Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. kurde jak bym chciał auto to Topor jestem u Ciebie po nie [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 17:09_________________________________________________a dlaczego masz wystawione auto jako uszkodzone?
  2. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zejdź na ziemię, za tyle to w Niemcowni można B5 kupić a nie B6 z takim przebiegiem i wypasem :gwizdanie: ja więcej za moją b5 bym cenił :gwizdanie:
  3. ostatnio myślałem nad zmianą lampionów tylnych tylko na jakie ? i czy lepiej tego nie ruszać i zostawić tak jak jest
  4. ja bym sprawdził i dał w górę
  5. moze jest inna ale jak bedzie miał deske to chyba razem z poduszka , co ??? moze miec bez poduchy :gwizdanie:
  6. a nie masz turbiny z AWXa ? 153 /360sam program by nie zrobił
  7. no masz navi i webasto
  8. na bogato dwoma furami szkoda ze b6 taki golas w środku :gwizdanie:
  9. moze ja też pomaluje znaczek ee nie szkoda znaczka, znaczek w satynie jest ok ja juz mam w srebrze spowrotem to zostawie tak jak mam
  10. moze ja też pomaluje znaczek
  11. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile ćwiaryw ASO ?
  12. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w b5 nie było niestety bo bym miał to w planach chyba ze Nosba roboty
  13. dobrze szukaj a znajdziesz na allegro albo tu u nas na forum są ciekawe ofery ostatno fajne recaro było
  14. nie zakładaj starej dechy sam kiedyś w poprzednim aucie zmienialem deche i szukałem tylko od polifta, jak chcesz to mam taką dechę do obszycia bo jest trochę nadpalona i będzie wyglądał za tanią kasę , bo wiem jakie te deski są drogie :gwizdanie:
  15. mi się też wydaje ze przegub, nie dam ręki sobie odciąc ale zaczołbym od tego
  16. No dobrze pomyliłem ze swoim nickiem Ja do końca listopada będe miał zrobiony termin jest wiec niebawem sie pochwale wynikiem lepszym bądź gorszym :gwizdanie: jak ci błędu nie wywali jakiegos znowu mniejmy nadzieje ze nie wywali ciekawi mnie Twój wynik Kowi a ja jeźdźę serią ;( narazie
  17. fajne sa ale ostatnio zachorowałem na te, tylko nie wiem gdzie takie dostane i zapomniałem nawet jak sie nazywają
  18. kolego też tam byłem cały Józek
  19. oszzzzzz kurde ale to jest jakiś inny carbon niż ja mam? tak na foto troche inaczej
  20. to jeszcze popielniczka? ;( nie masz gdzieś foto jak to wygląda w całości ?
  21. no bo obkleił sobie starą folią, a teraz kupił orginalną carbonową , ta stara z folią jest w dziale SPRZEDAM dokładnie jak slepy mówi to co teraz została tylko ramka na pryciski w carbonie , co nie? dokładnie ale tego jeszcze nigdzie nie widziałem
  22. no bo obkleił sobie starą folią, a teraz kupił orginalną carbonową , ta stara z folią jest w dziale SPRZEDAM dokładnie jak slepy mówi
  23. i w bieli miazga
  24. ja też bezrobotny rezanie wciąga na maxa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.