Treść opublikowana przez bartek1351
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
przymierzam sie do zakupu s3 jednak ma ono instalacje gazowa powiedzcie mi jak po 20 - 30 tys zachowuja sie wasze auta ? jak turbiny ?
-
Polecane instalacje LPG/CNG
dla osob z Radomia polecam EKO - CAR, ul. Kozienicka 211 z tego co pamietam. Dobrze montuja a potem serwis u nich to zaden problem i ceny dobre
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
Jeśli ktoś byłby chętny na koła z mojego Audi to wystawione są na Allegro http://allegro.pl/item1061780935_18_bbs_lm_8_i_9_cali_215_35_18_i_225_35_18.html Zapraszam
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
Spoty radomskie pokrywaja sie ze spotami VAGRADOM.PL niestety nie można byc w dwoch miejscach
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
co za zawieszenie ta-technix dalem za nowke 1200zl. przebieg max 500km Jakis tydzien temu wlozone do auta jednak wracam do zawiasu s-line i mniejszych kol nie da się jeździć czy jakiś inny powód Powodem jest powiekszajaca sie rodzina Autem zacznie rowniez jezdzic moja zona a z jej zdolnosciami wiem ze pierwszego dnia by cos urwala Niestety [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 13:28_________________________________________________Zdjecia z dzisiejszego otwarcia sezonu VAG-KIELCE 2010....
-
[ALL] Drgania kierownicy
krzywa felga, skoszona opona, krzywe tarcze itp..
-
Nokia 6303 Classic - ma ktoś ?
zmienili jedynie aparat i panel, mam komis z telefonami i powiem szczerze ze 6303jest krocej na rynku i juz widze ze jest bardziej awaryjna od 6300...
-
[B6 ASN] Numer sprężarki klimy
tak jak w temacie bede wdzieczny za numer kompatybilnej sprezarki klimy
-
[B5 ARG] Zapalajaca sie kontrolka oleju....
ja bym sprawdzil czujnik czy nie jest zasyfiony, ewentualnie przjerzal dokladnie wtyczke i przewody do niej dochodzace..
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
napisz cos wiecej jak to wymienic jakie koszta i ogolnie co gdzie i jak
-
[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
a czy modul z samym doswietlaniem ?? bo komfortowe kierunkowskazy mam w serii
-
[ALL B6] Czy te felgi podejda po obnizeniu auta?
moja b6 fabrycznie wyszla na 235/45/17 !! straszne balony wiec spokojnie sie zmieszcza te co podales
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
nie wiem czy w dobrym miejscu ale niech ktos mi napisze jak z awaryjnoscia tego unidena? zadowoleni jestescie ?
-
Regeneracja rączek drzwi
Wuju, jak z trwaloscia ? Nie zeszlo do tej pory ?
-
[B5 ADR] Pęknięta siatka, plecionka (rura kolektorowa)
hmm czy objawem peknietej plecionki moze byc zapach spalin na postoju ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
ja natomiast polecam TRW lub drozsze ATE, mikody odradzam dwoch znajomych juz wyrzucilo je z uwagi na pekniecia ktore sie juz po 5tys pokazaly, zauwazylismy to przy wymianie kol na letnie :/
-
[B5 AHU] Nie wchodzi 5 bieg
regulacja linek, w najgorszym wypadku synchronizator 5 biegu ale nie slyszalem zeby jeszcze komus sie sypnal synchronizator tak wysokiego biegu
-
FIS wyświetla info o otwartym bagażniku A4 B6
sprawdz czy zarowka podswietlania bagaznika nie robi zwarcia
-
[B5 ADP] Dławi się po przełączeniu na gaz
podjechalbym do gazownika, obstawiam na zbyt duze/male cisnienie na reduktorze
-
Ile pali Wam gazu?
moj 3.0v6 w quattro po miescie pali max 17 trasa do 13. Tak srednie po miescie 15 litrow turbo nitro lpg
-
[ALL B5] Przerywa na gazie
3/4 usterek zwiazane sa z ukladem zaplonowym - swiece,cewki itp ja bym tam szukal usterki. Nie zaszkodzi zajrzec do swiec w jakim sa stanie czy okopcone czy nie.
-
[B6 ASN] Po nocy dymi mocno z wydechów
hej moj ASN tez puszczal dymka i tez na gazie, okazalo sie ze na 3 cylindrze nie domagala cewka.. Wymienilem cewke na nowke i wszystkie swieczki i ciesze sie z dzwieku v6 Juz pol roku bezawaryjnej jazdy za mna Bo taka awaria to nie awaria
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
fajnie jest ale te lampy z tylu mi nie podchodza
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
co za zawieszenie ta-technix dalem za nowke 1200zl. przebieg max 500km Jakis tydzien temu wlozone do auta jednak wracam do zawiasu s-line i mniejszych kol
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
UWAGA !! Sprzedam: - Felgi wraz z oponami - 3700zl - Zawieszenie gwintowane - 800zl - Listwy dolne s-line - 700zł wiecej info na GG 4326178 - nie wiem czemu ale nie moge zamiescic ogloszenia w dziale giełda !!