Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki to na spocie skoczysz nam do Carrefoura po piwo :good: słyszałem ,że teraz Twoja kolej :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Że co że pipa jesteś :?: :laghing2: :laghing2: :laghing2: ja skacze cały rok na okrągło więc kto tu jest pipa :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszyscy oglądają skoki :gwizdanie: Ale to nie sezon na prawdziwe skoki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: twardziele skaczą cały rok, tylko miękkie pipy boją się zimy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszyscy oglądają skoki :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
brak Glutosława zaczyna martwić a on się pewnie dobrze wczoraj bawił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i co w poniedziałek na softa :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Granatowy Polifcik
no no ładna sztuka plany modów też całkiem całkiem felgę załóż co najmniej 17" i oczywiście zapraszamy na spoty do Gliwic w wolnym czasie SPOTY ŚLĄSKIE - Piątki - 18.00 - FORUM GLIWICE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
załatwi promocje dla klubu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadnij kiedyś na spota ......... poznasz go od razu ........ bedzie w koszulce klubowej :gwizdanie: no tak innej nie ma , tylko dwie klubowe których używa na przemian :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Glutosław weźmie zapewne kanapki i krauzy no a jak Mamusia mu zrobi Z resztą oddał już głos :gwizdanie: no fakt głos oddał ,ale dalej się ukrywa :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Glutosław weźmie zapewne kanapki i krauzy no a jak Mamusia mu zrobi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moderatorze globalny ........... Zawiesiłeś moderatora glutosława :polew: moderatorze globalny ........... Zawiesiłeś moderatora glutosława :gwizdanie: dostał uciszenie na 12 miesięcy :gwizdanie: dobrze że nie 9 miesięcy , bo wtedy mogło by się okazać że Glutosław jest zaciążony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no proszę jest i naczelny spamowicz wszech klubowy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic trza iść spać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Władca pierścieni :decayed: :decayed: :polew: :polew:- [B5 AVV] Gaz a termostat
pewnie termostat zrąbany czyli jest ciągle otwarty . przy sprawnym termostacie i temp. przejscia z benzyny na gaz 40st C silnik powinien przejść na LPG po przejechaniu max 1500m-2000m i to przy mrozie -10 i większym .- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sky spadaaaajjjj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 23:44_________________________________________________słowo glutosław doprowadza mnie do łez ale to takie poważne.... a co do mgły to GLUTOSŁAW miał najbliżej do chatki :laghing2: :laghing2 :a jescze go nima pewnie zabrał z przystanku jakiegoś autostopowicza i pojechali .... :gwizdanie: :polew:- [B5 AFN] Co sądzicie o tych oponach
Jeżeli upierasz się przy 15 " oponach to od biedy możesz trochę pogonić na tych Toyo ... tylko będziesz miał małe przekłamanie :gwizdanie: Więc lepiej jak na sezon letni wrzucisz jakieś alu jako podstawowy zestawik polecam ORI 16" z oponą 205/55/16 będzie jak chcesz aby było ładniej wybierz coś z rozmiaru 225/45.17 wtedy będzie już a te felgi które masz teraz wrzucisz na pakiet zima- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o ktorej bo o 14.00 smigam znowu po moja do tych piekar chłopcze określ sie czy jedziesz do tych czy do piekar- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ktoś musi robic żeby ktoś sie mógł bawic :polew: i dlatego zlot był udany a miales nie mowic mu ze go nie lubimy - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE