Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. tak od fotela kierowcy jest pod ta pokrywa pod kierownica przykrecona jest tylko na 3 sruby bezpiecznik plytkowy 10A jezeli same el. ledzwie.
  2. Co w tej serii hd jest takiego extra ze kosztuje ponad 3 tyś ? mam stycznosc w pracy z karcherem hd 6/15c i ze tak powiem d**y nie urywa porównywalna z moja lavor stm150?
  3. Nie wiem czy tempo bedzie dobra natomiast jak koledzy polecam Automax nabyłem wczoraj chromy teraz sie odznaczają
  4. Nie podłączałeś niczego nie dokładałeś? kiedys w poprzednim aucie podlaczylem tube do radia , okazalo sie ze nie do tego zasilania co trzeba i radio nie wyłączało tuby tylko cały czas ciągnęła prąd po nocy akumulator martwy.
  5. mycha1236 odpowiedział(a) na xBladex temat w Audi A4 B5
    Dziwna sprawa wydaje mi sie ze nawet nie ori termostaty ( ja taki mam w swojej b6) otwierają sie przy 87stp C na liczniku 90stp. C i po dojściu do 90 wskazówka ani drgnie.
  6. Ja rowniez kupilem od tego uzytkownika komplecik polecam w 100 % wnętrze troche odżyło po zmianie moich zmęczonych 12 letnich ori ;p o dywaniku kierowcy nie mówiąc , ladny szew nic sie nie pruje po miesiącu użytkowania
  7. Z tym zgrzewaniem plastikow to tylko gdy ktos ma rozne kolory boczkow czy jest to czynnosc nie do obejscia mam zamiar kupic czarne boczki w materiale z roletkami mam teraz identyczne tylko ze bez rolet jezli kupie takie same z roletkami to wszystko ograniczy sie do zmiany boczka + montażu plastików ?
  8. Za mało info zresztą przyczyn moze byc dużo , co jaki czas telepie , ciagle czy w jakichs odstępach czasowych , na zimnym czy cieplym silniku ?
  9. Ogrzewaniem na nogi to raczej tak szybko tego nie wysuszysz wyciągnij dywaniki otwórz w dzień drzwi w samochodzie jeżeli masz taka możliwość powinno wyschnąć temperatury teraz sprzyjają
  10. Poduszka ktora podales w linku jest od b5 po lifcie ty masz przed liftem w takim wypadku musiałbyś wymienić cala kiere z poduszka jeżeli zależy ci na ładniejszym wyglądzie.
  11. Budżetowo cos nadającego sie do mycia samochodu w granicach 500 zł polecam myjkę lavor stm150 alu pompa daje rade i ciśnienie podobne moze nawet lepsze niz w karcher hd 6/15c za ponad 3k zł
  12. kołeczko obrotowe chodzi o przycisk ten metalowy od otwierania scyzoryka ?
  13. Kup nowy zaworek bo stary juz swoje przelatał, taka regeneracja to odpychanie problemu na nie wiadomo jaki czas. Jedziesz i myslisz ile jeszcze da rade... ---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- Nie wiem czy cię zainteresuje oferta bo grymasiłeś ostatnio na sprzedawców z allegro ale tu masz oryginał Zawór regulacji TURBO N75 PIERBURG VW AUDI TDI (3145893250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kupowalem u allegrowicza danielloss jest ok. Również polecam tego allegrowicza bezproblemowo i w dobrej cenie.
  14. samemu ciezko ale we 2 osoby sie da bo to chyba za te opadanie odpowiada dolny zawias.
  15. mam podobnie u mnie opada 2-3 mm dawalem do regulacj bylo ok przez 10 dni po czym co raz bardziej opadaly i wrocily do wczesniejszego stanu... wydaje mi sie ze wymiana zawiasow jak regulacja nie pomoze.
  16. No to zostaje mi tylko zostawic auto u mechanika sam nic innego nie wymysle. ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 20:12 ---------- Problem rozwiazany , co najdziwniejsze pomoglo ustawienie kata synchronizacji z -1.7/-1.1 na 0
  17. Wydaje mi sie ze czujnik G62 zauważyłem podobne objawy jak odlaczylem go w celu sprawdzenia czy grzeja swiece gdy samochod byl cieply przekrecilem zaplon i wentylator chodzil
  18. mycha1236 odpowiedział(a) na mycha1236 temat w Audi A4 B6
    Dzieki wielkie.
  19. mycha1236 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam potrzebuje nr. ori czujnika G62 A4 B6 1.9 Tdi AWX rok 2002 ( u mnie jest zielony jezeli ma to znaczenie). Pozdrawiam i dziekuje z gory.
  20. Prawdopodobnie przyczyna byl nie zaworek a filtr paliwa "zamiennik" i nie wymienione przez fachowca oringi na tym zaworku przez co jest bardzo luzny w filtrze i zapowietrza układ po dlugim postoju, ori filtr zamowiony wraz z oringami zaworka jak dojdzie dam znac czy pomogło ---------- Post dopisany 07-04-2013 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 19:07 ---------- Błedny trop wymieniony filtr i zaworek dzis z rana byly problemy z paleniem , czy sa jakies inne objawy uwalonego czujnika temp. paliwa bo na vagu temp. sa zblizone do siebie w granicy 2-3 st.C , ale czekam nawet do 30 sek po wlaczeniu zaplonu a i tak nie slysze zadnego pykniecia przekaznika , dodam ze sprawdzalem na odlaczonym czujniku temp. prad do swiec dochodzi (swiece nowe).
  21. Dzieki wielkie za wyjaśnienie także biorę sie za zamówienie ;p
  22. czy on ma aby napewno wplyw na palenie z tego co wyczytalem to jest to zawor odpowiadajacy za cofanie paliwa do zbiornika w razie nadmiaru w filtrze paliwa czy moze jest on odpowiedzialny za cos innego ?
  23. Witam również wszystkich jestem z Gołdapi
  24. Witam , czy jest ktos kto pomogłby ogarnac wymiane concert II na rns-e ;p ? okolice ełku / suwałk / białystok . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.