Treść opublikowana przez johnnythebest
-
Warto zamienić tarcze z 280 na 288 w zwykłym AFN'ie?
Powiem tak...yyy tarcze mam wentylowane i nie wiem czemu ubzdurało mi się że mam 280mm, gdzieś coś przeczytałem i bawoła widzę że walnąłem, bo z tego co piszecie widzę że mam 288mm Dzięki za wrzucenie mnie na dobry tor devastation też tak chciałbym ale wtedy zimówek z tego co się naczytałem juz nie założe Mam R15 a z tego co się orientuje min to chyba R16, a zmieniać na razie opon nie chce bo nówki mam
-
Warto zamienić tarcze z 280 na 288 w zwykłym AFN'ie?
Powoli kończą mi się klocki a że tarcze nie są rewelacyjne to planuje wymienić komplet więc nasuwa mi się pytanie: Czy jest duża różnica pomiędzy tarczą 280 a 288mm?? Chodzi o to że w swoim AFN'ie mocy nie powiększałem i zastanawiam się czy to ma sens. Duży byłby koszt kupienia nowych jarzm i zacisków do 288??
-
Tylne głośniki, wymiana
dzieki za info
-
Tylne głośniki, wymiana
Ale jak kupie głosniki bez zwrotnic to nie musze ich dokupywać? Że tak zapytam duża róznica jest między głosnikami ze zwrotnica a bez zwrotnicy?
-
Tylne głośniki, wymiana
Że się podłącze Jeśli chciałbym zmienić tylko przednie głośniki na 16-tki to tez muszę kombinować z kablami i jakimiś zwrotnicami czy wystarczy że wyrezam sobie nowe miejsce na nie i tylko podłącze??
-
[B6 AVF] Moja szara A4 Avant Sport 2004 rok
Gratki furacza Na tych felach z RS'a wygląda za***iście Mam nadzieję że w krótkiej przyszłości też uda mi się taką wychaczyć tylko z kierownica z lewej strony i w manualu Powodzenia w użytkowaniu i bezawaryjności
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
w sumie racja, wiekszosc rzeczy w Chinach jest produkowane Cena do przejścia, w dodatku że skończy się problem ze słaba widocznością Dzięki za PW
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Tez tak myślałem A tak orientacyjnie od ilu zaczynają się jakieś w miarę dobre zestawy HIDów? Pomijając chińszczyznę oczywiście
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
a jak jest w przypadku gdy jeden żarnik spali Ci się, kupujesz jeden czy od razu dwa musisz??
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
a masz 4300k czy coś innego?
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Taka jest prawda Zdarza mi się jeździć autami nowszymi niż nasze B5 i niestety żadne z nich nie świeci tak dobrze jak xenon w moim staruszku Havol a masz spryski czy tak sobie bez nich poginasz?
-
[ALL B5] Czy te wycieraczki są warte zakupu??
Bosch'e Twin'y kupie, a lepiej ze spoilerem dla pasażera też czy wystarczy dla kiero? W wiekszości wypadków widze ze ludzie maja spoilery tylko na wycieraczce od kierowcy.
-
[ALL B5] Czy te wycieraczki są warte zakupu??
Czy ktoś z Was miał takie wycieraczki?? Lepiej te co są poniżej czy standardowe Bosche Twin?? http://moto.allegro.pl/wycieraczki-plaskie-aero-audi-a4-94r-01r-lubin-i2105145369.html Chyba że macie coś ciekawego do polecenia??
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Orientujecie sie czy jest jakas różnica pomiędzy Osram Night Breaker +90% czy Thungsram MEGALIGHT +90% ??
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
no to zapodam sobie takie żarówki i może kiedys w krótszej lub dalszej przyszłości HIDy
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Heh możliwe, ale ogólnie mozna polecić te Night Breakery, nie są one przereklamowane??
-
[ALL B5] Na jaki kolor moknie im dziurka? Ognista czerwien to Audi Audi A4 w TDI
Dla mnie też bardziej madafaka Black
-
[INNE] Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi??
Dzięki chłopaki za podpowiedź, dzisiaj postaram się tak to ogarnąć, w sumie mam blaszaka ale na poczatek spróbuje farelką ogrzać go, może cos to da
-
[INNE] Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi??
Możliwe że mi się to też przydażyło bo ostatnio była lekka odwilż w południa a z wieczora dowaliło mrozem i zamek sie zblokował, wstępnie na sobote umówiłem się z magikami co otwierali Tuarega bo tez tak jakiemuś kolesiowi sie przydażyło, wiec do soboty mam czas zeby samemu rozkminić o co kaman
-
[INNE] Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi??
heh mysle ze tak hardcorowo nie bedzie
-
[INNE] Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi??
No dokładnie, musze cos wykąbinować tak aby tapicerki nie rozwalać Spróbuje tak uderzyć kilka razy
-
[INNE] Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi??
Panowie pomocy!!! Dzisiaj podczas zamykania drzwi w Golfie IV, drzwi się odbiły, tzn. nie zamkneły się, a że musiałem szybko jechać do pracy to kabinowałem jak tu nie jechac z otwartymi drzwiami, wpadłem na pomysł żeby przytrzymac drzwi i zamknąć je poprzez centralny zamek, na poczatku podziałało ale jak już je zamknałem to tak że teraz pomimo otwartych zamków drzwi nie moge otworzyć Zna ktoś jakiś myk żeby je otworzyć??
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
W sumie to co majkel_majki pisałeś to daje do myślenia, albo bawić się na całego i robić spryski itp albo mocniejsze żarówki założyć Co do żarników to w sumie koszt nie jest taki straszny jesli chodzi o d2s, no to muszę się teraz dobrze nad tym zastanowić
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
A długo takie Hidy wytrzymują, jak jest później z kosztami ich wymiany, chodzi i o jakąś dobrą sprawdzoną markę a nie Chinole
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
A diagnosta nie dowala się że nie ma sprysków??