Treść opublikowana przez hidden22
-
Jakie tarcze i klocki do Audi A4 B7 2.0 TDI BLB?
Witam. nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj ma ktos z was klocki bosha?? ja 4 miesiace temu wymienilem na bosha i widze ze co chwile mam felgi brudne od pylku czarnego... czy to wina klockow?? jakiejes slabej jakosci sa?? czy kazde klocki tak brudza??
-
[B7 BRD] Czy wymieniać parownik|osuszacz przy serwisie klimy? WROCŁAW
jaka cena takiego parownika do audi b6? bo zauwazylem u mnie ze tez czasami szyby zaparuja i jest lekki srodzik ;d
-
[ALL B6] Lampy tylne Audi A4 diody
widzialem ostatnio na miescie u mnie rpzejezdzajaca audi z takimi lapmai ;p nie za bardzo mi sie podoba... wiec nie ma co inwestowac ;>
-
[ALL B7] Ma ktoś może takie felgi ?
takie fele to musza byc min 18 to juz jest efekt ale na 17 lipa
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
ile taka wycinka DPF-u kosztuje?? :gwizdanie:
-
[ALL] Środek do czyszczenia kokpitu
ja tam używam plaka ;d popsikam trochę przetrze szmatka i jest git i kokpit wygalda jak nowy
-
[ALL B6] Wymiana przedniego panelu uchwytu kubka?
dzięki dzięki już rozpracowalem
-
[ALL B6] Wymiana przedniego panelu uchwytu kubka?
Witam. Mam pytanie, czy idzie wymienić przedni panel uchwytu kubka?? bo chce przełożyć swój panel przedni do innego uchwytu kubka. Jeśli idzie to gdzie trzeba podwarzyc itd pozdro [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 13:10_________________________________________________zdjalem przedni panel w uchwytu kubka i teraz nie wiem jak soprezynka taka mala przychodzila tam zeby ten przedni panel odskakiwal... mzoe ktos wie jak powinna byc ona
-
[ALL B6] Lampy tylne Audi A4 diody
auto jest koloru srebrnego no moze fajnie wygalając ale kupie będzie wygadało źle i co wtedy zrobię z tymi lampami ;d najlepiej jakaś foteczkie luknąć jak to wygląda na srebrnym kolorze
-
[ALL B6] Lampy tylne Audi A4 diody
Witam. Co myślicie o założeniu tych lamp? nie będzie przypalowo wyglądać? http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b6-00-04-red-white-led-depo-i1787487126.html
-
V-tech kujawy Bydgoszcz, zna ktoś?
Witam. Poszukałem na necie firmę chipująca autka w Bydgoszczy. Ktos robił chipa u nich?? dobrzy są?? czekam na odp jakieś pzodro
-
[B6 AWX] Szukam osoby , ktora zalozy RNS-E...
Dzieki Marcin pozdrawiam
-
[B6 AWX] Szukam osoby , ktora zalozy RNS-E...
Witam Marcin9680 ile wyniesie Ciebie cala przerobka,robocizna,czesci potrzebne i RNS-E??
-
[ALL B6] Chip a podzespoły
a znacie w kuj-pom dobra firmę czipująca? :gwizdanie:
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
to nie jest żaden wirus...porostu wrzuciłem je na serwer bo zdjęcia są w bardzo dobrej jakości a jak wrzucę same obrazki tutaj to będą mniejsze...
-
[ALL B6] Chip a podzespoły
Witam. Mam pytanko do was, czy po czipie np sprzęgło,wtryski turbina szybciej się zużywają i inne jakieś podzespoły silnika?? czy podczas wymiany np filtra paliwa, klocków i innych części które często się zużywają trzeba wymienić na jakieś lepsze czy mogą być takie same jak do tego czasu wkładałem? czyli pod wersje 130Km !
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
Witam panowie mam do kupienia Fele chciałem wam pokazać co myślicie o nich?? czekam na wasze odp ;p http://www.speedyshare.com/files/30031212/Nowy_folder.rar
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
wyslij foteczki tych fel i napsiz po ile masz najbardziej interesuje mnie taka fela http://moto.allegro.pl/audi-a6-a4-5x112-7-5j17-et-45-oryginal-i1713027369.html
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
jak by ktoś miał takie fele i z pewnego źródła ze nie byly spawane itd to piszcie na pw
-
[ALL B6] Pranie tapicerki
koledzy a np jak deszcz napada wam do tapicerkę czy woda się poleje to zostaje wam plama na siedzeniu?? chodzi o czysta wodę a nie jakiś sok
-
[ALL B6] Pranie tapicerki
mojemu dziadki ktoś polecił tego kolesia do prania dywanów ;d ładnie mu wyprał to wziąłem go tez 100zl przeszło 4h prał z czystej wody zrobiła się czarna jak smoła woda a fotele nabrały teraz swój kolor jestem zadowolony koleś dojeżdża na miejsce swoja fura i bierze 100zl za cala usługę Pozdrawiam
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
no ja miałem okazje ostatnio kupić za 1300zl ale do malowania, za malowanie jednej feli 70 zl koleś wola. wiec 1300zl plus malowanie 1580zl plus sprawdzenie czy sa ok następne 50zl wiec wole dołożyć te 400zl nie cale i kupić nóweczki sobie na allegro jest trochę tych felg ale czy nie było spawane już czy coś...
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
no mi tez sie najlepiej podobaja z 17 jeszeli 18 to juz bym sobie jakas szpryche bym wzial ale na 17 ta jest idealna nie wiem jakos nie jestem przekonany do uzywek wole kupic nowe, wiem co mam a kola to podstawa
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
przemyslalem i zaloze 17 nie ma co szalec z wiekszymi 17 ladnie juz wygalda i jesczze nie ma takiej tragedii do konca nie wiecie moze gdzie w Bydgoszczy czy okolicach mozna kupic nowe ori felgi?? a interesuja mnie ori audi takie - http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-a8-5x112-7-5j17-et-45-oryginal-i1749760961.html
-
[ALL B6] Jak wyjąć fotel pasażera i kierowcy?
dzieki kolego opanowalem juz sytuacje Pozdro