Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia41.6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia41.6

  1. A oto i moja szara myszka. Najmłodsze dziecko w rodzinie. Prośba do moderatora czy mógł by wstawic tą fotke bespośrednio na strone bo miałem problemy Proszę Cię bardzo [cayenne]
  2. postaram się jeśli spot będzie w godzinach nie pracujących taki chudy wężyk mi spadł z zaworu dv założyłem nowy na vagu pokazało mi sie przekroczenie ciśnienia doładowania hmmm
  3. nie mam wskażnika doładowania ale wiem np rano turbo chodzi tzn gwiżdze później ciszej a po za tym wydaje mi się jakby coś słabo ciągnęła z bmką 2.0 miałem troche problemu
  4. Witam mam pytanie. mam S4 2.7 Bit i słysze jak turbina chodzi od 2tyś do 4,5 czy tak ma być czy powinna ciagnąć do końca??
  5. Panowie sytuacja opanowana okazało się że dymu narobila przepływka bo błąd szedł od silnika
  6. tzn jak miałem kłopoty z przepustnicą skasowałem błąd i się już więcej nie pokazał
  7. postaram się dokładniej podać ten błąd ale nie mogę go skasować ani na vagu ani na vasie
  8. 18165 coś takiego mi wyszło w abs cos tam za duże napięcie... a drugi to 16486 G70 czujnik masy powietrza co to takiego??
  9. Pomocy mam ogromny problem z moją niunią w czasie jazdy ok 50km/h coś mi szarpnęło i zapaliła się kontrolka ABS i ESP na Vagu pokazuje jakieś głupoty co to może być w archiwum niestety nie ma nic na ten temat co to może być?? Druga sprawa gdzie można odczytać numer czujnika ciśnienia doładowania w S4 2.7 BiT [kolego popraw temat bo powędruje do kosza] - schiller
  10. Witam mam dobre chęci i chciał bym sie dowiedzieć czy możliwe jest praktycznie otwieranie i zamykanie bagażnika na pilota myślałem na temat jakiegoś siłownika a przyszło mi to do głowy jak popatrzyłem na kluczyk scyzoryk jest to możliwe?? czy lepiej
  11. faktyczne bo mam ją od znajomego który w rajchu mieszka a co dziwniejsze to powiedział mi to człek z frmy wajdemajera
  12. Najpierw to może bezpiecznik sprawdz od domykania
  13. Bo mi ktoś powiedział że skoro tak się dzieje to silnik padlina a mam dopiero 208tys
  14. Wiecie co w baku jest takie ustrojstwo jak pływak jest sterowany elektronicznie i czasami potrafi pokazywać różne bzdury ja miałem podobną sprawę wystarczyło wyciągnąć całą pompę paliwową rozebrać ją dostać się do takiej płytki na której pływak zaznacza ilość paliwa trochę ją papierkiem przelecieć i gotowe.
  15. Tak tylko jest mały problem ja nie mam gazu po drugie przepustnice czyściłem 3 miesiące temu bo mi falowały obroty
  16. Moja spala mi w granicach 9-10 98 verva przy spokojnej jeździe 80-100
  17. Witam mam pytanie co może być przyczyną samozapłonu w mojej niuni podczas tych upałów 3 razy zdarzyło mi się że wyciągnęłem kluczyk a ona dalej chodzi tylko tak jak by na dziwnych obrotach mało co silnik z poduszek nie urwało
  18. To dziwne że klimatronik nie wykazuje błędu bo raczej powinna to być klapa regulująca nawiew
  19. nie generalnie tylko to bo tylko to jest odpowiedzialne za rozprowadzenie powietrza po aucie wentylator może już być z deka nadpalony i robić obciążenie na instalacji i dla tego korki ci walą
  20. ja woll wyciągnij go tak jak ci mówiłem w schowku masz 3 śruby mocujące potem wentylator ale UWAŻAJ na łopatki wentylatora przy wyciąganiu może być ciasno przez szynę trzymającą poduszkę ale powinno ci się udać o i możesz zdjąć tą szynę 2 śrubki
  21. Ja korzystam z navigo 2 fajny programik i bardzo czytelny i niedrogi polecam
  22. Szczotki może ci się skończyly w wentylatorze taki i ja miałem odgłos jak mi się kończyły rozkręć schowek i odkręć wentylator następnie włącz nawiew jak nie działa popukaj w wentylator jak zacznie trochę chodzić sprawce już masz osobiście nie wymieniałem szczotek ale wsadziłem wenta od vw polo tańszy a prawie identyczny
  23. http://moto.allegro.pl/item203722609_alarm_pilot_pod_scyzoryk_vw_audi_a20.html luknijcie na to może się przyda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.