Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Pomoc lampy przednie i propozycje
Zakładając poliftowe lampy pozbawiasz się świateł przeciwmgłowych, chyba że dołożysz je sobie w formie halogenów w zderzak. W poliftach fabrycznie halogeny są w kratkach zderzaka.
-
Piłka nożna
Damian a ile było w pierwszej rundzie w meczu Barca-Osasuna? 8-0?
-
Piłka nożna
Dobrze im tak, to za przyznanie tytułu mistrzowskiego pod stolikiem... a jakie są Wasze typy na finał PNA? WKS wygra 2-0
-
Piłka nożna
Inter-Novara 0-1 oni to dopiero mają kryzys :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Ale był mecz 4-5 i Obraniak pogrążył swoich byłych kolegów w doliczonym czasie gry
-
Piłka nożna
No skład wystawił co najmniej dziwny. Real musiałby na serio mocno się pogubić żeby nie wygrać Ligi... Wystawił "starą" obronę po to żeby nie stracić bramki i rezerwową pomoc bo wiedział, że i tak coś strzelą a podstawowym zawodnikom dał odpocząć przed LM, niestety nie przewidział, że Pique będzie miał słabszy dzień
-
Wymiana wahaczy dolnych
Wahacze powinno wymieniać się parami, ale decyzja należy do Ciebie. Nie musisz nic robić z amorkami.
-
Piłka nożna
Jeśli Real wygra swój mecz to Barcelonie będzie ciężko odrobić 10 pkt, zakładając że wygrają GD to zostanie 7 pkt, myślę, że to jednak Real będzie górą w tym sezonie :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Może być lipa dzisiaj :gwizdanie: już 2-0 jest, mogą nie nadrobić.
-
Piłka nożna
Oby Borysiuk nie "przepadł" tak jak Sobiech Sobiech się obudził :gwizdanie: Mainz-Hannover 1-1 Sobiech wyrównał w końcówce
-
[B5 AHL] Brak wyświetlania temp. zewnętrznej!
Musisz wyciągnąć licznik i zobaczyć czy masz wyświetlacz, na 99% nie masz go i trzeba będzie dołożyć jeśli chcesz mieć temperaturę w zegarach, wszystko jest opisane tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy
Tak? A w jaki sposób niby? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić na początku ścieżki ,jeszcze przed rolkami fura przejeżdża jedną stroną (lewą) przez płytę pomiarową Aha dzięki za info gdzieś wyświetlają się wartości? Jakieś dane, że auto ma źle ustawioną zbieżność? Chyba nie wszystkie stacje robią te pomiary a jak robią to nie biorą ich po uwagę podczas przeglądu.
-
Piłka nożna
Dajcie jakiś link do tej bramki, gdzie ją można zobaczyć?
-
Prośba o wypełnienie ankiety do pracy mgr
Dokładnie Moja ankieta poszła
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy
Tak? A w jaki sposób niby? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić
-
Oryginalny termometr w liczniku
Na 8 stronie
-
Oryginalny termometr w liczniku
Czujnik jest ok, do tego jeszcze musisz dokupić wyświetlacz temperatury do licznika. Coś takiego np. http://allegro.pl/wyswietlacz-temperatury-czujnik-audi-a4-i2056239400.html
- [ALL B5] Sprężyny 1BE
-
Piłka nożna
Odwołali ten sobotni mecz?
-
[ALL] Jaki podłokietnik do takiego mocowania?
Robiłem dziurę w swoim tunelu pod łokieć i wogóle jej nie widać, więc jak zrobisz to umiejętnie to będzie jak ori Ps. Łokcie z passatów B5 też pasują do naszych A4
-
Piłka ręczna - mężczyzn
http://sport.onet.pl/pilka-reczna/karol-bielecki-i-krzysztof-lijewski-beda-grali-w-v,1,5019994,wiadomosc.html Bielecki i Lijewski od lipca będą grać w Vive Targi Kielce
-
[ALL B5] Włącznik świateł
Patrzyłeś na datę wątku? :doh1: Kolega miał problem 5 lat temu, do tego czasu napewno rozwiązał problem A co do samej manetki, na chwilę może pomóc wazelina techniczna, którą trzeba wstrzyknąć w manetkę w celu wyczyszczenia styków bez jej demontażu.
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #1/02 Premier League - Liga angielska 11-02-2012 13:45 Manchester United - Liverpool 2-0 11-02-2012 16:00 Everton - Chelsea 0-1 11-02-2012 18:30 Tottenham - Newcastle 2-1 12-02-2012 17:00 Aston Villa - Manchester City 0-0 die Bundesliga - Liga niemiecka 11-02-2012 18:30 Bor. Monchengladbach - Schalke 04 1-1 11-02-2012 15:30 Bor. Dortmund - Bayer Leverkusen 3-2 11-02-2012 15:30 Bayern Monachium - Kaiserslautern 3-1 Liga BBVA - Liga hiszpańska 11-02-2012 22:00 Betis - Athl.Bilbao 2-2 11-02-2012 20:00 Osasuna - Barcelona 0-2 Seria A - Liga włoska 11-02-2012 18:00 Udinese - AC Milan 0-0 12-02-2012 20:45 Bologna - Juventus 0-2
-
[B5 AEB] Zawias 1BE różnica międzi Bilstein a Kayaba?
no widzisz moje Bilsteiny mają 60 tyś km i nadal mają 75% lewy i 73%prawy Właśnie nie wiem czy trafiłem na trefną partię czy jakiś błąd przy montażu
-
[B5 AEB] Zawias 1BE różnica międzi Bilstein a Kayaba?
Nawet jeśli wahacze różnią się długością to nie ustalają wysokości auta, za to odpowiadają srężyny. Nie polecam bilsteinów bo wysrały mi się po roku Idź do sklepu i niech Ci porównają.