Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka ręczna - mężczyzn
- Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
tylko albo aż Chelsea nie siadła, było blisko 04.02.2016 - 21:00 Rennes - St. Etienne - obie drużyny strzelą gola TAK 04.02.2016 - 21:00 Braga - Rio Ave FC - obie drużyny strzelą gola TAK 04.02.2016 - 18:30 Iraklis 1908 - AEK Ateny - obie drużyny strzelą gola TAK 04.02.2016 - 17:00 Rovaniemi Palloseura - Kuopio PS - obie drużyny strzelą gola TAK 04.02.2016 - 20:30 Sevilla - Celta - obie drużyny strzelą gola NIE- Zacisk hamulca tarczowego
przy wymianie tylnych tarcz zaleca się wymianę łożysk na nowe, zaznaczam zaleca się a Ty zrobisz jak zechcesz budowa tarczy jest taka, że zmieniając ją musisz z niej wyjąć łożyska a nastepnie włożyć je do nowych tarcz więc większość mechaników zaleca przy okazji wymianę łożysk jakby to powiedzieć "za jednym zamachem"- Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
z jakiego "buka" korzystasz? może być priv- Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
Aberdeen - Celtic (1X2) mecz lidera z drugą drużyną, tez miałem stawiać ale czuje, że będzie remis.- Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
Daniel - mało brakowało mi wczoraj nie poszło 20:45 Watford - Chelsea Chelsea 20:45 Everton - Newcastle Everton 20:45 Juventus - Genoa Juventus 20:45 Lazio - Napoli Napoli 19:00 Nice - Toulouse Nice 21:00 Gil Vicente - Porto Porto- Wspomaganie + wymiana oleju
sitko musi być na swoim miejscu, jeśli nie jest układ się zapowietrza, zacznij od tego- nierówne zużycie tarcz
rozumiem, że sama "regeneracja" mam tu na myśli zastosowanie, zestawu naprawczego + czyszczenie nic tu nie da? tylko wymiana zacisku? oczywiście klocki i tarcze planuje nowe moje tarcze wyglądają tak słabo widać ale problem jest jak w temacie, klocek nie bierze na całej szerokości tarczy- Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
jak wygląda wasza skuteczność w trafianiu np. "ile bramek padnie w meczu" ? sam osobiście obstawiam "wygram-przegra-zremisuje" najczęściej widzę, że posty z nowego tematu wylądowały tutaj, to niech i tak będzie 64 min 2-1 02.02.2016 - 20:45 Leicester - Liverpool - X 02.02.2016 - 21:00 Cr. Palace - Bournemouth - X 02.02.2016 - 20:45 Sunderland - Manch. City - 2 02.02.2016 - 21:00 Niort - Nancy - 2- Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
fajny temat obstawiam czasami, najczęściej w weekend będę się dzielił swoimi typami powodzenia- Czerwone Alu - Fajne/Wieś
za bardzo to na tym zdjęciu nie widać tego czerwonego ja jednak zostałbym przy obecnym kolorze felg- Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
ostatnio 1070 km na 55 litrach czyli 5,14 l/100km auto i silnik jak w opisie głównie trasa- Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
jestem za trzeba chyba założyć osobny temat, żeby tu nie zaśmiecać- Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
czasami coś obstawie raczej z marnym skutkiem- Ubywa płynu chłodniczego
nie powinno, dolej tak żeby było między min a max- Kupiona a4b5 co wymienić zrobić?
Nie wiem czym Ty się martwisz? Auto stało pół roku ok. Równie dobrze mogło być tak że właściciel oddał do komisu bo zmienił na lepszy model, auto było w dobrym stanie to i cena była wysoka więc odstraszała potencjalnych nabywców, nie oszukujmy się ale Niemcy tak wiekowych aut raczej nie kupują, po pół roku cena spadła to i auto się sprzedało. wypadek, ubezpieczalnia, przetarg, komis, handlarz, naprawa, picowanie, ogłoszenie, ty - i masz pół roku. to już jest czarnowidztwo- Pomoc w naprawie silniczka tylnej wycieraczki.
silniczek już wymieniony na używkę, myślałem, że ten da się jakoś naprawić aha czyli zdarza się, że oringi puszczają i płyn zalewa elektronikę? otwierałem tą obudowę pod którą jest płytka i nic nie widać uszkodzeń, rozumiem, że problem tkwi jakby to powiedzieć od wewnątrz płytki?- Pomoc w naprawie silniczka tylnej wycieraczki.
Czytałeś post nr 3 w tym temacie? czyli nie da się go naprawic?- Pomoc w naprawie silniczka tylnej wycieraczki.
widzę, że jest już we właściwym dziale chociaż tamten też nie był tak do końca zły dzięki za przeniesienie Ps. Fido nie myślałeś o tym żeby zostać moderatorem tego forum? Czytając Twoje posty stwierdzam, że byłbyś idealnym moderatorem, jesteś szybszy w wyłapywaniu błędów niż wszyscy moderatorzy razem wzięci- Pomoc w naprawie silniczka tylnej wycieraczki.
silnik nie działał częściowo, po włączeniu wycieraczki z manetki ramie wycieraczki przesuwało się o 1 cm i stawało, za każdym razem kiedy włączałem zapłon wycieraczka ruszała na 1 cm zamontowałem inny silniczek do auta i śmiga bez zarzutu pytając o stan chodziło mi bardziej o ilość smaru i jego umiejscowienie oraz o to czy wszystkie elementy są na miejscu- Pomoc w naprawie silniczka tylnej wycieraczki.
Panowie po rozkręceniu silniczka moim oczom ukazał się taki widok co mam rozruszać i nasmarować? co myślicie ogólnie o stanie tego silniczka?- Piłka ręczna - mężczyzn
właśnie Norwegowie odwołali protest http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/mistrzostwa-europy-pilkarzy-recznych-2016/me-pilkarzy-recznych-norwegowie-odwolali-protest-niemcy-zagraja-w-finale/5kr4bn- Piłka ręczna - mężczyzn
http://www.sport.pl/reczna/1,64983,19556803,me-w-pilce-recznej-2016-niemcy-poza-finalem-norwegowie-zlozyli.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport- Piłka ręczna - mężczyzn
OMG dzisiaj zagrali jak panienki- Piłka ręczna - mężczyzn
przegramy oby tylko 3 bramkami - Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-