Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AJM] Chip w AJM
masz seryjną turbinę ? z tego co pisze chyba tak pewnie tak stanley weź turbo od Crisa a ja na raty kupie od Ciebie awx
-
[B5 AJM] Chip w AJM
Cris ma
-
[B5 AJM] Chip w AJM
sprzedać i kupić to co pisałeś na PW co to takiego? Łukasz, jechałeś już jakimś AJMem lub AFnempo programie ? (jeżeli to pytanie nie na miejscu to proszę się nie śmiać jechałem a co? i nie kusi Cię jak najszybciej zrobić program ? no własnie kusi mnie ale wolalbym odrazu z turbo awx niż sam program bo potem korekty itd wiec za jedną robotą a nie mam tyle kasy na wszystko i w dodatku mam małe problemy finansowe ;(
-
[B5 AJM] Chip w AJM
sprzedać i kupić to co pisałeś na PW co to takiego? Łukasz, jechałeś już jakimś AJMem lub AFnempo programie ? (jeżeli to pytanie nie na miejscu to proszę się nie śmiać jechałem a co?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
sprzedać i kupić to co pisałeś na PW
-
[B5 AJM] Chip w AJM
może nie ma az takiej zdrowej seri
-
[B5 AJM] Chip w AJM
Dawid a jak u Ciebie AWX + program? bo robie z każdym wywiad nie mogłeś dać swojego też na 170km ? i dobry moment
-
[B5 AJM] Chip w AJM
Piotrek a Ty na ile masz zrobione? a ja mam serie ;( ale narazie
-
[B5 AJM] Chip w AJM
w dolnych granicach obrotów ( z tego co pamietam to 1800-2000obr/min) jak naciskałem pedał gazu, to auto zbierało się dopiero po chwili i powiedzmy od tych 2000obr/min - tak w dużym skrócie. Za to teraz jazda cieszy a jak wrzuce 15" na zime to w ogóle jest ogień ale czy Ci to przeszkadza? nie jest to tak uporczywe, z resztą - nie jestem jakimś dzikusem na drodze, chyba lata robią swoje nie gadaj nie jestes taki stary kurde mi sam program by nie starczył
-
[B5 AJM] Chip w AJM
w dolnych granicach obrotów ( z tego co pamietam to 1800-2000obr/min) jak naciskałem pedał gazu, to auto zbierało się dopiero po chwili i powiedzmy od tych 2000obr/min - tak w dużym skrócie. Za to teraz jazda cieszy a jak wrzuce 15" na zime to w ogóle jest ogień ale czy Ci to przeszkadza?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
laga?? tzn ?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
no to nieżle kto ma lepiej [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 23:07_________________________________________________stanley a jak w upałach sie sprawowało auto z turbinka i programem?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
ja mam suszarke z awx i program na 170KM i 368nm, zrobiłem już na tym setupie 50kkm i wszystko w jak najlepszym porządku i jak wrażenia z jazdy? cieszy mnie to, że nieraz jakiś kozak w bmw zrobił większe oczy Choć kusi mnie zestaw, który ma Cristoforo no niezły ma ale to już więcej zabawy i więcej kasy ciekawe czy z mojego dało by 170km i 368nm mi by starczyła suszarka i program no wiadomo ze apetyt rośnie w miare jedzenia :kox: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________ :gwizdanie: logi wychodzą bdb fizycznie wygląda ok ile za nie dałeś ?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
ja mam suszarke z awx i program na 170KM i 368nm, zrobiłem już na tym setupie 50kkm i wszystko w jak najlepszym porządku i jak wrażenia z jazdy?
-
[ALL B7] Jaki polecacie wahacze
ja musiałbym kupić 2x górne do mojego, polecacie jakiegoś sprzedawce?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
a ja myslałem nad zmiana turbiny a AWX i potem program i tak na 165km bym chciał ale nie wiem ile nm by było i tak bym mógł sobie na tym spokojnie śmigać? nic nie było by nie tak?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie poleccie jakiś serwis gwintu ?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a mówił ze ma 15 cali na zime
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor dawaj tą nową fele
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
filmik jest jak mi się uda to wpdne teraz na spota
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
no nie dałbym tyle
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
z beny do diezla by pasiło?
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
ładne mody oby tak dalej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany jest w bydzi jakis warsztat zajmujący się gwintem? tzn regeneracja itd ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
pokaż foto z fisem