osłona pod silnikiem drugie dwie to boki przykrecane - właściwie zakładane na spinki do podłużnicy - może ci się obsunęły, jak tak, to i duża osłona poszła do dołu Letnie 205/60 R15 mają większą średnicę o 5mm, czyli auto podniesie się teoretycznie o 2,5mm - zależy jakie mają bieżniki Moim zdaniem i tak będzie obcierać
-
1.8t Q duze spalanie
Czujnik podwójny na króćcu z bloku silnika przy grodzi wtyczka pionowa - nie ta wypięta Dostęp przerypany ale da się wymienić Sprawdź vagiem czy temp. wody do ECU i do licznika się w miarę pokrywają. Czujnik wygląda tak:
-
Pytanie do elektronikow; Jaki potencjometr do oswietlenia led??
Pytałem twórcy tematu o jego diodę. Diody steruje się prądowo, nie napięciowo. Wstaw powiedzmy 4,7 kohm powinno być ok, opornik 2k ohm też załatwi sprawe, ale potęcjometrem bedzie lepiej ustawić odpowiednią jasność Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk Skąd wziąłeś tą wartość nie znając wartości prądu? po co wartość prądu, chodzi o zmniejszenie napięcia a nie prądu. opornik łączysz szeregowo wiec prąd i tak jest taki sam Na pewno jest tam kilka diod. Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
Pytanie do elektronikow; Jaki potencjometr do oswietlenia led??
Wstaw powiedzmy 4,7 kohm powinno być ok, opornik 2k ohm też załatwi sprawe, ale potęcjometrem bedzie lepiej ustawić odpowiednią jasność Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
-
1.8t Q duze spalanie
Mój BFB też po wirusie - przepływka pokazuje 147g/s Spalanie po mieście 12l, trasa 10l - paliwo LPG Zrób logi może wtryski leją,a może zapętla , ale musialbyś na wysokich obrotach jeździć Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
Ja prałem odkurzaczem piorącym i nic się nie odkleiło, ale wiadomo odkurzacz zaraz wciąga wodę Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
skoro nie ma różowych to jest fioletowy -jasny:wink:
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
Jak nie ma grupa 4 rysunek 411-00 6 wiersz od góry A co ty czytasz od tyłu?
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
Jak wybierzesz nawet 1997 to zawieszenie jest to samo Wracając do obcierania, może tylko osłona pod silnikiem się poluzowała (opadła) sprawdzałeś?
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
Nie wiem spisałem z etki, sam zobacz Nie słyszałem aby sprężyny się zbiły, pękają i dlatego się wymienia Mam znajomego i ma Passata z 89roku i sprężyn nie wymieniał, prawie 500tys najechane:naughty:
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
Owszem jak poduszka zużyta to przeważnie stuka na dołach Górne mocowanie i poduszka to to samo, masz link u góry - zresztą to kupiłeś Zobacz sobie w Etce online IFI :: Free services Klikasz na CarProg2 potem wiadomo Masz tam nawet wymiary sprężyn, ale nie ma opisu Ambition Twoje sprężyny to 1J0411105AE 370x140x140
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
Zostaw te sprężyny, wymień łożyska amortyzatorów i bedzie dobrze. Co to za mechanik, zamawiać może się przyda:facepalm: Jeżeli nie wiadomo co trzeba wymienić to się najpierw demontuje a potem kupuje co trzeba Powiem tyle - nie ma to jak samemu sobie naprawić. Też miałem kiedyś zaprowadzić do mechanika na wymianę łożysk amortyzatorów itp. Nie dość że powiedział że jedno łożysko kosztuje 100zł, to trzeba było czekać kilka dni bo nie ma czasu. Łożyska kupiłem po 45zł febii i sam wymieniłem - obie strony około 2godziny na spokojnie + browar:grin: PODUSZKA AMORTYZATORA LEMFORDER AUDI TT LEON FABIA (2957288363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
to racja i brakuje tam kategorii jak tutaj; silnik, zawieszenie, elektryka itp Tutaj jest ok
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
203tyś silnik BFB lekko wyżyłowany 200KM Chodziło mi o silnik TFSI rafi_a4 U siebie mam prawie 240tys 180KM i daję radę
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
Jaki masz przebieg?, myślę że im nowsze silniki tym bardziej wyżyłowane i chyba 500tys to nie wytrzymają
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
W tym B8 co pisałem znajomy jechał z Holandii i średnia spalania wyszła 7,5l Ja jak jechałem w trasie to komputer pokazał średnie 8l, ale gazu spalił około 10l i tak moim wychodzi taniej 10l LPG do 7,5l PB
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Tłuczesz się 1500km, a jak dojedziesz patrzysz i stwierdzasz, że to jest dno... Miałem na myśli dno morskie, to taka metafora W Cro bywam co rok a to spoko - źle zrozumiałem dno często widać
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
Może ten 1,8T jakiś lipny był Jeździłem B8 2,0 TFSI po wirusie na 240KM i owszem z moim lepiej się zbiera ale ile więcej KM pod maską i jaki moment LPG już tu nie założy.
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
185 to jest szerokość opony, pewnie masz 70 wysokość porównaj sobie tu: Kalkulator - dobr rozmiaru opon skoro miałeś 205/60 r15, to zimowe 185/70 r15 i nic nie powinno obcierać ale porównuj do rozmiaru org. 195/65 r15 Na pewno auto podniesie się trochę np 1cm Zbieżności nie trzeba ustawiać jeżeli nie odkręcasz sworznia zwrotnicy, a przy wyciągnięciu amortyzatorów ze sprężynami nie trzeba go odkręcać
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
Nie w A4 tylko A3, Ambition jest w A3 Mam dwa auta. A4 ma całkiem inne zawieszenie. Opony u siebie w A3 mam 195/65 R15 kolumna miała pewnie luz około 1cm -góra dół i to stuka Więcej dowiesz się na forum A3 Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
Bo były oryginalne, i w bardzo dobrym stanie Uważam że oryginalne używane jest lepsze niż nowe zamienniki
-
Zamienniki reflektorów(xenon)
ksenony to jednak kupował bym oryginalne
-
Zamienniki reflektorów(xenon)
W B5 miałem zamienniki Depo i działały przez 5 lat później sprzedałem auto z nimi. Nic się z nimi nie działo Używki często są zmatowiałe - trzeba polerować oraz okopcone w środku - jak były na żarówki, ale wiadomo co oryginał to oryginał Te ładnie wygladają: REFLEKTOR LEWY PRAWY AUDI A4 B6 LAMPY REFLEKTORY (2930685361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.