Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
No to dobrze,że zapytałem bo jeden ze sprzedających części na tym forum zasugerował mi, że to bez różnicy obcinam czujnik i po problemie W B5 przed liftem była opcja z czujnikiem? No to problem hamulców na przód mam raczej rozwiązany, tyłem zajmę się póżniej bo tam jest bardziej skomplikowana sprawa
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Jeśli kupię klocki z czujnikiem a nie mam ich u siebie to mogę go poprostu nie podłączać czy te z czujnikiem różnią się wielkością, grubością itp. od tych bez czujnika?
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Ok no to z Bosha rezygnuję teraz jestem za tarcze TRW, klocki Ferodo. Czy klocki Ferodo są naprawdę tak dobre że większość ludzi właśnie je kupuje?[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 21:40_________________________________________________Jestem zdecydowany na ten zestaw na przód: http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-przod-audi-a4-a6-passat-b5-i1688567169.html Proszę któregoś ze znawców tematu o potwierdzenia że właśnie te tarcze i te klocki będą pasować do mojego audi jak w opisie
-
Piłka nożna
nasza piłka jest w czarnej ........
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
No tak te pierścienie nie są drogie więc chyba je kupie bo jak podczas demontażu popęka to auto uziemione do czasu zakupu Może jednak też wezmę TRW Fajnie byłoby jakby ktoś kto już użytkuje powyższe tarcze się wypowiedział :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Fakt ale szkoda to będzie jak zrobią tam Mistrzostwa Świata :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Domyślam się tego linka podałem dla przykładu bo jednak ktoś to kupuje :gwizdanie: skoro Ty bierzesz tarcze TRW to pewnie w twoim mniemaniu one są lepsze od Boscha? Bo ja nie wiem co brać Boscha czy TRW różnica w cenie to dosłownie kilka PLN-ów. Mnie czeka wymiana kompletu z przodu i z tyłu więc też trzepnie po kieszeni. Gdzieś na forum czytałem że z tyłu do tarcz trzeba dokupić "pierścienie ABS"? Może da się je przełożyć ze starych tarcz czy nie bardzo?
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Skoro tak to napisz co polecasz, na czym Ty jezdzisz i dlaczego piszesz że Bosch to lipa, masz złe doświadczenia z tymi tarczami?[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 12:34_________________________________________________ lipa bo?? też szukam fajnego zestawu przód+tył. zastanawiam się nad 312mm na przód ale ciężko dostać jarzma za normalne $ Ja zostaje przy serii ale też ciężko mi się zdecydować.
-
Kody climatronika Audi A4 B5
No tak nie zauważyłem, że masz polifta u Ciebie to będzie ta "zaokrąglona strzałka" pod wyświetlaczem obok OFF
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Ok więc zostaje na tarczach Bosch i klockach Ferodo, ponoć przy okazji warto wymienić łożyska? Jak to z tym jest? I jakiej firmy łożyska polecacie?
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
W sumie teraz wszystko klepią w Chinach, a jeśli miałbym wybierać pomiędzy Bosch a TRW to które lepsze? Czy wogóle jest różnica?
-
[B5 ADR] Witam .Listwy zgarniające . Czy można je " wyrzucić " ??
W młodszych rocznikach ich nie montowali, a jak te wyrzucisz to raczej bez malowania drzwi się nie obejdzie co?
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Hehe i tak to właśnie jest z tymi hamulcami i waszą pomocą Już prawie byłem zdecydowany na tarcze Ferodo + klocki Ferodo (komplet przód tył). Ale np. kolega TOM77 nie ma ich w swojej ofercie bo jak sam mi napisał podobno robią je już w Chinach, więc teraz jestem zdecydowany na tarcze Bosch + klocki Ferodo. A może lepiej trochę dopłacić i wziąć tarcze TRW? Sam nie wiem chyba wezmę te z linka z pierwszego postu...
-
[ALL B5] Moja srebrna a4 b5 z dziadkowym silnikiem :)
Zrób jakieś lepsze foto, pokaż środek, napisz co masz na wyposażeniu i co konkretnie planujesz zrobić Bo z tych zdjęć nie ma za bardzo co oceniać
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
No tak Mówisz, że TRW lepsze od Bosha?
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Ten w prawym dolnym rogu, z samochodzikiem
-
Mandat za brak Prawa Jazdy-co zrobić?
A jazda bez prawka nie kończy się zakazem jego zrobienia np. przez rok, dwa...? Mój kumpel taki zakaz dostał jak miał 16 lat złapali go oczywiście bez prawka i dostał zakaz do 21- roku nie mógł zrobić prawka... Te 500 zł w porównaniu z takim zakazem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
http://allegro.pl/tarcze-klocki-288mm-przod-tyl-audi-a4-b5-95-01-i1682821025.html Jezdzi ktoś na takim komplecie? Warte to wogóle uwagi? Czy lepiej zamówić np. Bosch za ok. 600 zł? Będzie to hamować? Nikt nie jezdzi na czymś takim albo podobnym?
-
Piłka nożna
Chodzi bardziej o aferę jaka z tego robią Niemcy
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
Ja chce do wojska :gwizdanie:- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam pisałem pw ale nie odpisałeś więc piszę tutaj, proszę o wycenę : Komplet hamulców do mojej B5 z 97 r. avant TDI, klocki + tarcze. Jakieś ciekawe propozycje poproszę tańsze i droższe to coś się wybierze. Pozdrawiam.- Piłka nożna
pewnie w pasie już setka no to jeden z głównych powodów do niedawna grywało się czasami w turniejach szóstek na hali aż w końcu zastygłem w miejscu [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 11:18_________________________________________________ pewnie w pasie już setka Trzeba było odbudować formę choćby w takiej "b" klasie wiesz ilu w tak dużym mieście jest chętnych do grania....łatwiej do Realu czy Barcy się dostać Fakt trzeba być ciągle w formie żeby grać a na hali to dopiero trzeba mieć zdrowie [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 11:27_________________________________________________ pewnie w pasie już setka Trzeba było odbudować formę choćby w takiej "b" klasie w takiej B-klasie łatwo czasem o kontuzję niż w 2 lidze, grają różne oszołomy i nie liczą się z niczym Fakt trzeba umieć cofnąć nogę- Piłka nożna
pewnie w pasie już setka Trzeba było odbudować formę choćby w takiej "b" klasie- Piłka nożna
kompletnie nic? to nawet u nas w "b" klasie dostajemy kasę od gminy, 15 tys. na sezon, bez tego to nie było na sędziów i na wyjazdy no to nieźle, jak grałem w A-klasie, to pojawiał sięczasem tylko jakiś anonimowy sponsor :gwizdanie: przez jakiś czas mieliśmy tylko sponsora, tego samego, który ładował kasę w Jango Mysłowice - później Jango Katowice Mieszkam w gminie gdzie jest 3 kluby 2 w "A" klasie no i my w "B" każdy klub dostaje po równo czyli 15 tys. w tym boisko raz w tygodniu jest koszone przez gminę bardzo pomagają ale prezes i tak mówi, że nie ma kasy jeżeli chodzi o sprzęt buty, koszulki, siatki, piłki to wszystko jest ok i raczej na to kasy nie brakuje, w tym sezonie nawet anonimowy sponsor kupił nam dresy nawet czasami prezes zwróci kaskę na paliwo jak przyjeżdżasz specjalnie na mecz np. ze studiów. Jest ok a młodzi i tak wolą grać w FIFE na kompie albo pić piwko pod sklepem. No ale patrząc na większe miasta w okolicy gdzie do gminy należy więcej klubów 8-10 to fakt oni mają mniej kasy ale dostają też po 6-7 tys. na sezon. Stanley grasz jeszcze czy skończyłeś karierę? od jakiegoś czasu niestety już nie gram woli grać w FIFE albo stać pod sklepem z piwem :polew: :polew: jestem za stary na takie rzeczy wolę się napić z kolegami [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 11:11_________________________________________________makaveli dlaczego już nie grasz? Masz tyle lat co ja a ja nie potrafię przestać - Piłka nożna