Treść opublikowana przez hidden22
-
Jak wlaczyc zintegrowana grafike MSI
hmmm plyta to z77a-gd55 a procek to i5 3570
-
Jak wlaczyc zintegrowana grafike MSI
hmm... zrobilem to i nadal obraz nie chce zalaczyc sie ;/ ---------- Post dopisany 30-04-2013 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 22:22 ---------- panowie szybkie pytanie na jednej fakturze mam 8 pozycji z czesciami komputerowymi, lecz sprzedaje karte graficzna i musze kolesiowi dac fakture bo jest ona potrzebna do gwarancji. moge wyslac mu kopie tej calej kartki? i czy moga te wszystkie podzespoly byc na kartce czy jakos je wykreslic z kartki i zostawic tylko pozycje od grafiki
-
Jak wlaczyc zintegrowana grafike MSI
Witam. Panowie mam maly problem, mialem w kompie grafike po wyjeciu jej i podlaczeniu wtyczki obrazu do plyty MSI z77a-gd55 bo posiada ona zintegrowana grafike nie ma obrazu na monitorze... moze ktos wie jak wlaczyc zeby byl obraz z grafiki plyty. Komp sie wlacza ale na monitorze pisze brak sygnalu
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Witam posiadam felgi 17 z oponami 225.45 czy na tyl dystans 15mm bedzie ok czy moge troche wiekszy jesczze? et 45. i czy jest sens wrzucac dystans przy sprezynach 1BA poprawi to troche wygalda?
-
Tunel 1 din czy 2 din roznica
tak bedzie dziura po lewej i prawej stronie na dole tam gdzie teraz masz skrytke pod klimatronikiem
-
Tunel 1 din czy 2 din roznica
popros o lepsze fotki bo nie widac z boku i podeslij foto to ci powiem ---------- Post dopisany at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:51 ---------- hmmm raczej to bedzie 2 din tunel bo nie ma uchwytow na popielniczke wiec jesli potrzebujesz 2 din to bierz go pozdr:kox:
-
Tunel 1 din czy 2 din roznica
siema to jets tunel 2din http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/31/33/50/27/3133502751 wiecej masz wyciete nad popielniczka a to jest tunel 1 din http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/31/36/35/08/3136350853 mysle ze zauwazysz roznice przy 2 din jest wyzszy ten prog gdzie znajduje sie na przeciwko rami biegow
-
wycierające sie elementy wewnątrz samochodu
tak tunel i inne wszystkie plastiki co masz w swojej b6 pasuja z b7 jedynie jesli bys chcial wlacznik siwatel z b7 to musisz przelozyc jeden pin w kostce a o jakie elementy Ci dokladnie chodzi?
-
wycierające sie elementy wewnątrz samochodu
Siema. zalezy jakie elementy najlepiej wymienic z b7 lub kupic nowe . miseczki te gdzie sa wlaczniki do szyb, wlacznik swiatel, kubek i wizytownik itd ja powymienialem z b7 i jest git
-
Zapaszki do auta
i spoko tez zakupilem strippera. Panowie jak dodac te emotki ? bo u mnie nie widze nigdzie ich ....
-
Drzwi prawe tylne, nie można otworzyć.
hmmm... u mnie wlasnie dziwny ten problem jest wyglada to tak czasami jak otowrze auto z pilota to nie chce klapa i tylne drzwi pasazera strona lewa sie otworzy po zamknieciu spowrotem i otworzeniu wszystko jest ok juz, albo pilot wogole nie dziala po wlozeniu przekreceniu zaplony i wyjeciu kluczyka znowu chodzi i moge zamknac czy otowrzy auto ten problem pojawaia sie raz na jakis czas... ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386) 80-10 - Single-Wire Operation - Intermittent 01336 - Data Bus for Comfort System 80-10 - Single-Wire Operation - Intermittent 01333 - Door Control Module: Rear Left (J388) 80-10 - Single-Wire Operation - Intermittent takie bledy w modelu komfortu sa ---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- mi sie zdaje ze jak drzwi nie sa zasilane to nie da sie ich otworzyc kiedys mialem przypadek ze wyciagnelem kostke zasilajaca co wychodzi z drzwi i wchdozi w karoserie i juz nie moglem otworzyc drzwi...jeszcze byly to drzwi przednie pasazera musialem sciaganc nadokolei ledwie ledwie co wlozylem wtyczke w slupek... masarka
-
Drzwi prawe tylne, nie można otworzyć.
hmmm jutro sprawdze bo nawet nie sprawdzalem od srodka.
-
Drzwi prawe tylne, nie można otworzyć.
mam taki sam problem nie raz przy otwieraniu drzwi tylne sa zalokowane...lub czasami bagaznik...
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
u mnie taka sama sytuacja nie moge pozwolic sobie na eibachy bo nie wjade do garazu garaz mam pod domem...
-
Zapaszki do auta
Witam na allegro nie ma juz malych buteleczek Strippera moze chce ktos kupic butelkie 473 ml na pol?
-
Syrena alarmu fabrycznego nie działa
Witam mam pytanko gdzie dokaldnie znajduje sie syrena od alarmu fabrycznego?
-
Zmiana radyjka na chorus
http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/
-
Zmiana radyjka na chorus
aha najlepiej dociac sobie poszukaj w dziale zrob to sam wszystko masz opisane tam ladnie tez przechodzilem u siebie z 1din na 2din troszkie trzeba dociac najpierw kup kosz, te kable co wyslalem radyjko i dzialaj roboty na 3-4 h max hmmm... ten chorus chyba nie odtwarza mp3 nie lepiej dolozyc ok 50zl i kupic concert 2din ktory odtwarza mp3 juz AUDI CONCERT III A4 MP3 !! KURIER !! HIT !! (3139591244) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja klimatronik kupilem pod 2din i przelozylem tylko przody sobie nie chcialem docinac swojego bo mialem troche juz wytarty ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- raczej ciezko bedzie ci poszukac tunel szarawy pod 2din mam taki sam kolor najlepiej dociac sobie chwila roboty.
-
Zmiana radyjka na chorus
aha no to musisz najpierw wymienic kosz na 2din, kupic klimatronik lub dociac swoj, przyciac tunel troszkie lub wymienic na tunel 2din :)wszystko powinno byc w dziale zrob to sam. Co do podlaczenia radyjka potrzebujesz takiej przejsciowki Przejściówka ISO1 na ISO2 ISO2 Audi RNS-E Quadlock (3166713935) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lecz w tej wiazce musisz dolozyc jeden kabelek i przelozyc 2 piny tzn zamienic miejscami dokladnie jakie to sa teraz nie pamietam na pewno ktos dopowie jakie to sa oraz przejsciowke do anteny taka jak w tej aukcji Adapter antenowy AUDI RNS-E Faktura VAT (3160393724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jaki masz kolor tunelu? ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- KOSZ RAMKA KIESZEN POD NAWIGACJE 2DIN AUDI B7 A4 (3161884805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taki kosz
-
Zmiana radyjka na chorus
siemka teraz masz concert na 1din?
-
Przelacznik szyb
tak musisz sciaganc boczek
-
Przelacznik szyb
Witam. od dluzszego czasu nie chodzi mi opuszczanie szyb czasami do gory zalapie i zadziala zeby podniesc szybe chcialbym wymienic klaiwsz i poszukalem na allegro aukcje z zamiennikem oplaca sie wogole kupowac takie czy lepiej ori? i jesczze jednio posiadam audi z marca 2003 obojetnie jaki kupie wlacznik czy musi byc z jakas koncowka do tego rocznika? pozdrawiam NOWY KLAWISZ SZYB AUDI A4 B6 B7 MALYSZ 01-06 GUZIK (3108701003) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
RNS-E problem !
Witam. sprawa wygalada tak dzisiaj po wejsciu do samochodu i odpaleniu RNS-e nie bylo nic slychac muzyki z radia lecz radio normalnie dziala i pokazuje stacje itd, ikonka ktora pokazuje wyciszenie radia ciagle sie pali a na Fisie pokazuje sie napis phone...phone a za chwile szybko mignie i pokaze jakas stacje radiowa i znowu napis phone pierwszy raz taka sytuacja dodam ze nie posiadam zadnego blotka czy tunerow tv. i po wyalczeniu Rns-e na fisie ciagle pokazuje napisz phone... moze mial ktos podobana sytuacje ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- Problem rozwiązany dzięki Dominikowi ( domin79 ) ! dzięki wielkie jeszcze raz !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WItam ! panowie zna ktos dobry serwis w bydzi gdzie ustawiaja i sprawdzaja zbieznosc i moze polecic ? jesli zna ktos bym prosil o namiar na pw !
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Witam mam na sprzedaz KArte graficzna Asus GTX 660 ti wiecej info w dziale sprzedam pozdrawiam