Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. witam Panowie. kupiłem N97 mini ale niestety jest tam angielskie menu, czy jest możliwość ze wgram sobie sam polskie? jak tak to pomóżcie jak to zrobić? najlepiej od podstaw
  2. oooo tak [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 19:08_________________________________________________dobry to byłby zestaw? : najpierw myje tym: http://allegro.pl/meguiars-ultimate-wash-wax-szampon-z-wosk-i1219803083.html nastepnie daje czadu dla lepszego efektu to: http://allegro.pl/meguiars-hi-tech-yellow-wax-paste-super-wosk-i1243016733.html dał by rade ten zestaw? czy coś jeszcze do tego? [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:24_________________________________________________to było by jeszcze dobre: http://allegro.pl/meguiars-swirlx-usun-zarysowania-temachem-i1245342825.html
  3. jozek726 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    daj jakiś opis, fotki wnętrza, jakie plany? co zrobione w niej itd bo na razie kibel z tym jest a o autku to ładny silnik i Q
  4. jak kiedys bede miał kase to właśnie takie auto sobie kupie :kox:
  5. wole tskie orginały nie obszywane wtedy jest od a3 jest pikowana , ja moją bede obszywał od a3 chyba dawid ma tak mocno mi sięzdaje
  6. podjadę jak zdarzę juto na wulkanizacje i mi powiedzą
  7. ale dochodze do wniosku ze raczej to cos w zawieszeniku jest nie tak mozliwe ze to końcówka drążka? zawieszenie takie same to jest jak u nas w b5
  8. wole tskie orginały nie obszywane wtedy jest
  9. dobra cena bo autko piękne ja bym je "troche" pomodził
  10. fana jest szał a moge wiedzieć ile kosztowała? [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 21:14_________________________________________________nie masz - RNS-D :gwizdanie:
  11. dostałes ode mnie PW z linkiem do AWXa ?[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:22_________________________________________________ z turbiną AWX 150KM to bedzie dziadkowy soft dostałem [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________ dostałes ode mnie PW z linkiem do AWXa ?[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:22_________________________________________________ z turbiną AWX 150KM to bedzie dziadkowy soft do 150km to szkoda wogole awx zakładac te 5km to pewnie nieodczuwalne jest :gwizdanie:
  12. no właśnie więc wole z glebą poczekać [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:29_________________________________________________ja by tu pasowała pikowana kiera z b6??
  13. w prawo najbardziej w lewo lekko to jest a prosto jest idealnie
  14. a moskalowi po co do 2,7 BiT
  15. nieee , no stary po prostu miałeś zaćme na mózgu pisząc ,ze odebrałeś paczke która po tygodniu wróciła do nadawcy :polew: :polew: :polew: :polew:
  16. myślę ze najprawdopodobniej będzie to. Bo nie rzuca kierownicą ani nic ale skoro jedzie jak na wybojach to w zawieszeniu co??
  17. bo u mojego taty w aucie przy skręconych kołach samochód na równej nawierzchni jedzie jak po wybojach... myślałem ze to jakaś felga jest krzywa?
  18. Navi sprzedane ? Aju a pamiętasz o mnie?
  19. mam małe pytanko jak rozpoznać ze felgi na samochodzie sa krzywe? chodzi mi o to czy można sprawdzić to jakoś nie ściągając felg z auta? szarpie,rzuca, krzywo jedzie czy jak to z tym jest ? :mysli:
  20. właśnie takiej nie kupuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.