Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. u mnie centralka jest pod maską, mniej więcej pod zbiorniczkiem wyrównawczym płynu chłodzącego
  2. z bieżnikiem 6 cm to pewnie nie kupisz za 1200 w tym rozmiarze to górna półka
  3. ok powiem mu, że się da bez ściągania przodu, zobaczymy co powie jakiej firmy napinacz i pasek kupić?
  4. mam do wymiany ten napinacz niestety sam tego nie zrobię dzisiaj byłem u mechanika i mówił, że trzeba ściągać przód (pewnie nie praktykuje tego sposobu co jest opisany w tym wątku) powiedzcie co mogę zrobić przy okazji jak już przód będzie zdjęty na rozrządzie mam zrobione jakieś 30 tys. swoją drogą to ten napinacz też wtedy wymieniałem SKF bodajże
  5. płyn jak się nagrzeje to zwiększa swoją objętość więc to norma
  6. jak to gorsze? bierz śmiało, moim zdaniem opony pełnowartościowe
  7. pepik odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    kodowanie kodowaniem ale nadal to będzie niezgodne z polskim prawem
  8. pepik odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    no to żeby wszystko było zgodnie z prawem zamontuj takie cudo np. http://allegro.pl/swiatla-dzienne-drl-okragle-audi-a4-8d2-b5-i6022793982.html jednocześnie pozbawiasz się halogenów
  9. pepik odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    nie włączysz halogenów jeśli nie będziesz miał włączonych świateł mijania
  10. pepik odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    po co jeździć na halogenach w dzień? co Ci to da?
  11. pepik odpowiedział(a) na Kriss254 temat w Audi A4 B5
    spróbuj mocno naciskać na tył i nasłuc**j, możesz też ściągnąć tapicerkę w bagażniku i obczaić czy mocowanie amorka się nie poluzowało
  12. pepik odpowiedział(a) na Kriss254 temat w Audi A4 B5
    sprawdź czy sprężyny całe i mocowanie amortyzatora
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no i już jest 2-1 jestem pod wrażeniem
  14. niezależnie na jakiej gumie jedziesz licznik Ci zawyży prędkość o kilka %
  15. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316812-daszeklota-od-rs4s4-avant/?hl=daszek http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317312-posiada-ktos-taka-lotke/?hl=daszek#entry4480570 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/259719-a4-b5-avant-jaka-lotka-na-tylna-szybe/?hl=daszek#entry3938823
  16. pepik odpowiedział(a) na Tiger1143 temat w Audi A4 B5
    zalej g12 i nie kombinuj
  17. moim zdaniem 17-stka przy standardowym zawieszeniu będzie źle wyglądać, lekka koza będzie
  18. pepik odpowiedział(a) na je2bnik temat w Audi A4 B5
    jak nie hamulce to np. łożyska, opony...
  19. mnie już stukanie denerwuje taka jazda w ostateczności może doprowadzić do pęknięcia wahacza a wtedy to już nie tylko zawiecha będzie do roboty
  20. po pierwsze pogadaj z mechanikiem, pewnie się nie przyzna ale może ma ubezpieczenie, tylko jak mu udowodnić, że to on porysował i nie było tych rys wcześniej?
  21. będziesz potrzebował pierścienie centrujące
  22. pepik odpowiedział(a) na jaczekpaw temat w Audi A4 B5
    sprawdź króciec z tyłu silnika, często pękają, posprawdzaj dokładnie węże
  23. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    kiedyś w necie widziałem podobne wykonanie karnego byłyby jaja jakby im to nie wyszło
  24. pepik odpowiedział(a) na Dawid199303 temat w 1.8
    miałem podobną sytuację, także myślałem że to olej aż podłożyłem na noc pod auto gumową wycieraczkę i okazało się, że to jednak płyn, ubytek płynu było widać po kilku dniach dopiero
  25. bardzo tanie te gumy, pewnie jakość też słaba, też chętnie poczytam opinie kogoś kto je użytkuje wolałbym chyba dołożyć 200 zł i kupić barum czy dębicę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.