Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Stawiam niestety na uszczelkę pod głowicą
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mieliśmy duuuużo szczęścia w losowaniu, przynajmniej są jakieś szanse na awans Anglia tez gra nierówno więc przy dużym szczęsciu możemy ich ograć
  3. Współczuje zawieszenie w naszych A4 to jedna wielka kupa, wymienisz jedno stuka co innego, zanim wymienisz drugie stuka to co wymieniłeś wcześniej i tak wkółko, u mnie ostatnio zaczyna szarpać autem przy ruszaniu z pierwszego biegu, więc pewnie sprzęgło, dwumas, przeguby a może coś jeszcze? Do Wisły mam daleko niestety
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Też jestem ciekaw czy poradzi sobie w angielskiej lidze, za te pięniądze to powinien strzelać mnóstwo bramek :gwizdanie: Ale kasa :kox:
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No tak Śląsk zagrał dobrze tylko brakowało gola, myślę że w rewanżu powinni wygrać bez większych problemów, Legii nie oglądałem ale wynik cieszy
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie wielkie zaskoczenie czyżby nasza piłka klubowa rosła w siłę?
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :oklaski:
  8. Fajne auto i fajny podkład muzyczny do filmu
  9. LMO naprawdę robi takie przebiegi? Przy nastepnej wymianie zainwestuje chyba w komplecik
  10. Z wysyłką to dobra cena Jeśli tak to bierz od TOM77 wyjdzie podobnie cenowo a masz pewne Jeśli chodzi o końcówki to jest tak, że przy ich wymianie dochodzi Ci jeszcze zbieżność więc jeśli MS padnie Ci dosyć szybko to generujesz koszty, Twoja decyzja ja mam końcówki Lema wahacze Febi no i chyba 2 MS
  11. Końcówki drążków załóż Lema
  12. Kupowałem u "stanmonika" z allegro, dlatego, że tutaj dokładnie w tym wątku polecali tego sprzedawcę, kupowałem pojedyńczo nie komplet, przykładowa aukcja: http://allegro.pl/wahacz-dolny-przedni-audi-a4-b6-po-11-2000-sport-i1691332618.html Bez problemu, szybka wysyłka, solidnie zapakowane
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    za***iście Jarko
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co chcecie tabela ekstraklasy jest aktualna Z I ligi to tylko loga zostały
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    właśnie pracuje nad tym :gwizdanie: Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu? PS "był" a nie "była" bo Zawisza to On a pól litry Zawiszy to on czy ona? ono Tak myślałem
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    właśnie pracuje nad tym :gwizdanie: Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu? PS "był" a nie "była" bo Zawisza to On a pól litry Zawiszy to on czy ona?
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    właśnie widziałem wszyscy go chcieli a teraz nie ma gdzie grać, boje sie że skończy jak Smolarek oby w Polonii
  18. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    właśnie pracuje nad tym :gwizdanie: Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu?
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Koledzy te tabele w pierwszym poście bardzo fajna sprawa tylko czy będzie to ktoś aktualizował
  20. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    No tak masz rację ale sam przyznasz, że forma na Ligę Światową była taka sobie i na Mistrzostwa może to nie wystarczyć jest jeszcze trochę czasu więc miejmy nadzieję że popracują i gra będzie wyglądała lepiej ale wzmocnienia napewno by się przydały dobre wzmocnienia
  21. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Do mistrzostw się wykuruje? Moim zdaniem powinien być w kadrze
  22. Nie żałujesz auta Szukałbym bardziej problemów w instalacji gazowej, lub w jakości tankowanego paliwa.
  23. Temat był zamknięty a tutaj dalej dyskusje, taka i podobne sytuację pojawiają się co jakiś czas bo ktoś jest oszust, złodziej itp. i zawsze jest ta sama gadka, zamknijcie ten temat bo "karex" i tak się nie odezwie, najpierw się zeszmacił a pózniej usunął konto
  24. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    I widać byłoby u pozostałych nieobecnych. ALe jak widać za wszelką cenę chcą odmłodzić Naszą Reprezentacje... Winiarski i Wlazły mają po 28 lat, to za dużo na siatkarza? Musi tutaj o coś innego chodzić konflikt z trenerem? Chłopaki się kurują....szampon ma rehabilitację we Wrocku na kamińskiego....szykują się na mistrzostwa europy. Nie można grać wszystkiego ... kiedyś kurek za to beknie i będzie się kontuzjował. Jeszcze młody to daje radę.[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 23:50_________________________________________________ I widać byłoby u pozostałych nieobecnych. ALe jak widać za wszelką cenę chcą odmłodzić Naszą Reprezentacje... Muszą młodzi grać... Rezende ma 14 graczy i każdy może wejść i zagrać.. u nas nie ma tylu więc trzeba ogrywać młodych. Oby tak było i napewno masz rację, że nie można grać wszystkiego http://sport.onet.pl/siatkowka/reprezentacje/anastasi-graja-ci-zawodnicy-ktorzy-czuja-sie-z-teg,1,4802053,wiadomosc.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.