Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    kompletnie nic? to nawet u nas w "b" klasie dostajemy kasę od gminy, 15 tys. na sezon, bez tego to nie było na sędziów i na wyjazdy no to nieźle, jak grałem w A-klasie, to pojawiał sięczasem tylko jakiś anonimowy sponsor :gwizdanie: przez jakiś czas mieliśmy tylko sponsora, tego samego, który ładował kasę w Jango Mysłowice - później Jango Katowice Mieszkam w gminie gdzie jest 3 kluby 2 w "A" klasie no i my w "B" każdy klub dostaje po równo czyli 15 tys. w tym boisko raz w tygodniu jest koszone przez gminę bardzo pomagają ale prezes i tak mówi, że nie ma kasy jeżeli chodzi o sprzęt buty, koszulki, siatki, piłki to wszystko jest ok i raczej na to kasy nie brakuje, w tym sezonie nawet anonimowy sponsor kupił nam dresy nawet czasami prezes zwróci kaskę na paliwo jak przyjeżdżasz specjalnie na mecz np. ze studiów. Jest ok a młodzi i tak wolą grać w FIFE na kompie albo pić piwko pod sklepem. No ale patrząc na większe miasta w okolicy gdzie do gminy należy więcej klubów 8-10 to fakt oni mają mniej kasy ale dostają też po 6-7 tys. na sezon. Stanley grasz jeszcze czy skończyłeś karierę? od jakiegoś czasu niestety już nie gram Szkoda, bo myślałem żeby założyć osobny wątek dla chłopaków którzy grają gdzieś tam po A czy B klasach i pewnie z wyższych lig by się też znalezli Ja gram cały czas teraz w "B" klasie ale wcześniej grałem w "A" przez 5 lat, pozniej wyjechałem za granice na 2 lata i miałem przerwę ale po powrocie znowu mnie wciągnęło drużyna niestety spadła do "B" klasy i teraz ciężko awansować ale lubię w niedzielę pojechać i pokopać z chłopakami [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 10:57_________________________________________________ kompletnie nic? to nawet u nas w "b" klasie dostajemy kasę od gminy, 15 tys. na sezon, bez tego to nie było na sędziów i na wyjazdy no to nieźle, jak grałem w A-klasie, to pojawiał sięczasem tylko jakiś anonimowy sponsor :gwizdanie: przez jakiś czas mieliśmy tylko sponsora, tego samego, który ładował kasę w Jango Mysłowice - później Jango Katowice Mieszkam w gminie gdzie jest 3 kluby 2 w "A" klasie no i my w "B" każdy klub dostaje po równo czyli 15 tys. w tym boisko raz w tygodniu jest koszone przez gminę bardzo pomagają ale prezes i tak mówi, że nie ma kasy jeżeli chodzi o sprzęt buty, koszulki, siatki, piłki to wszystko jest ok i raczej na to kasy nie brakuje, w tym sezonie nawet anonimowy sponsor kupił nam dresy nawet czasami prezes zwróci kaskę na paliwo jak przyjeżdżasz specjalnie na mecz np. ze studiów. Jest ok a młodzi i tak wolą grać w FIFE na kompie albo pić piwko pod sklepem. No ale patrząc na większe miasta w okolicy gdzie do gminy należy więcej klubów 8-10 to fakt oni mają mniej kasy ale dostają też po 6-7 tys. na sezon. Stanley grasz jeszcze czy skończyłeś karierę? od jakiegoś czasu niestety już nie gram woli grać w FIFE albo stać pod sklepem z piwem :polew: :polew: Takie są fakty młodych teraz trzeba prosić żeby grali, wola sobie kupić piwo, pomijam że za rodziców pieniądze :gwizdanie: i usiąść na ławce no i jeszcze Cię zjeeeeać jak Ci coś nie wyjdzie na boisku takie czasy a na kompie zawsze łatwiej strzelić gola
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    kompletnie nic? to nawet u nas w "b" klasie dostajemy kasę od gminy, 15 tys. na sezon, bez tego to nie było na sędziów i na wyjazdy no to nieźle, jak grałem w A-klasie, to pojawiał sięczasem tylko jakiś anonimowy sponsor :gwizdanie: przez jakiś czas mieliśmy tylko sponsora, tego samego, który ładował kasę w Jango Mysłowice - później Jango Katowice Mieszkam w gminie gdzie jest 3 kluby 2 w "A" klasie no i my w "B" każdy klub dostaje po równo czyli 15 tys. w tym boisko raz w tygodniu jest koszone przez gminę bardzo pomagają ale prezes i tak mówi, że nie ma kasy jeżeli chodzi o sprzęt buty, koszulki, siatki, piłki to wszystko jest ok i raczej na to kasy nie brakuje, w tym sezonie nawet anonimowy sponsor kupił nam dresy nawet czasami prezes zwróci kaskę na paliwo jak przyjeżdżasz specjalnie na mecz np. ze studiów. Jest ok a młodzi i tak wolą grać w FIFE na kompie albo pić piwko pod sklepem. No ale patrząc na większe miasta w okolicy gdzie do gminy należy więcej klubów 8-10 to fakt oni mają mniej kasy ale dostają też po 6-7 tys. na sezon. Stanley grasz jeszcze czy skończyłeś karierę?
  3. :polew: albo czasami otwórz szybę i daj łokciowi pooddychać zimny łokieć
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    kompletnie nic? to nawet u nas w "b" klasie dostajemy kasę od gminy, 15 tys. na sezon, bez tego to nie było na sędziów i na wyjazdy
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://castrolfan.onet.pl/strefa-rozrywki/video/87666,1,slabe-strony-polskiej-pilki,video.html Dudek o naszej piłce
  6. Jeżeli nie pukają i wszystko z nimi ok to nie wymieniaj
  7. Miałem podobną sytuację jak Ty wymieniłem komplet wahaczy, po jakimś czasie zaczęło mi coś pukać więc wymieniłem też końcówki i łączniki a teraz mam wszystko wymienione i nic nie puka. Co do smaru kiedyś mi coś piszczało przy skręcie z lewej strony, przy okazji będąc u mechanika o tym wspomniałem i wpuścił tam trochę smaru w gumę "banana" ale powiedział, żebym lepiej tego bananka już wymieniał. Wtedy byłem jeszcze przed wymiana wahaczy a jak za pół roku zaczęło stukać pojechałem na sprawdzenie zawiechy i ten konkretny wahacz (banan) nie miał luzów więc może to smarowanie coś daje jest gdzieś o tym na forum bo już o tym czytałem
  8. Kilka dni temu wymieniałem u siebie i też miałem te z pierwszego zdjęcia a wymieniłem na takie właśnie jak masz na 2 zdjęciu, te pierwsze są starego typu i ich wogóle już ponoć nie prodokują. Jeżeli chodzi o różnice w jezdzie to nie mogę nic konkretnego powiedzieć bo wymieniałem równocześnie końcówki drążków, oczywiście pukanie ustało i auto sie lepiej prowadzi tzn, jest sztywniej.
  9. Ale czarnuch ładne koło, wydech trochę szpeci
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Piękny strzał Aguero :kox: niech lepiej tak nie strzela bo kupi go Real i może być po chłopaku
  11. pepik odpowiedział(a) na mario2008 temat w Układ Jezdny
    Końcówki tylko Lem'a, bo tu dochodzi jeszcze zbieżność więc lepiej co pół roku nie wymieniać
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No tak i Olisadebe nie grał
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak wynika z opisu to ten Popielarz co strzelił bramkę w 55 min został zmieniony, ale jednak póżniej jeszcze wszedł w 64 i strzelił bramkę Na pierwszą ligę bardzo ciekawe transfery Nowe nabytki odpoczywają jeszcze?
  14. Dzięki kolego Pytam bo jadę tam pierwszy raz, mam na dzieję że nie zabłądze
  15. Witam Koledzy dziś w nocy wybieram się na lotnisko w Balicach, jak patrzę na mapę w necie to chyba spokojnie trasą A4 tam dojadę co? Będę jechał od strony Rzeszowa - Tarnowa. Którędy tam najłatwiej dojechać? Liczę na cenne wskazówki
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No i mamy falstart Argentyny, tylko 1-1 z Boliwią :gwizdanie: w meczu otwarcia.
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Myślę, że Argentyna coś ugra a stawiam na POLSKĘ
  18. Dobry temat Masz swój pokarm czy mleko z puszki? Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;( ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :> no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać dobrze ze w soboty nie robie :beer1: dopkoncze butle i do wytra[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:47_________________________________________________diman a ile zajmuje Ci pitstop ??? 1.rozebranie 2.demontaz i montaz pieluchy 3.mycie (przetarcie) 4.smarowanie kremem 5.ubranie BEZ FUSZEREK :> :naughty: :naughty: :naughty:
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kuuuwa co za ludzie brak słów, płakał na ławce
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    fajnie z kim wtedy Barca będzie grała? :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 18:16_________________________________________________ Sparing
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :>
  22. :polew:to jeszcze te kółeczka z przodu i z tyłu, klamki w środki i literki na tylnej klapie ci zostały te "literki" też na dniach wylatują a klamki w środku zostają Koniec OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.